• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Brno. Máte zkušenost?

22. prosince 2016 
Mabe, aha... a to si tě nějak nehlídají, když máš málo plodové vody :confused:
1. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta barva je fakt vtipná, páč se to doopravdy jmenuje Barva na dítě, jsme se tomu s manželem před porodem celkem nasmáli, když jsme to viděli nachystaný na poličce na sále...
1. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
barva na dítě tak to je bomba :grinning: ty jo to jsem zvědavá jeslti manžel bude u toho a podepíše si ho.
1. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau Suny,ty ses taky vsude :slight_smile: .treba muj M malyho podepisoval.....a ten otisk mam do dneska,to si schovavam...
1. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lojzi, no jo jsem všude já vím. :grinning: ale tam kde mám být tak nejsem. :grinning:
1. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
abys dneska nejela :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lojzi už jsi 3 co si to mylsí jen já jsem furt v klidu
1. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý se ta barva časem ztratí (myslím z toho otisku), že prý to nevydrží roky, že to dost bledne, tak možná to pak něčím přelakovat, aby to vydrželo :wink: A o tom podpisu tatínka nám neříkali (ještě jsem se ptala M., ten si pamatuje všechno), no nazdar, můj M. má takový škrabopis, aby to pak šlo přečíst :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, praveze hlidaji. chodim kazdej tyden uz pres mesic na UTZ a kontrolu vody a prutoku.

blani, tak to je paradni s tou nozickou :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani a to delaji v bohunicich?
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, v Bohunicích :wink:
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je paradni :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevíte jak se postupuje při vyvolávání porodu???
3. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Suny, co já vím, tak se většinou dává tabletka na vyvolání..
3. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci jak je??? co malá hodná??? jak zvládáš dvě dítka??

no potěš snad mi to nebudou muset vyvolat.
3. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Postup při vyvolávání porodní činnosti se liší podle toho, zdali se provádí ve vypočteném termínu porodu, nebo před ním, a podle otevření hrdla dělohy. V termínu, při hrdle dostatečně otevřeném, často stačí jen uměle protrhnout vak plodových obalů. Po odtoku plodové vody nalehne hlavička na dolní část dělohy a vyvolá děložní kontrakce. Pokud jsou kontrakce slabé, je možné je zesílit hormonem oxytocinem, který se podá z infúze do žíly matky.

Při uzavřeném děložním hrdle se podávají prostaglandiny. Ty způsobí jak otevření hrdla dělohy, tak i vyvolání kontrakcí dělohy :wink:
3. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jsem ti trochu pomohla..

Jinak s malou je to jako na horské dráze, jednou je zlatíčko a potom jako čert.. snažímse to zvládat, ale moc mi to nejde. Každej večer brečím do polštáře jak jsem neschopná :sweat_smile:
3. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci děkuji moc tak už aspon ívm co čeho doufám nepolezu. :grinning:

luci já brečím každej den ráno že jsem neschopná a to ještě malej není na světě si připadnu zbytečná.

ale neboj máte krásný děti a určo to zvládáš. ale ty hormonky dělají asi svoje no.
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny - co tu děláš? Já si říkala, že už rodíš, když ses včera neozvala :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to znám, já brečím skoro celý dny, že jsem neschopná matka, že se nezvládám věnovat oboum dostatečně a tak, jsou to sviňuchy ty hormony a já doufám, že už brzo to skončí...
3. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj suny: kamosce vyvolavali porod tyden pred terminem, tabletkama, jednu dostala vecer, druhou rano, ve 12 byla mala na svete, nechala si pichnout i epidural a ten ji to taky urychlil.. kez bych mela taky takovej porod :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja si asi necham pichnout epidural, kdy jsme zadkem. ono to pak mozna prejde v cisare....
3. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe: a budes zkouset rodit normalne? nebo jdes rovnou na cisare?
3. bře 2010 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blani, jsem tu a dlouho asi ještě budu. :grinning: malýmu se nechce.

holky nebrečte jste skvělý mámy jen máte hormonky to přejde.

verisku děkuji za info. takový štěstí mít nebudu že by to bylo tak rychlý. i když stěstí když by to bylo v porodce tak jo ale jako aby se malej narodil někde po cestě to bych nechtěla.
3. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veri, ja se ptala dr., jestli si muzu vybrat a on rikal, ze ne. takze podle nalezu az nastoupim se rozhodnou. pokud bude jeji poloha prizniva, min jak 3,5kg a jinak zadny problemy, tak to zkusime prirozene. jinak cisar. ono se da vzdycky prejit na cisare behem porodu
3. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe takže malá není ještě otočená??
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
suny, kdepak. ma pry druhou nejvyhodnejsi poloha pro porod KP. uz se neotoci. tedka jde o dalsi okolnosti, jestli pak budem rodit KP nebo cisarem.
3. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to jsou nějaký výhodný polohy aji? teda teda. to ani nevím.
tak snad to půjde kp císarem bych nechtěla ale co naděláš že?
3. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se prave bojim KP prirozene.
3. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych se bála taky. mabe to je děsný že člověk nemůže mít nic normálně.
3. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek