Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

adriana1
22. kvě 2008

Ahojky, taky sem rodila na Bulovce. V pohodě to tam bylo až na jednu setřičku a jídlo co se moc nedalo jíst. Jak se máte?

jitdan
28. kvě 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jak je to na Bulovce-jestli si mám vzít pro mimíska s sebou nějaký olejíček, mastičku nebo ubrousky apod.? Vím, že plenky ano a že oblečky jen na cestu domů, že tam bude mít erární 😉 A nic jiného pro mimi mít nemusím??

kacabak
28. kvě 2008

jitdan,pro miminko určitě ubrousky a olejíček,žádná kosmetika tam není,plenek dostáváš 6 na den,nám to bohatě stačilo,jinak oblečení pro tebe i miminko je erární,takže to jen opravdu na cestu domů,jinak snad nic potřeba není.Rodila jsem minulý týden a byla jsem moc spokojená.tak hodně štěstí.

adriana1
29. kvě 2008

tampony do podprsenky potřebuješ. Jinak když ti dojdou pleny nebo vložky stačí si o ně říct a oni ti je dají

jitdan
29. kvě 2008

Holky, moc Vám děkuji!!!!!
kacabak: jsem moc ráda, že jsi tam byla spokojená......... To člověka uklidňuje a o to víc se těší 🙂
Můžu se zeptat jaké jsi měla na Šimonka ubrousky a jaký olejíček?
adriana1: jooo, tampony-jasně....😅 Mám už nějaké koupené. Myslela jsem, že si musím s sebou vzít pleny i vložky, ale vidím, že si vezmu tak max.10 plen a 10 vložek a kdyby to nefungovalo jak píšete, tak manža donese..... 😅, že jo?
Holky, tak ať Vám to s mimískama jde!! Hodně štěstí.

kacabak
29. kvě 2008

jitdan-ubrousky mám teď ze začátku pampers sensitiv a olejíček-slunečnicový z lékárny.A ty plenky a vložky opravdu stačí jen pár-taková železná rezerva 🙂 tak přeju co nejhezčí zážitek z porodu,a ještě jedna maminka tam měla depresy z toho,žety košilky na miminka jsou takový rozevlátý,samá šňůrka,tak kdyby tě mělo trápit něco takovýho,tak si můžeš vzít klidně svoje,a jídlo taky nic moc,ale to jsou tak nepodstatný věci,že škoda o nich při tom štěstíčku vůbec psát.Ale když jsem viděla tu zhroucenou maminku nad těma košilkama-přisuzuju to hormonům,jinak fakt nevím 🙂,tak radši upozorňuju. 🙂

adriana1
29. kvě 2008

jídlo je docela humus to má kacab pravdu ale doktoři jsou skvělí

jitdan
30. kvě 2008

Holky, díky za info!!!
Ubrousky pampers sensitive pomažu hned koupit 😅 Olejíček mám: nějaký olivový bio od firmy Nobilis Tilia......Tak by snad měl být také dobrý.
Já si myslím, že košilky na mimi mě opravdu snad trápit nebudou. To by musely být opravdu jen ty hormony. Já jsem naopak ráda, že tam mají nějaké erární oblečení na mimi a i na mě. Fintit si ho budu potom 😀 a dost dlouho...A s tím jídlem? To je klasika. Říkám si od začátku, že nejdu na hotel a tak neočekávám komfort. Jediné na čem mi opravdu záleží je, aby mimísek byl zdravý, proběhlo to pokud možno bez komplikací a aby tam byl "lidský" přístup..... Tak snad 😔

plechajda
2. čer 2008

Ahoj,

jen jsem chtela napsat kdo se chysta na poradnu na bulovku, tak maji nove pro vsechny krome rizikovych poradnu nahore naproti kartotece....takze se ceka v tom pruvanu, ale kdyz se zavrou dvere tak to jde :o)

kupodivu jsem ani necekala, monitory teda delaji az po ukoncenem 38tt pokud neni zadny problem, takze na ten jsem zatim cekat nemusela...objednana jsem byla na 8:30 a ve 45 jsem masirovala domu, oproti cekani na utz to byla krasa...ale mozna jsem mela jen stesti, uvidime zitra :o)

olina
2. čer 2008

Ahoj Plechajdo, ja se dnes objednavala na prvni poradnu na Bulici a taky jsem cekala ze mi da termin tak za dva tydny a ono prd...prijdte pozitri se ozvalo 😅 . A to i presto ze jsem dnes 34+4 (pravda, miminko je o tyden vetsi dle utz ale to pani nemohla vedet, obzvlast ze se me vubec nezeptala v jakem tydnu jsem 😀 ). A rovnou mi rekla ze mam jit do teh.poradnyc.2, coz je tam, kde jsme se registrovali...
Tak jsem na to zvedava, snad me neceka dlouhe cekani 😖 , to by me v tehle vedrech asi rovnou odrodili 😀

plechajda
2. čer 2008

no ja jsem prisla 10 minut pred kontrolou a sla jsem hnedka na radu...ale nevyvolavaji podle jmen, spis jak kdo prijde tak si to ohlidej :o) myslim ze cekat se bude az budou ty monitory...ale uvidim, tedka me jeste zadnej neceka mozna pristi tyden...spis me stve ze mam toho hnusnyho streptokoka takze se tam musim poptat jak to resej...to me teda se**

bekla
3. čer 2008

Cus holky, ja byla v patek na normalni-nerizikove poradne a byla jsem klasicky dole (a poradna ten den byla jen dole), i sestra me pri telefonickem objednani rekla, ze mam jit dolu do chodby pred poradnu a pockat az vyjde. Pak volalli normalne podle jmen a docela to odsejpalo, take jsem byla hotova za cca 1 hodinu i s 10 min monitorem, supr rychlost.
Plechajda, taky mam streptokoka, ach jo☹ a rekli, ze jak odtece voda, tak mam hned prijet, aby mi dali antibiotika, ale jinak pokud neodtece voda a zacnou kontra, tak nevim, to me nijak neporadili, zda jet take hned nebo jak. Kazdopadne asi by antibiotika mela byt podana co nejdrive behem 1.doby porodni, ta me to take mirne znervoznuje, kdy tam dojet a hlavne aby me pak neposilali pryc nebo jinam aniz bych teda byla nejak zalecena.

plechajda
4. čer 2008

Ahoj

tak pak s tou poradnou nevim, nam rikali ze je dole jen rizikovna, no to je jedno :o)) Jinak me streptokoka nasel gyndar, ale kdyz mi delali stery na bulovce tak dle nich ho nemam..takze zahada. Nicmene me berou jako pozitivni, ale je sance ze ho proste nemam...i kdyz nevim. Sama to nezjistim :o)

jinak kdyz ti neodtece plodovka tak si myslim ze jen necekat doma az budes mit stahy po min jak 5min jak se vsude doporcuje, ale klidne vyrazit driv...at to stihne vykapat...i kdyz ja bych si nejradsi toho odbyla taky co nejvic doba teda....

plechajda
4. čer 2008

ne doba ale doma :o)

olina
4. čer 2008

ahoj holky, tak mam za sebou taky prvni poradn una Bulici, cekala jsem asi jen 5min, takze pohoda. Ale taky zatim bez utz a monitoru...a za tyden tam frcim zas 😉

plechajda
4. čer 2008

Oli a vysetrovala te ta mlada dr nebo tam byl nekdo jinej ?? ja ze jdu pristi tyden taky az ve stredu a ne v utery, tak jestli tam bude ona by me zajimalo 😉

olina
4. čer 2008

vysetrovala me takova mladinka, hrozne mila pani doktorka, jmenuje se..... jato najdu...Barbora Zmrhalova...a ty jdes ve stredu? ja taky 😉 . V kolik jdes?

plechajda
4. čer 2008

jj to je ona, ja jsem rada ze tam byla pac je uplne skvela...teda skvela pro me zatim v tom jak je "nezna" :o) Nevim jak jinak to napsat :o))) Proste nedloube, ale jen tak lehce prostouchne....sice jsem vcera i po tomhle chodila jak kacena, ale to uz lepsi nebude :o)

jdu na 8 ....

olina
4. čer 2008

tak to se tam mozna uvidime 😉 , ja tam mam byt v 7:35, s tim ze v 8:00 me vezme doktorka, pry jako prvni.... (mam pak jeste zubare, tka abych to stihla)

plechajda
4. čer 2008

no tak ta nejvetsi koule to budu ja :o))) jinak ja uz mam priste monitor takze tam asi chvili uz ztvrdnu....

ja kdyz me zapisovala na stredu tak tam nikdo nebyl a ona prijdete hnedka rano v 7:30 ne ?? Tak to jsem teda domitla, kazda pul hodinka na spani dobra :o))

olina
4. čer 2008

a dostala jsi uz nejaky papiry k porodu? jako takovyty co si muezsp redem vyplnit? o jmenu ditete a tak?

plechajda
4. čer 2008

jo vidis to jsem se chtela vcera zeptat na to, nedostala jsem jeste nic....tak kdyz na to nezapomenu tak priste se poptam...

olina
4. čer 2008

ja se chci taky zeptat, abychsi to mohla vyplnit a dat do pripravene "porodni" tasky 😉

plechajda
4. čer 2008

jj taky uz mam skoro pripraveno, jen tam kdy pribalit dudlajze ale jeste jsem ho nevyvarila...nejak se k tomu nemuzu porad dostat 😀

olina
4. čer 2008

dudlajze? jsem nekde slysela ze v porodnicich neni dovoleno pouzivat dudlajze, ale mozna jeto zase jen nejakej kec. Ze prej tam pouzivas svuj malicek misto toho...

plechajda
4. čer 2008

no tak to jsem jeste neslysela s tim malickem :o))) u tech co znam v porodnici normalne dudliky jsou, ale jsou ererni a buhvi co to je za blevajzy...takze beru svuj kdyby byl potreba, nasilim mu ho do pusy cpat nebudu, ale kdyby nahodou :o)

plechajda
4. čer 2008

Ono kdyz toho prcka u sebe nemas a maji ho sestrícky tak jsem v klidu ze by jim strkali malicky kdyz rvou :o))

olina
4. čer 2008

hmm, to mas recht, tak ja ho tam mozna taky pro jistotu prihodim, zas takova zatez to neni 😉

adriana1
4. čer 2008

Ahoj holky,
na bulovku můžete mít dudlíky.Taky sem ho měla.
Oli: Zmrhalová má brýle a černé vlasy?

olina
5. čer 2008

vlasy mela tmave, ale nerekla bych cerne, ale jista si nejsem. A bryle myslim nemela.
Jinak ja byla dnes jeste u sveho mudra a ten me prekecal, abych pristi tyden do poradny prisla jeste k nemu, on dela totiz monitory uz od 34tt a Bulice az od 38tt, takze se tam Plechajdo tedy neuvidime.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru