• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Brno. Máte zkušenost?

22. prosince 2016 
To těžko říct, ale o moc dražší to určitě nebude..
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko, ale v bohunicích návštěvy právě na pokoj můžou.
já bych chtěla taky nadstandart, tak jsem hodně zvědavá, jak to dopadne, na společnej záchod na chodbě se mi nechce :confounded:
6. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny, myslíš návštěvy na pokojích nebo kde :sweat_smile: já v Bohunicích ještě neležela..
6. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že tam jsou taky návštěvy omezený myslím celkově.
6. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenomže né na nadstandartech...
6. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
suny jsou tam omezene navstevni hodiny, ale tatinek muze na pokoj kdezto na Obilnaku jen na chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel - chci 100% Bohunice, ale nadstandart :wink: I klasické pokoje jsou ok, ale na hodně z nich nejde otevřít okno, a kde jde, tak třeba maminy nechcou kvůli mimču :sweat_smile: Ale jinak jsou nové, ěpkné dřevěné vybavení (ne třeba kovové stolky), 2 pokoje mají předsíňku a společné WC a koupelnu a na každém pokoji je přebalovací pult. Pokud není místo a šoupnou tě na patro s těhulema, tak je aspoň přebalovák v té předsíňce pro 2 pokoje. :wink: Návštěvy chodí na pokoj, na chodbě je pár míst i na sednutí, ale spíš je to jak čekárna (třeba 7 křesel vedle sebe :sweat_smile: ), a fakt to tam poctivě dodržují a v 6 vyhánějí. Ale u nadstandardu jsou neomezené :wink:
6. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ajo no to jo. :wink:

blani takže bohunice????
6. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani jj to vim, ale rikala jsem si ty 4 dny tam nejak bez manzela vydrzime, nechce se mi za to platit ty nehorazne prachy...
petapi jj vim, tam chceme prave rodit :slight_smile: puvodne jsme byli pro obilnak... Musi to byt super, ale pak s nama bude tatinek 14 dnu po porodu doma, tak si ho uzijeme tam :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny - já nikdy nad ničím jiným neovažovala, ale když mi řeknu, že tam mají plno, tak kam že... pokud je na Obilňáku stejný systém nadstand. (neomezené návštěvy, možnost přespání tatínka a jednolůžák), tak budu ít v záloze to :wink:
6. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vás potom budu informovat, až pojedu rodit jak to tam vypadalo :grinning: :grinning: páč už na monitoru mi sestra říkala, že jakmile mě to chytne, tak má manžel zavolat a oni mu řeknou, jestli máme dojet k nim nebo jinam... takže to je taky dobrý, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel - já taky chci aby si M. vzal 14 dní volno ab s náma byl i v porodnici a pak doma. Už te´d si z toho dělá srandu, že se pak bude těšit do práce, kde si prý hodí šlofíka a pořádně se vyspí :grinning:
6. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horší bude až člověka odmítnou v Bohunicích, dojede na Obilňák, tam taky plno,... tak pak akorát zavolat Novu, ať si přijedou natiit porod na ulici :grinning:
6. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak máš ještě Milosrdný :wink: ale i tak, budeme tam mít všechny manžílky a ty se určitě o všechno postarají.
6. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já ještě můžu rodit ve Vyškově, což mám nejblíž...
6. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jako, že by pod pohrůžkou násilí nám to místo někde "vyjednali"? :grinning: Je, fakt, že s drahýma polovičkama je to lepší i prý u porodu jsou pak k tobě "hodnější", no uvidíme.
6. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jak ty vaše polovičky, ale můj je pevně rozhodnutý, že to tam klidně i podplatí :grinning: :grinning: ale jestli si dělá srandu nebo to myslí vážně vám neřeknu...
6. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc - tak to máme doma asi podobně :sweat_smile: Akorát je se ptala už teď v týdnu při propouštěí, jestli to nejde nějak "zamluvit" předem :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bohužel nejde... taky jsem se už ptala, když jsem byla na monitoru :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Fakt asi budeme muset doufat, že v té době kdy budeme všechny rodit, tak to bude vypadat jinak než teď. Nic jiného nám totiž nezbývá :zipper_mouth:
6. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani tak to máte dobrý já ho mít u porodu nebudu jo jo taky jsem slyšela že si tolik nedovolí. takže já furt nevím snad budou mít místo bud tam nebo tam.
6. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny, ty tam nebudeš mít manžela-přítele?
6. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžela nebudu on tam jít nechce prý by to nezvládl tak já nevím.
6. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo se to v den D nějak vyvrbí :wink:
6. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo, bereš to dobře. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj beru, já jsem taky bála hodně u prvního porodu a vyšlo to, tak to raději neřeším...
6. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že to bylo hrozný ten první porod?
6. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, že zrovna nerodilo moc mamin, pokoj byl volnej a tak, a to bylo taky období, kdy to šlo jak na běžícím páse.
6. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý to jsi mě uklidnila. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :slight_smile: muj manzel na prachy taky vubec nehledi co se tyce porodu, je pripraveny ze zaplati vsechno, jen aby nam bylo dobre :slight_smile: ale ja jsem tak trosku na penize opatrna a myslim, ze ty 4 dny v porodce nejak zvladneme :slight_smile: pochopitelne pokud by na me prislo poporodni deprese nebo neco podobneho tak ten nadstandart treba na druhy den domluvime :slight_smile: stejne se klonim i k epiduralu neplanuju ho ale kdyz bolesti budou nesnesitelne tak ho radi uvitame.
6. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka a co ti pomůže na deprese nadstandart?? to si ho můžeš vzít třeba druhej den???
6. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek