• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
protoi me prave desi to, aby nas po tom klystyru nebylo hodne pac s jednim wc si to moc nedokazu predsstavit...a ani na ty hekarne ne :o) Jak pise Kacaba byla tam porad :o)
12. čer 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si asi musime s sebou zabalit jeste lavor :grinning: :grinning:
12. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo nejakej suchacek :o)))) si ho privezu na karce ....v jedny ruce kufirek na koleckach, podpatky a v druhy suchej hajzlik :o)))) :grinning:
12. čer 2008 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
noo :grinning: ....ale jen pockej, on nas smich prejde :zipper_mouth:
12. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja si z toho musim delat legraci, jinak by mi hrablo :o))) Jen doufam, ze ten pristi vikend se nam zadari na termin a bude klid :o)) idealne bych tam mohla bejt klidne sama :grinning:
12. čer 2008 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja si rikam, ze do 18. musim vydrzet, kdyz maji zavreno a pak uz bych klidne rodila...v tech vedrech to neni nic moc :unamused:
12. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jako ze bys sla skoro o mesic driv jo ?? No to jsem si taky rikala a uz mam termin za bukem, takze me to nejak nevyslo teda :o)
12. čer 2008 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
n, ofiko termin mam 11.7. ale mimis je o vic jak tyden vetsi, takze uz skoro cas :sunglasses:
12. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jen nejak nechapu co chteji tyden uklizet na porodnich salech, o malovani nepadlo ani slovo, tak jestli to tam jako budou nejak cidit ci co, na to by jim snad mohl stacit vikend ne ? :wink:
12. čer 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to my jsme o 2 dny mensi, takze vlastne na termin...ale uz jsem si zvykla a ten tyden uz dam :o)
12. čer 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
uklizeji i sestinedeli a ty novy nadstandardy :wink: ....proste potrebujou chvili klid no :grinning: :grinning:
12. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ale jestli jako pujdes predemnou tak me nastves :grinning:
12. čer 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to se myslim bat nemusis :wink: ... moje babicka mi "vyvestila" porod v poslednim tydnu cervna :wink:
12. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak se tam kdyztak sejdem :o) Ja bych mela na konci cervna zas tech 9 dnu prenaseni a vzhledem k tomu ze jsem uz asi mesic otevrena na 1,5 prstu a nic nepostupuje tak to vidim taky na ten konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2008 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se tam nakonec poperem o ten hajzlik no :grinning: :grinning: .
A asi jsi mi neodpovedela jestli jdes ve stredu rano do poradny....
12. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ses nekde ptala jo ?? jj jdu...tedka myslim ze to mam na 8 nebo 8:10 tak neco....a mam 20 minut monitor :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera jsem mela 10 a malem jsem tam sebou svihla...jsem zvykla lezet doma na zadech ale mam je aspon podlozeny, tak me vrzla na to lehatko a to jsem hnedka vedela ze je zle...tak mi to pak musela zvednout...fuj me bylo blbe...
12. čer 2008 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu v 7:35, takze se asi uvidime :wink: . Jo a byla tam tentokrat zase ta sama mila hodna mlada pani nebo slecna doktorka nebo jsi mela nekoho jineho?
Nj, kam se to hrabe na pohodle kresilko u Hanzelky co :slight_smile: ?
12. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jj byla tam zas ona...takze to bylo v pohode...akorat tam prej tedka bude jina sestra a ty to prej trva vsechno dyl rikala ta co tam byla ted tak nevim :o)))) :wink:
12. čer 2008 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeee, tak to si musim s sebou vzit tunu casopisu na cteni :angry: . No nic, jdu neco delat, mimisovi se uz nelibi jak se porad valim u notebooku.
12. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak zatim, ja si sebou beru vzdycky noviny :o))
12. čer 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem!! Chtěla bych se vás zeptat co se přesně děje při první návštěvě na Bulovce. Mám se hlásit ve dveřích kde jsem se přímo registrovala. V tu dobu budu ve 37.týdnu.......Díky, mějte se hezky!!
17. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jit :o)

dones si moc, zmeri ti jestli v ni nemas bilkovinu, reknes vahu, nebo si tam na ni stoupnes, zmeri ti tlak, zapisou si te do pc a pak uz si jen pockas na dr...ta te vysetri, rekne ti jak jsi na tom a jdes domu :o)) od ukoncenyho 38tt takze tady na konovi jak ti naskoci 39tt ti budou delat monitor...nejdriv je 10 minut a pak uz po 20...akorat si v ty cekarne budes pripadat jak mezi hrochama :o)))
17. čer 2008 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plechajda: díky :grinning:
O moči mi do telefonu nic neřekli :unamused: No, pro případ si ji ale vezmu. V kabelce není vidět :slight_smile: Takže to vlastně bude klasika jako u mé Dr., ke které jsem chodila dodnes....... Tam jsem ale moč nenosila. Tu jsem vykonávala až u nich...
A bude někdy nějaký UTZ? Už hrozně dlouho jsem mimíska neviděla a ani netuším kolik asi tak váží atd. Dříve mi furt říkali, že to bude větší mimi, že je o 14 dnů větší a teď nevím vůbec nic :frowning2: ?!
Dnes mi jen má Dr. řekla podle pohmatu, že hlavička se už cpe do pánve.... :grinning:
17. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
me teda utz nedelali a mam pocit, ze pokud nenajdou nejaky komplikace tak se nedela...mam KO zitra mozna se zeptam, jestli na to nezapomenu :o) Oni ani pohmatem nic nedelaji, jen mero ozvy plodu dr v ordinaci, jinak nic... ja jsem mela utz taky v 32tt a od ty doby nic...doufam, ze prcek nebude mit 4 kila o) :wink:
17. čer 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plechajda: koukám, že ty už jsi v pěkném očekávání :grinning: Tak držím moc palečky!!
To je tedy škoda s tím UTZ :frowning2: Ale co můžeme dělat,že? Hlavně, aby byly mimča o.k.!!! U mě byl také naposled v 32.týdnu..... Já doufám, že prcek nebude mít 5kg! :wink: U nás v rodě jsou fakt velký děti :angry:
18. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak dneska jsem se dozvedela ze jdu v pondeli na utz :o) a posilali i dalsi...takze se dela
18. čer 2008 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ale asi jenom po terminu bych rekla...nebo proste kolem toho 40tt...ja mam od soboty 41tt takze mi to i tak nejak vychazi
18. čer 2008 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda, tak vida :wink: . A treba ho ani nestihnes :wink: .
18. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ti to zrovna psala do IP ze se muzes tesit :o) no kez by, ale podle kontroly se nic nedeje takze jsem v klidu, prenaseni me stejne nemine....jsem se schvalne zeptala a me rikala 10 dnu :o) Jinak jsem dneska behala kvuli tlaku ...mi brali krev takze jsem tam tvrdla s malou prestavkou az do ted, ale prej to je OK tak jsem rada ze tam nemusim lezet aspon...
18. čer 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kvuli tlaku? jako ze mas vysokej? Ja zase dnes mela nizkej (divny, vetsinou mivam vyssi) az se me sestra ptala jestli mi neni spatne.
A co monitor v leze? Dnes to bylo ok? Jsem normalne zjistila, ze v ty spodni poradne maji monitory dva a delaji se tam v sede :angry: .
18. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek