Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

lucy.l
13. led 2012

@daschiki Já tam teď ve středu byla minimálně 2,5

daschiki
13. led 2012

@lucy.l ajaj 🙂... děkuju moc! A já doufala, že to bude lepší.... 😅

staninka77
13. led 2012

@daschiki-Já tam teda rodila před 2.rokama a čekací doba je stále stejná 2.hodiny i více někdy i méně pokud nic na oddělení nenastane nějakej problém jde to i rychleji.
Já měla smulu ráno čekala 2.hodiny a pak jak mě ten den brali na rizikové oddělení jsem zase čekala 2.hodiny na dr.než došla z císařského čezu akutního co měli.
Fakt si nevybereš.

misaskul
15. led 2012

@romca13 Tak to mě překvapilo, já jen kromě pár let kdy jsem žila v Šebrově jsem boskovčák jak poleno a nikdy jsem žádné špatné zkušenosti neměla. Ale slyšela jsem toho spoustu, jednou chválu, jednou stížnosti, ale já teda byla stejně jako tvá kamarádka nadevše spokojená a těším se tam znovu. 😀 Tak hodně štěstí

staninka77
16. led 2012

Ahojky.
Jdu tu jen napsat že jsem dnes obdržela tuhle moc zajímavou a taky krásnou SMS od Suzamen má krásná dvojčátka Šimonka a Sofinku.Klučík jí vážil 2300.g měřil 41, holčička 2870.g48.cm.
Moc jí k tomu i tu Gratuluji at jí dětičky dělají jen samou radost a jsou zdraví a mamince hodně mlíčka pro mimísky. 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vilibalda
16. led 2012

@suzamen Moc, moc, moc gratuluju k narození dětí a přeji, ať Ti dělají jen radost, jsou zdraví a jde kojení 😵 Sárince taky gratuluji k sourozencům.

lucy.l
17. led 2012

@suzamen No páni !Strašně moc gratuluji k dětičkám!To je nádhera, jsou to pěkní kousci !

hribek
17. led 2012

@suzamen moc gratuluju at ste zdravi a prckove moc nezlobi!

sariky
17. led 2012

@suzamen velka gratulace a hodne zdravi vam vsem!!!!!!

staninka77
17. led 2012

@suzamen-Ještě jednou velikánská Gratulace at se tvojí malí mimískové mají čile k světu a dělají krásné pokroky doma a taky zdraví at jste hodní.Krásné míry mají 🙂 😉 .
@lucy.l-Tak kdy ty jdeš na KO do porodnice snad tam nebudeš dlouho četkat a přeji aby jsi to měla co nejdříve brzyčko za sebou a mimíska taky držela v náruči. 🙂
Pak napiš.

lucy.l
17. led 2012

@staninka77 zítra ...už se nemůžu dočkat až to budu mít za sebou, je to na budku :(

staninka77
17. led 2012

@lucy.l-To se ti nedivím že už jsi netrpělivá kdy se mimísek rozhodne jít na svět za vámy.
Já to měla taky asi tak nějak jak ty.počítala jsem kdy my to vyvolají měla jsem těhu cukrovku a taky vysoký tlak tak proto jsem si to počítala kdy na mě přijde řada já myslela že my to vyvolají tak 38.tt a malí se narodil 39.tt.
Snad tam zítra nebudeš tak dlouho čekat na ty monitory je to taky dost dlouhé to čekání já jsem chtěla si jít něco vždy koupit ale nevěděla jsem kdy na mě přijde řada. ☹

cincolina
18. led 2012

@staninka77 diky, asi radeji vezmu svuj

staninka77
19. led 2012

@cincolina-Taky bych brala svuj župan když musíš chodit na chodbu z dětima je tam i zima a všechny maminky teda měli jen ty pyžama a na mě koukaly že mám župan nebo tak něco možná se jim něco nelíbilo fakt nevím ale koukaly na mě jak kdybych jim chtěla něco udělat ☹ .
Vem si svuj a taky se v něm budeš cítit lépe. 🙂

staninka77
19. led 2012

Suzamen vás všechny zdraví a moc děkuje za gratulace.To mám vyřídit. 🙂 😉

staninka77
19. led 2012

@lucy.l-Jak jsi na tom už máš mimíska usebe a kkocháš se sním nebo stále čekáš.
Moc ti přeji at už je mamičký stebou nebo maličká. 😉 🙂

lucy.l
19. led 2012

@staninka77 nene, jsem doma, vůbec nic se u mě neděje ...

staninka77
19. led 2012

@lucy.l-tak to je my líto třeba chce datum 22.1. to je dobré.A kdy zase jdeš na KO.
Zase ve středu že asi.
Jak dlouho jsi čekala na monitor dlouho že.

lucy.l
19. led 2012

@staninka77 mě by se líbilo 21.1 🙂 a na kontrolu jdu zase zítra 🙂tak snad se dozvím že to alespoň někam postoupilo

staninka77
20. led 2012

@lucy.l-To tě posílají brzo po sobě že.
Mě posílaly vždy po týdnu třikrát jsem byla na monitoru od 37.tt a malí se my narodil 39.tt.já si vždy myslela že pujdu tak ve 38.tt už na vyvolačku kvuly té toxopsamoze a vysokému tlaku a těhu cukrovce a to jsem se mile spletla tři týdny docházela a pokaždé my bylo zděleno že to není nachystané.

lufe
22. led 2012

Doufám, že se na mě Lucy nebude zlobit, že jsem vám to napsala, ale dneska 0.40 se jí narodil chlapeček Viktor. Rodila v Bohunicích.

staninka77
22. led 2012

@lufe-Moc děkujem za skvělou zprávu.Určitě se nebude zlobit.A kolik vážil mrnoousek.
@licy.l-Moc Gratuluji k malému Viktorkovy at vám dělá jen samou velikánskou radost a hlavně at jste oba zdraví a maminka at má pro tebe hodně mlíčka. 🙂

hribek
22. led 2012

@lucy.l velka gratulace at jste zdravi!

suzamen
24. led 2012

Ahojky moc děkujeme 🙂 mimísci jsou docela hodní a já se jich nemůžu nabažit 😀
@lucy.l slyšela jsem že už máš taky chlapečka u sebe tak moc gratuluji 😉

sariky
24. led 2012

@suzamen jeste jednou velka gratulace! probehl porod bez problemu?

suzamen
24. led 2012

@sariky jj úplně bez problémů 🙂 ale bylo to teda těžký to přiznám

sariky
24. led 2012

@suzamen ja, jako prvorodicka, si to nedokazi vubec predstavit (navic jsem hubena, uzka.... no uvidime, jak to se mnou bude 🙂) Hlavne, ze jsi to zvladla a jste vsichni v poradku.

rkrs
24. led 2012

Ahoj Magdo. Jednoznačně doporučuji FAKULTNÍ NEMOCNICI BRNO BOHUNICE! Přijemný a profesionální personál, hezké prostředí! Co člověk to názor, ale já na Bohunice nedám dopustit! Tak ať je Tvůj výběr porodnice šťastný a porod bezproblémový!

suzamen
24. led 2012

@sariky mě taky všichni říkali že jsem jak oteklá nit když sem byla těhu 😀 to zvládneš...uvidíš 😉

Jinak Obilňák můžu doporučit...sice to vybavení na šestinedělí pamatuje myslím ještě mě když sem se narodila 😀 ale porodní boxy moderní,super a co nejvíc tak na každým oddělení úplně super personál,všichni hrozně milý,usměvavý a se vším pomohly a poradily takže já můžu jen doporučit 😵

staninka77
24. led 2012

Ahojky.sariky-Taky za mě mohu doporušit Obilnák byla jsem spokojená moc sestry a ostatní dr.byli ke mě moc hodní pomohly z kojením prostě jsou dost dobří i když pokoje na šestinedělí stojá za prd ale i tak se to dá vydžet.Za mě jedině tahle porodnice i kdybych rodila znovu jdu jedině tam.
@suzamen-Vítám tě doma z dětima.
A fakt máš dost dobrou postavu kde jsi je měla to taky nechápu ale i tak gratulece.
Nějaké foto pak dej at se mužeme pokochat mimísky budem se na ně moc těšit.
🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru