Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dagmik
15. únor 2008

moc gratuluji Ao, taky si asi pěkně užila, to je strašný...už jsem dlouho neslyšela o nějakém normálním pohodovém porodu 😝 I když teda já na pohodový porod moc nevěřím....

lenule25
17. únor 2008

Ao i ja se pripojuju k veeeeelkym gratulacim. Hlavne, ze to mate s Patrickem za sebou. Meli jste to teda opravdu perne ☹

Dagmi kdyz tu tak ctu ty zkusenosti s prenasenim a vyvolavanyma porodama, tak ja jsem oproti tomu pohodovy porod opravdu mela. Nastrih ani potrhani hraze zadne, siti jen uvnitr a (k memu velkemu prekvapeni) pak stydky pysk. Ale sedet jsem mohla hned par hodin po porodu a to i bez kruhu... ale je fakt, ze jsem rodila pomerne mensi holcicku - 3080g a ctyri dny pred terminem spontanne.. a spokojenost s Bulovkou byla - tedy s porodem samotnym, potom sestinedeli je jina kapitola.. Mela jsem holt stesti na doktora (mladicky Šottner) i na porodni asistentku - Katka Hladikova nebo Hladinova nebo tak nejak se jmenuje...

mocinda
17. únor 2008

lenule25:zdravím 😉 tak musím reagovat 🙂 já měla taky malou holčičku 3100g a jsem potrhaná jako pes ,dole mám stehů jako malin a sedět můžu jen na kruhu ,abych nekecala ,tak ted už to doclea jde! 😅
jinak fakt závidím maminám ,a vím že takový jsou, co měli dobrý porod!!!! 😵

zuziik
18. únor 2008

Ahoj holky, moc gratuluju vsem, komu jsem jeste nestacila pogratulovat k narozeni miminatek. Ja jsem byla vcera navstivit Bulovku. Přeckala jsem si tam jendu noc a jsem zase doma a doufam ze uz na porad... 😒

olina
18. únor 2008

Ahoj holky, ted oslovuju hlavne ty, ktere jeste nerodily a vpodstate tu nejso ustalice ,tak snad mi to tu nezapadne 😝 😀 .
Na webu Bulovky jsem nasla, ze od 18.2. se delaji registrace POUZE osobne a ze musis mit s sebou tehuprukajdu. Myslite, ze nam, co jsme se registrovali jeste po telefonu registrace plati nebo ze se musime preregistrovat??

lenule25
18. únor 2008

Moci to je fajn, ze uz aspon sedet teda jde.. a jak Adinka? uz se srovnala s tim pitim nebo porad kojite co hodinu? a jestli jsem spravne cetla, tak ode dneska uz jsi doma sama? Tak preju pevne nervy a hoooodne sily..

Nase mala ted prave protestuje proti dospavani po prochazce na balkonu, ale ocicka ma tak malicky, ze se mi ji nechce vyndavat 🙂 tak snad zvitezim aspon na chvilku, abych se stihla najist 🙂)

01ajka
18. únor 2008

Olina: ja teda doufam, ze nemusime....zapsane jsme, a pak pry staci jen v 36tydnu objednat k nim na kontrolu...
to by nam snad sestricka rekla rovnou, kdyz jsme tu registraci stihly vlastne chvilku pred tim, nez to bylo "ofiko" uveden na jejich strankach....

olina
18. únor 2008

Ajko, snad mas pravdu. Ale mam cukani tam zavolat... tak uvidime jestli vemeknu nebo ne 😠

01ajka
18. únor 2008

beru to proste jako registraci, kdyz mi rekla, ze to staci po telefonu a vse si zapsala...tak to radsi budeme sledovat...jinak nevim kam bychom pak sly...kdyby se to anulovalo🙂)
ja asi do vinohrad...

olina
18. únor 2008

No, ja to stejne driv nebo pozdeji zjistim, protoze se brzo budu muset prihlasit do predporodnich kurzu a neregistovane do kurzu neberou, takze tak overim mou registraci 😉 .

01ajka
18. únor 2008

tak sem pak pisni....kdybych nenakoukla ani me to nenapadne, overovat si registraci🙂)

mocinda
18. únor 2008

lenule25: ahojky, kojení á2hod ,ale musím jí přidržet 😉 jinak ode dneška válčíme spolu ,no docela to šlo ,ale potvůrka mě nenechala ani nasnídat !!Oběd jsem si nenechala ujít 🙂 Jinak spodek se lepší ,takže opět začínám být positivně naladěna 😀

zuzík???co se stalo???,

nadik
18. únor 2008

Ahojky holky já byla v kurzu tedy zatím na jedné přednášce a nikdo si mou registraci neprověřoval, je ale fakt,že zatím šly registrace po netu a teď už budou jen osobně...

lenule25
18. únor 2008

Moci tak to jste sikulky, ze jste to zvladly. Ja jsem mela skoro cele sestinedeli porad nekoho po ruce, takze mas muj obdiv, ja si pripadala uplne nemozna 🙂

lenkazdenek
18. únor 2008

Ahoj holky,Zuzi,co pak 😕 😕 ?
MOcinda,beztak je to divný,že tě nechaly natrhnout,mě teda střihaly hned 😕 😅
Jinak držím palečky já byla doma sama už třetí den po příchodu s porodky 😅 celkem záhul.
Holky tak jsem zjistiloa,že asi budu nezodpovědná mamka,teď jsem koukala na discuzi o mléčných výrobcích a já už bych malý v 6 měsících klidně strčila lžičku proboňáka a to se prý nemá 😅 😅

danullinnka
19. únor 2008

Ahoj Leni,mě při prvním porodu nastřihli a seděla jsem tak na půl zadku.U druhého mě nenastřihli,malý si cestu prorazil sám 😝 sešitá jsem byla fest a seděla jsem úplně normálně až jsem se sama divila 😨 😵

Jinak nezodpovědná mamka nejsi 😉 a ani nebudeš 😉 Luky bude mít ted 8 měsíců a už jsem mu dala laksymáček.Víš jak mu chutná 😵 nemá to každý den,to je jasné,ale jako obměnu za nutrák,taky chce i něco jiného než jen nutrák a co jiného chceš prckům dát??Jinak jsme mu koupili krabici sušenek od Nestlé pro děti od 6měsíců,to je paráda,pěkně si to chytne a papká 😉
A co Klaudinka???Poslouchá??a gratulujem ke 3měsíci 😵

lenkazdenek
19. únor 2008

Dani,děkuju,já práve slyšela,že je to moc sladký a že by se to nemělo 😕 ale třeba sousedka dcerušce taky dává smetánka a já osobně ho od malinka zbožňuju 😵 jinak Klaudinka celkem v pohodě,akorát si s ní musím furt hrát a už dochází fantazie 🙂

danullinnka
19. únor 2008

Leni,to znám,mě už fantazie došla,takže jsem ráda,když si kluky vezme tchýně odpoledne nahoru 😵 Navíc Kuba musí mít pořád nějakou činnost,neusedí,děs.Asi hyperaktivní 😝
Já jsem Kubovi dávala pribináka a myslím neměl ještě rok a je kus chlapa 😉 ale dívám se,kde je mín éček a tak 😉

zuziik
19. únor 2008

Tak opet zdarvim. Musela jsem na cisteni, protoze se mi utvoril v deloze myom a hodne jsem krvacela. Poslali to na histologii a zitra budou vysledky. Ale Lucka neni v poradku. Dneska jsme byli v nemocnici. Porad plakala a mela krev ve stolici. Tak ji delali vysetreni a dva dny nesmim kojit. Nesmim mlecny vyrobky, prej ji to asi vadi...... ☹ Chudince brali krev z hlavicky a porad ji vysetrovali....hodne plakala..... 😢 Doufam ze uz se to nak spravi a bude ji dobre.

lenule25
19. únor 2008

Zuziiku drzim moc palce at jste obe s malou v poradku. To si uzivate hned ze zacatku ☹(( My byly s malou v nemocnici sesty den po narozeni s siiilenym zanetem spojivek - nedokazala sama ani otevrit oko a pri cisteni v nem mela taky krev ☹ nakonec jsme litali do jejich dvou mesicu ☹((

Moc preju, abyste to meli rychle za sebou..

danullinnka
19. únor 2008

Zuziik,držím moc palečky,takový drobečci a tak si musí vytrpět.
Zuzi,mě našla dr.po 6nedělí myomy,zatím mi to problém nedělá,dej pak vědět jak to dopadlo 😨

zuziik
19. únor 2008

Dekuju za podporu. Je to tezky, kdyz mala breci a ja nevim jak ji pomoct ☹ ale snad uz bude v poradku.....

lenkazdenek
19. únor 2008

Zuzi ☹ ☹ ☹ snad se jí to zlepší a uzdraví se . Co jí teda máš dávat když nesmíš kojit?

mocinda
19. únor 2008

zuzíku: držte se!!!!!to je síla!!člověk má pořád co řešit!!!Držím všechno co mám!!!!
Prosimte a jak hodně jsi krvácela?Já ted docela taky mám hojný očistky ,ale pořád si řikám ,že to asi je normoš ,ale ted jsi mě vystrašila 😒
holky jak dlouho jste se čistily a jak to bylo hojný??? 😖

lenkazdenek
19. únor 2008

mocinda,já 4týdny ,prvních pár dní hodně a pak už jako ms 😉

katfan
19. únor 2008

ahoj maminky a tehulky,
chcela by som sa opitat na vase skusenosti s porodom na bulovke.chodim tam na prednasky s p.Simankovou,co ma trosku ukludnilo,pretoze mam z toho vsetkeho strach,ale iste obavy tam stale su.

ao
19. únor 2008

čus bus, maminy 🙂
tak my konečně here 😉 nestíhám dočítat, jenom stručně: 2 dny na JIPce, pak necelých 48 hod na 6tinedělí a dnes nás propustili, protože se mi v noci spustilo mlíko a malý přibírá.

lenkazdenek
20. únor 2008

Ao,vítej zase doma 🙂 tak jak je jinak mamino? 😉

zuziik
20. únor 2008

Tak Lucinka ma krevni vysledky v poradku. Davam ji Nutrilon specialni pro deti s alergii na kravský mliko. vecer spinkala 2x po 4 hod..........takzwe nadhera.......uvidime prez den jak nam to pujde. Uz neplace, jen kdyz je rozmrzela.
Mocinda: ja krvacim do dneska..........jako pri menstruaci...takze bud v klidu. Ja jsem totiz predtim hodne krvacela.....1 vlozku jsem mela tak na 30 min. 😒
Kaftan: ja jsem byla s bulovkou sopkojena. Mela jsem hodne velky poporodni problemy a musim rict ze personal uplne supr. Starali se perfektne!

lenkazdenek
20. únor 2008

Zuzi tak hlavně že je v p=ořádku,já jdu dneska opět na kyčle,tak držte palce,protože jestly zas bude mít dr njáký hemzy tak ho nakopu 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru