• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde jste rodily? Dali vám mimi po narození na břicho?

13. září 2012 
Já rodila obě děti v Pard.porodnici a nepoštěstilo se mi to ani jednou. :frowning2:
13. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rodila v anglii a miminko hned jak vylezlo tak mi jo dali do naruci takze sem se s nim mazlila jak dlouho sem chtela.. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V Ústí nad Orlicí a mimčo mi hned dali :slight_smile:
13. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brno Bohunice, ihned po narozeni prilozen na bricho, prestrizeni po dotepani pupecniku
13. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ve Znojmě, pokaždé mi děti hned dali :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. v Kolíně a dali mi ho až umytého a zabaleného.
2. v Praze Podolí po císaři v lokální anestezii mi kluky okamžitě ukázali, ale byli malincí, tak spěchali do inkubátoru
13. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem obě děti v Břeclavi a nejdřív přestřihli šňůru,vyčistili dýchací cesty a pak mi je dali špinavé a nahaté na břícho!
13. lis 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rodila jsem v Podolí. Po 17 hodinách přirozeného porodu jsem šla na císaře v lokální anestezii. Malého mi ukázali, ale byla jsem tak hotová, že si z toho nic nepamatuji. Narodil se v 22.10 a ráno mi ho hned donesli na kojení.
13. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olomouc. Tatínek nejdřív přestřihnul šňůru a pak mi dali malou špinavou a nahou na břicho :slight_smile:
13. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já rodila v přerově a umyly mi malého a v zavinovačce mi ho daly...a 2 hodky u mě zůstal...nebo spíše pak u tatky..byla jsem uplně vyčerpaná...
13. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Havlíčkově Brodě, malého mi hned co vylezl dali na břicho . :slight_smile:
13. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak pise luciebx, ja taktez 2x rodila v UK, jakmile oba dva vykoukli na svet, tak u mne/ na mne zustali az doposud :grinning: :grinning: . A doufam, ze jeste dlouho zustanou:slight_smile:))
13. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
rodila jsem u Apolinar po 37 hodinach mi ho jen tak na rychlovku soupli na bricho a pak si ho ihned odnesli doktori (zkalena plodova voda a omotany pupecnik kolem krcku) pak ho osetrili, vysetril pak mi ho vratlii a prilozili k prsu, mela jsem ho u sebe asi 10 min a pak musel do inkubatoru :frowning2: to bylo v 15h videla jsem ho az dalsi den rano na detskem oddeleni.
13. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neratovice, ano, obě děti :slight_smile:
13. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetín, obě děti jsem dostala hned na břicho, ještě než se přestřihla šňůra..
13. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hradec Králové.Malou mi dali čistou a v zavinovačce.Měla jsem ji u sebe dvě hoďky.Pak mi ji přivezli brzo ráno na pokoj.
13. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Turnov. Hned po porodu jsem syna dostala na břicho :wink:
13. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Česká Lípa.....tatínek stříhal šňůru a pak mi hned malého dali na břicho....
jen na chvilinku ale,měl 2krát omoutanou šnůru kolem krku,tak musel dostat kyslík
13. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olomouc, dali mi ji okamžitě ještě "špinavou" pak ji šli trochu očistit a na hodinu a něco nám ji donesli v zavinovačce :wink: pak mě odvezli na pokoj a do půl hodiny i umytou Chár
13. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brno, Obilňák, ano, ihned jsem dceru dostala na břicho ještě s nepřestřihnutou šňůrou, tu pak přestřil otec :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
v Kyjově ano...hned po porodu mi malého dali na břicho :wink:
13. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem obě holky v Přerově, hned po narození mi je dali na pár minutek na břicho, pak šli opodál provést vážení, měření, vyčištění dýchacích cest a zalepení pahýlku od pupečníku, ještě špinavoučké je zabalili do zavinovačky a 2 hodiny nás nechali na sále... až pak jsem šla do sprchy a na pár hodin schrupnout a pak už mi je přivezli na pokoj čisťoučké a oblečené :sunglasses:
13. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jablonec nad Nisou 2x a ano, ano, oba kluky mi hned po přestřižení pupečníku dali na břicho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila 2x v Českém Krumlově, v obou případech mi je dali ihned po narození špinavé na břicho :dizzy_face: ještě s nepřestřiženým pupečníkem :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hořovice....když si maminky přejí, dají mimi na bříško...mně stačilo, když mi řekli, že je zdravej a po utření mi ho přiložili k prsu a mohli jsme si ho s manželem poňufňat :slight_smile: a pak jsme na něj dvě hodiny koukali, když ležel vedle mě v boxu :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tábor, malého dostal tatínek až umytého a zabaleného. Byla sem tak vysílená, že si konec porodu nepamatuju a o mimčo jsem v tom vyčerpání ani moc nestála popravdě.
13. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem rodila v Plzni na Lochotíně a bohužel mi malého položili na bříško až po prvním ošetření, zvážení apod :frowning2: . Ale bylo to asi z důvodu že porod byl hodně dlouhý, malej měl omotanou pupeční šňůru kolem krčku a já jsem byla k smrti vyčerpaná.
13. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Motol Praha - malou jenom nadzvedli abych ji viděla a hned odnesli, manžel šel s nimi. Po ošetření mi ji přinesli a přiložili k prsu a potom byla s námi na boxu celou dobu.
13. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyjov,hned mi ho dali na břicho,pak ho sestřička odnesla za roh a tam ho poměřila,povážila a zabalila-ale to už bylo nabídnuto i tatínkovi,který se tam dr motal pod rukama pravda fundovaně,až tak že si mysleli že je kolega,načež je vyvedl z omylu,že jen na vojně dělal ošetřovatele,ale co si musím pochválit,tak opravdu do čeho se pustí to se mu povede :slight_smile:,no a pak jsem byli spolu na poporodním pokoji asi dvě hodinky všichni tři,takže z mého dohledu byl nanejvýš těch pět minut než mě zašili,a pak než jsem se ospršila a přestěhovala na pokoj

a ty tři starší jsem rodila ve Vyškově ale to se tyhle praktiky teprve rodily,ale i tak si nemůžu stěžovat,protože mi všechny hned ukázali a mohla jsem si je pochovat,až pak je odnesli
13. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fn poruba ihned po porodu, do dotepání pupečníku pak vedle mě na dosah ruky a vyšetřření atd :dizzy_face:
13. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ústí nad Orlicí-měla jsem sekci ve spinálce,takže hned na bříško to fakt nešlo,to by je museli vrátit zpátky a zase zašít :grinning: :grinning: ,ale ukázali ještě špinavé v zavinovačce(měla jsem dvojčátka),no špinavé,pamatuji si jen,že byli bílé jak mumie :grinning: od toho mázku :grinning: :grinning: a pak mě je přivezli na pooperační pokoj cca za dvě hodinky na přiložení,jenže otočte se,když vás bolí břicho jak sviňa a ještě ani necítíte nohy od pasu dolu :grinning: :grinning:
13. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek