• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
ahoj holky ,tak musíme cvičit nejméně půl roku a očkování nejdřív v 5 měsících :frowning2: :frowning2:
4. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, musite cvicit Vojtovku? a preco?
holky, otacaju sa vasi drobci za zvukom? mne sa zda, ze nas Seb na zvuk nereaguje ...
4. bře 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni,jj aby neměla skoliozu páteře tak nesmí teď vlastně vůbec nic. Dostala jsem vynadáno za to jak ji držím,prej musí bejt v klubíčku,jenže v tom klubíčku my řve jak pavián :frowning2: to není možný že by nereagoval na zvůk,zkus chrastit klíčema
4. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,jejda,co té holce ještě nezjistí...Jak ji držíš???já jsem oba měla normálně,žádné klubíčko :fearful: a Kuba má zádička rovné jak prkýnko a Luky vypadá že taky.

Deni,nebo mu zatleskej kousek od ouška nebo pust nahlas rádio nebo televizi,musí zareagovat na něco,ale u Lukyho jsem si taky myslela,že neslyší,asi na mě jen dlabal,slyší až moooc dobře :sweat_smile: a když na něj promluvíš jménem reaguje??
4. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to ona má záda rovná taky ,ale prej až by seděla tak by se převracela na stranu. držim ji tak že ji mám na stranu a hlavičku má opřenou o můj loket
4. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no praveze ja neviem, co je primerana reakcia. ak sa na mna pozera a ja na neho rozpravam, tak sa smeje. ale ak sa prave na mna nepozera, tak reakcia ziadna. tleskanie nic, chrastitka to iste - ak ich vidi, tak ok, ale ak nie, tak sa ich ani nesnazi hladat ocami ... Uz som mala z toho depku, ale dr. povedala, ze sluch sa vysetruje v 4. mesiaci, aby som bola dovtedy v klidu.
Ja ho nosim tiez vselijak, len nie v klubicku :frowning2: M ho nosi asi v klubicku (ale o tom nevie, on to nazyva Kompresovany Sebastian) a mne je maleho stale luto, ze je taky stlaceny. ale neprotestuje. a najnovsie chce sediet.
4. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my máme sezení zakázáno,teda máme vlastně zakázáno všechno. A nikdy nesmí ani do hopsadla,odrážedla nebo do chodítka(tam bych ji ani nedala) :frowning2:
4. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda Leni,chudák malá :frowning2: já jsem Lukyho dala jen na chvilinečku do chodítka v 6měsících,ted už tam není,bo si všude doleze sám :sweat_smile: já bych to nějak neřešila,dělej podle sebe :wink:

deni,dr.má pravdu,ted se mu vše vyvíjí,určo bude vše ok :wink: žádný strach :wink:
4. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,asi budu,jinak by chudák nesměla vůbec nic nebo co :angry: už mám těch zákazů plný zuby,připadá my že juelikož jsem mladá matka tak si všude dovolujou a připadám si nesvéprávně,jako by to ani nebylo moje dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kašli na ně,nám nikdo nic neříkal,ani při Kubovi,to jsem měla skoro 23.Prostě dělej tak,jak potřebuje malá a nenut ji do ničeho,at dělá jak potřebuje ona :wink:
4. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,no mě bude právě v pátek 23 :sweat_smile:
4. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak předem vše nééééj :dizzy_face: mě v červenci bude 26 :wink:
4. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak je to s kontrolami na bulovce? Kámošce doktor řekl od 34tt a mě řekli od 36tt.Jde se v těhu poradně domluvit že bych chodila dřív já to mám k doktorce 80km
4. bře 2008 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni vy jste meli svatbu 29.6.?? :slight_smile: vysledky od mudr me mrzi, ale snad nebude tak zle.. s tim choditkem, hopsadlem apod. teda s nima souhlasim, taky bych do toho dite nedala.. mela by se dodrzovat jejich rychlost vyvoje - nedelat nic napred, kdyz na to to dite samo jeste nestaci.. ale jinak...
taky nosim Hanu vetsinou tak jak pises.. klubicko jen kdyz se s ni ohybam, predklanim nebo tak neco.. a nebo kdyz prdi :slight_smile: jinak se ji to taky moc nelibi..

Deni pojmenovani polohy na chovani Kompresovany Sebastian je genialni :slight_smile:))
4. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,děkuju
Leni,já myslím,,že to někteří dr trošku přeháněj,kor ty starší,výš mě by ani nevadilo to co my řekla ale jak to řekla :angry: jako by jsem byla krkavčí matka či co :frowning2: :frowning2: cvičit s malou budu,ale když i po dlouhé době neuvidím výsledky tak na to kašlu,rozhodně ale zajdu ještě k jednomu neuroplogovy,jelikož nechci aby malá kvůli njáky babě nebyla dlouho očkovaná :angry: . To hopsadlo a chodítko jsem beztak nechtěla(já když byla maláhopsadlo strhla aa chodítko nám táta rozsedl :grinning: :grinning: ) ale třeba to odrážedlo jako je ta malá motorčička pro větší děti co už i choděj to teda nechápu proč :confused:
Jinak jsme měly svatbu29,6,2007 :slight_smile:
4. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
lenula, dik. :grinning: :grinning: :grinning: 00.
Leni, preco vas vlastne poslali k neurologovi? prepac, asi mi to uniklo...
4. bře 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
deni,poslal nás tam ortoped,že má malá něco s hlavinkou a že asi bude postižená :confounded: blbec
4. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt blbec. jak pozeram, tak pozeram, klaudinka vypada uplne krasne, aj hlavicka... budete urcite v pohode.
4. bře 2008 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
deni jj hlavička je v ohodě,teď máme špatnou páteř ,ale já se nebojkím až půjdem příště tak bude mít špatný ruce :grinning:
4. bře 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,pěkné datum na svatbu,náš Luky se narodil 25.6. a manža 28.6. :dizzy_face:

No,nakonec ti řeknou,že má špatné i vlasy,ne??bože,ti doktoři :angry:
4. bře 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, tak to mame datum svatby na chlup stejne :slight_smile:)

odrazedlo jsem predtim v tom textu prehledla, to je samozrejme jina kategorie nez hopsadlo a choditko :slight_smile: to je uplne normalni zavodni stroj, to se musi :D

z tech doktoru si fakt nic nedelej, to je porad neco.. ja doufam, ze kdyz nam skoncilo to martyrium s ocickama, tak mame na delsi dobu pokoj..
4. bře 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ,fakt jo? Kde jste se braly,taky v libni na zámečku? :grinning:
4. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
leni nene, na zizkove v obradni sini.. manzel je zizkovak a ta sin je moc pekna.. ale ted Ti marne vzpominam v kolik hodin :slight_smile: je to mozny? jeste to neni ani rok a uz si to nepamatuju... ale myslim, ze v poledne..
5. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my v 9 ráno :grinning:
5. bře 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
waw, leni, ty si prvy clovek, o ktorom viem, ze mal svadbu tak "zavcas" rano
5. bře 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak nam dnes konci sestinedeli a mala stale rve..............je to na palici. Prej ma asi ty koliky :frowning2: takze musime vydrzet do 3 mes. min. :cry:
7. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzíku: tak my jsme na tom podobně, malá řve a řve a řve .....nevím jak dlouho to ještě vydržím ,ale je jisté ,že musím :grinning: :grinning: sice řve ,ale asi kdyby najednou přestala ,tak to bych fakt nepřežila ,začínáme si zvykat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zuziiku: a co jíš ty? já odkdy si to začala psát a i doby prdíků, tak jsme vysledovali z čeho asi to má a to nejím. ono to asi nejde 100% odbourat, ale je to lepší :slight_smile:
7. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi a zkoušela jsi jinou um než obyč nutrilon?
7. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Moci,jejda to letí,Adinka má už měsíc a nedávno jsme čekaly jestli užžž :sweat_smile:

Zuzi,to přejde,neboj,hlavně vydržet.my jsme kiliky nezažili,zato ted prožíváme už 6 zub,děsné noci :angry:
8. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek