• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mulačova nemocnice Plzeň. Máte zkušenost?

31. října 2015 
@vegal On tam manžel dělá fyzioterapeuta, takže s nima ten nadstandard snad taky vyřeší. Chtěla bych na něj samo co nejdřív, ale tak uvidíme, jestli bude volný...To jsem slyšela, že na normálnípokoj za tebou návštěvy nesmí, jen na chodbu...já musím ještě v úterý na gyndě zjistit, jestli nebudu muset kvůli zdravotním problémům rovnou na Locháč - tam se mi nechce, tak snad nee :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to je ono...návštěvy nesmí za tebou a ty nesmíš vynášet mimčo na chodbu :frowning2: samo,že ho tam přinese ukázat každá mamka,ale jak tě vidí dětské sestry,zvláště některé,tak tě krapet sprdnou :unamused: tak snad ti to manžel zařídí :slight_smile:
Jinak já pořád říkala,že kdyby šel malej ven dřív,pojedu na Lochotín,narodil se v 36+5tt a já na nějakej Locháč ani nevzpomněla :slight_smile: K mulačům to máme prostě blíž,ale kdyby jsme se někdy rozhodli pro další mimčo,tak bych možná zkusila Lochotín...třeba bych odtamtud nebyla tak utrápená jako od Mulačů :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal Já ti nevím, ono zas na lochotíně celkem nestíhají a podle toho to vypadá, kamarádka tam rodila na konci března a říkala, že jak měli frmol, tak malýmu psali do karty vyšetření jiného miminka a jeho vyšetření zas v kartě neměl, prý je i dost těžké občas se vůbec dozvonit na sestřičku...no a ačkoli my to máme pro změnu na lochotín blíž, tak na červen a červenec je tam prý hlášeno tolik porodů, že hrozí, že vyhlásí stop stav...takže pokud vyloženě nebudu muset (hlavně kvůli trombofilii, na kterou si budu od půlky června píchat heparin a kvůli tomu, že hodně omdlívám, tak abych neomdlela při porodu), tak jsou Mulači jasnou volbou :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nevítě jak je to u Mulačů s tím malováním ? Já poprvé rodila u Mulačů, chtěla jsem tam rodit zas, ale určitě se trefím do toho malování a Fakultka má být v červnu opravdu narvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak u mě je to spíš zbytečná úvaha,protože manžel druhé mimčo nechce(zatím :grinning: ) a kdyby pak náhodou chtěl,tak asi půjdu taky spíš k mulačům,když to bude ještě fungovat,protože jak říkám,máme to blíž(od Klatov) a manžel blízko pracuje.Tak přeji,abys to měla bez komplikací a mohla rodit tady :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darjanka Od 24.6. do 4.7. Já se toho taky děsím, že se malá rozhodne ven zrovna v tu dobu...
18. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to nijak neovlivníš,ale snad se rozhodně nějak rozumně :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No tak když budu rodit třeba 23.6. tak mě druhý den vyhostí ?? :sweat_smile:
19. kvě 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darjanka Ty jo, to nevím :grinning: Ale na konci měsíce se tam chci jít mrknout, tak zjistím ;)
19. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to tam s porodnickými vložkami a jednorázovými kalhotkami? Dají mi je tam, nebo je mám mít s sebou?
30. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka porodnické vložky tam jsou neomezeně,na chodbě když jdeš na záchod,ale kalhotky jsem měla svoje.
30. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darjanka Tak dneska otevřeli po malování, jak jsi dopadla ty? Stihla jsi to u Mulačů, nebo jsi musela do FN?
4. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ahojky, stihla jsem to, rodila jsem 18.6. :slight_smile: Děkuji za optání.
21. črc 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj @snuflinka @darjanka @vegal a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v U Mulačů - Plzeň do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? :slight_smile:

Tím, že svou zkušenost vložíte do /porodnice-plzen-mulacova-nemocnice/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
21. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane1122 dobry den jane, ctu vasi zkusenost z mulacu, mam dotaz, byla jsem tam je to tam takove mensi, videla jsem 2 sprchy, a naproti 3 postele v male mistnosti pred porod salem , tam ale byt s tatinkem navic kdyz se nahodoz sejdou 2 maminky asi lze tezko ne? Toto mi snad jedine odrszje.jakou mate zkusenost? A jeden porodni sal? To staci? A sestricky jsoz u vas nebo vas jeb prilezitostne kontroluji a jinak nechaji samotnou? Diky dasa
12. zář 2015 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagik Ahoj, já tam rodila letos v srpnu, ano porodnice je to malá, taková "rodinná", proto jsem si ji vybrala. Původně jsem chtěla rodit ve fakultce, ale Mulač se mi líbil víc. První místnost je příjmová (já tam pak trávila pár hodin s partnerem před porodem, dále jsou 2 sprchy a wc (sprchu jsem též využívala). Pak je tzv. "hekárna", tam jsem byla jen chvilku, dokud šlo s kontrakcemi ležet. Sál mají sice jen 1, ale 2 porodní kozy. Upřímně můžeš být v klidu, s největší pravděpodobností se tam s další rodičkou nesetkáš :wink: Sestřička tě bude chodit kontrolovat a nechá tě jinak v klidu. Musím říct, že jsem rodila poprvé a jsem moc ráda, že zrovna tam, byla jsem za celou dobu hospitalizace moc spokojená a vřele doporučuji :slight_smile: Jooo a byla jsem na nadstandardu :slight_smile:
31. říj 2015 v 10:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek