Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
13. zář 2007

to se prijdu podivat.....to ja v ty dobe budu jeste v ocekavani🙂

lenkazdenek
13. zář 2007

Zuzi,aspoň prožiuješ pohodový vánoční svátky a silvestra zatím co já budu lítat nejen kolem stromečku a cukrový,ale ještě kolem naši malý,teda ne,že by mi to vadilo,ale bude to asi záhul 🙂

zuziik
13. zář 2007

No to ti fakt nezavidim.......

ao
13. zář 2007

čus busm těhule 😉
dnes se jdeme ještě s jednou paní z koníka podívat na Bulovku, tak pak napíšu dojmy... kdyby bylo místo, tak se hned přihlásíme i na kurz, 30tt nám vychází na začátek prosince, tak snad ještě bude místo. holky, co jste tam už někdy byly? dá se projet autem vrátnicí a zaparkovat až u porodnice?

lenkazdenek
13. zář 2007

Ještě že mám hodnýho manžela a šikovnýho manžela,teda zatím má plno řečí jak mi bude s malou pomáhat,tak jsem zvědavá jestli se z řečí stanou i činy 😀

zuziik
13. zář 2007

ao: jo jde to......musite sice lovit misto, ale urcite tam nekde zaparkujete....ja jsme na bulovce uz lezela takze uz to tam znam

lenkazdenek
13. zář 2007

Ao určitě to jde,akorát se tam po půl hodině platí parkovný,ale to je celkem pakatel

zuziik
13. zář 2007

Leni a jaky vlastne bylo to video??

lenkazdenek
13. zář 2007

Zuzi bylo to asi 8 minut,byl tam vidět kousek porodu(jak jde hlavička ven) a pak ukázáno pomocí počítače kudy musí ta hlavička projít(jako pánví) no a potom jaký mám novorozený mimčo reflexi. Že už má chuť(chudinka mu tam dali něco kyselého ) a tak dále. No a tím to končilo. Jsme trošku přetáhly protože nás z kraje fotily 😀

zuziik
13. zář 2007

Fotili??

lenkazdenek
13. zář 2007

No prej budou předělávat stránky a potřebovaly tam nové fotky,tak jsme se aspoň dopředu seznámily s některejma doktorkama 😉 🙂

zuziik
13. zář 2007

aha........to je dobry ne???

lenkazdenek
13. zář 2007

To jo,dobře jsme se u toho všichni nasmály 😀 docela mě překvapila paní doktorka a teď doufám,že se nepletu Dvorská. Taková mladá,sympatická ,štíhlounká . A pak ještě jedna paní doktorka,ale bohužel si její jméno teď nevybavuju ☹
Jinak my možná půjdem příští týden juknout na ty porodní sály,akorát nevím jestli tam půjdu s mužíčkem,protože ten je do 4 hodin v práci ☹

kim
13. zář 2007

ao: je tam ale dost narváno, místo najdeš asi až úplně nahoře!!a pálka se mi to nezdá...1.půlhodka zadara a každá další započatá za 12Kč 😉

Leni: si moc nestěžuj na Vánoční honičku, já budu na Štědrý den určitě v porordnici 😖 😝 😀

No nás zase fotil manžel PA na cvičení, že si taky bude dávat odkaz na net... 😉

lenkazdenek
13. zář 2007

Kim,zas na druhou stranu,dostaneš ten nejkrásnější dárek 😉 🙂

zuziik
13. zář 2007

Tak to ja na vanoce budu mit doma tchyni,ktera mi pomuze.....takze budu snad v pohode......

lenkazdenek
13. zář 2007

Mě chtěla pomoct mamča jenže teď je bohužel v nemocnici,tak sem jí řekla,že to zvládnem,od čeho mám muže ne? 😉

mocinda
13. zář 2007

😉 nazdárek holky, tak jsem se štastně přihlásila do kurzu ,začínáme 13.11,tak se docela těšíííím,aspoń budu mít nějaké žážitky, protože z toho pobytu doma nějak není co zažít! 😎 Akorát cvičení už je plné ,tak mám smůlu !! ☹ možná prý jestli se něco uvolní....tak můžu jen doufat anebo se plahočit někam do Prahy! 😖 ještě uvidím.NA prohlídku porodních sálů se taky chystám ,ale tohle ještě naštěstí u mě nehoří 😅 tak hezkej den ,mějte se !
ao: těším se na dojmy z Bulovky!! 😉

ao
13. zář 2007

mocindo: ty jsi dneska byla na exkurzy Bulovky a na konci se přihlásila do kurzu??? já tam byla taky (oranžové tričko s packami břiše a nápisem kicking baby).

ao
13. zář 2007

error = exkurzi 🙂

dagmik
13. zář 2007

ahoj holky, tak dneska mi zase potvrdily, že ta rekonstrukce opravdu hrozí až v tom prosinci, takže už to asi bude pravda. Moje mimi ke dnešku váží cca 2650 g, otevřená nejsem a nějaký dřívější porod to zatím prý nevypadá. Vše je v pořádku a ten měsíc do porodu tomu zatím také odpovídá. Tak já jsem ráda, dřív ani nechci, ale na druhou stranu nechci samozřejmě ani moc přenášet. Tahat se s tím břichem je přece jen dost dřina. Taky se mi dnes na ultrazvuku udělalo blbě, to vždy, když dlouho ležím na zádech - říká se tomu prý syndrom dolní duté žíly a je jasný, že při porodu ležet nemůžu.

lenkazdenek
13. zář 2007

Ahoj,dagmi tak to gratuluju,ono se asi v leže beztak rodí blbě 😉 Já bych s tebou měnila hned.My jsme dneska dokoupily zbytek věcí pro mimi,akorát nevím kde sehnat ten čaj,v Tescu v lékárně na mě koukaly jak na debila ☹

ao
13. zář 2007

mocindo: aha, tys tam asi volala, jsem teď pochopila... na prohlídku není nikdy brzo, ale byli jsme tam v různém tt i těsně před porodem. co jsme tam byli na leden a únor, chtěli jsme nejdříve vidět porodnici a pak se v případě dobrého dojmu tam přihlásit na kurz. skoro jsme jí zabrali všechny místa 😅
o rekonstrukci říkala to samé, že dáli panbůh a budou peníze, tak začíná v polovině prosince, ale taky zvažují, že starou část přehradí a v té novější budou porody dál.

mocinda
13. zář 2007

ao: díky moc za nejčerstvější info!! 🙂 Koukám ,že mám co dělat a jdu na exkurzi!!Aspoň ,že jsem se vetřela na kurz!No jo ,já jen volala, protože nějak nestíhám!A pí Šimánková mi říkala ,že to je snad poslední předporodní kurz ,tak to vypadá ,že se něco bude dít!!No nic, hodím se do gala a v pondělí jdu omrknout terén 😀 No a ve středu jedeme na UTZ ,tak snad nám řeknout kdopak to mluví? 😉 pořád ještě nevíme co budeme mít!!
TAk se holky mějte a heslo je: vydržať!! 😎

ao
13. zář 2007

mocindo: tak to budeme spolu chodit na kurz, jestli máš ten večerní 18-20.

janyjany
13. zář 2007

lenkazdenek: jestli máš na mysli maliník, tak ten mají v poliklinice Prosek ve Zdravé výživě v přízemí cca 21 Kč 😎

lenkazdenek
13. zář 2007

Jany,díky moc ,já ji mám hned za rohem takže si tam zítra udělám procházku 🙂

zuziik
14. zář 2007

Lenka: koukam tady nekdo ponocoval🙂 V tuhle vecerni hodinu jsem totalne tuha 😒
Dneska jdu na utz do genetu, aby mi ji prdku malou zmerili,jestli dobre roste....tak doufam ze bude vse v poradku 😉

lenkazdenek
14. zář 2007

Zuzi,budu držet palečky,tak dej pak vědět jak to dopadlo. 🙂 Nják se mi včera nechtělo spát 🙂

zuziik
14. zář 2007

určitě dám vedet, ale az v pondeli protoze mam uz odpoledne dovolenou....odjizdime s pritelem na vikend pryc......budem si uzivat posledni chvile spolu ve dvou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru