• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
rowan-:grinning: :grinning: se ti vůbec nedivím
28. led 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jen bych ještě doplnila boty do vody, pač po porodu jak se jdeš osprchnout ak hned močíš o sprchy a dělají to tak všechny maminky... :D jinak

Aannggiie: hele, já jsem si ten epi vyřvala, byla jsem v bolestech přes 24 hodin a pak když jsem si zavolala doktora tak jsem ho poprosila aby mi ho píchli (byla jsem otevřená na 4 prsty).

rowan: myslím si že 4D utz nedělají, nebo aspoň mě ho nedělali ani jsem ho tam neviděla...nejjednosuší je se zeptat přímo tam :D

Plechajda: koukám že fakt co sluba tak jiný návyky..ale je pravda, že mi PA řekla, ať zavolám přítelovi ať přijede, on přijel a do hodiny jsme šli na sál, kde jsme byly dalších 7 hodin...myslim, moc si z toho porodu nepamatuju...jen z vyprávění :D

Jinak, kdyby se mi poštěstilo mít druhé dítko, tak určitě bych brala bulajdu, byla jsem strašně spokojená, personál bezvadnej, strava do jisté míry ušla.. držím všem palečky.
A co ženy vaše již narozené ratolesti? Nějaké novinky? povídejte, přehánějte :D
29. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě bylo řečeno,že si raději mám s sebou vzít i vložky a ty jednorázový kalhotky
to už se v tý tašce neztratí :wink:

župan mám svůj i košili
a oblečky pro mimčo ať mi daj jejich,jen beru pro jistotu 2bodíčky,ty košilky mě nějak v Podolí nevyhovovali
nevím,jaký mají na Bulovce

já naštěstí sním všechno,tak se stravy moc nebojím :wink:
boty do vody zabalený i kruh

díky
29. led 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jj na boty do sprchy jsem zapomněla :wink:
no jídlo hnus,ale nevybírám si,nebyla jsem na hotelu :sweat_smile: Když si Bulovka vařila sama tak to bylo dobrý,ale jak jídlo začali dovážet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mám chlapečka hodnýho,ale nesmí ho chytnout prdíky.Dokoupila jsem dneska termofor-hrocha a pupíka tak jsem zvědavá.Jo a za týden přibral 300 :slight_smile:
29. led 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka-vložky fakt nepotřebuješ daj ti kolik budeš potřebovat-musíš mít ty porodní a jednorázový kalhotky bomba doporučuju.Nelítá ti ta vložka.Asi se tady nesmí psát ta značka,ale jsou takový kratáskový a hlavně příjemný
29. led 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

ty vlozky fakt nejsou potreba, oni maji takovy dobry a lepsi nez ty co se normalne kupujou v lekarne...a jak pise angie daji ti kolik budes chtit....

jen doplnim ty kosilky erarni...davaji dupajdy a kosilky, dupajdy maji 2 velikosti, mensi pro normalni deti a vetsi pro ty cvaliky co se narodej :slight_smile: a kosilky jak kdy, nekdy dostanes i 74 vel jak se postestilo me :angry: takze v tom malej plaval a sla jsem to vratit ze to nemyslej vazne...ale vetsinou jsou trosku vetsi a na tkanicky, takze me z toho obe deti permanentne vylejzali teda...taky jsem si pak vzala vlastni body....

Angie to ti teda prcek krasne nabira, zas dalsi co koji pribinak :angry: Ja jsem rada za 150g tydne :angry: no asi zacnu pomalu zkuspovat sunar v akcich, protoze to max 3-4m kojeni jistej a pak pujdem zas na prikrmy jelikoz prestane nabirat, uz ted mi to je jasny :unamused:
31. led 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a k tomu epiduralu, oni ho sami nenabidnou...ja si taky rekla a cekala jsem asi dalsi 2h nez jsem ho dostala, ale dockala jsem a byla to paraaaada...u druhyho uz nebylo treba :wink:
31. led 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem ráda,že na epidurál nedošlo

Pribinák :grinning: :grinning: se poseru :wink: Já jsem zvědavá jestli mu to bude stačit.Jak to ted chodí? Příkrmy musí schválit dr nebo když dítě řve hlady tak si koupíš sama sunar nebo něco.Já jsem už z toho taková vyběhlá :wink:
31. led 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute holky, citam, ze mate s Bulovkou vcelku dobre skusenosti ... Ja som tiez zaregistrovana na Bulovke, rodila som tam v listopadu 2007 a bola som spokojna. Dr. Zahumensky i Dr. Vojtech ma rodili a boli super, porodni asistentky v pohode.
A je tam teraz narvano? Mam pocit, ze ten sialeny baby boom uz trochu ustal, ale mozno uz len tak nepozorujem okolie :wink:
31. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
angie - no ja u prvniho nasadila sunar sama kdyz mi prestal pribirat a dr jsem jen rekla ze uz neni kojenej plne a to bylo vse....ja jsem mama a jsem s tim ditetem kazdej den, takze cekat na nejaky schvaleni ? pffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak rvat muze, ale pokud bude porad dostatecne curat a kadit tak bych UM nedavala...

denisio no ja rodila ted v lednu a byl stopstav, ale 3 dny na to nas bylo na pokojich uz polovina, ja spala dokonce 2 noci sama na pokoji...takze asi to malicko ustalo, ale i tak to chce mit jeste stesti se netrefit do terminu kdy bude rodit hodne mamin, coz nikdo nevi kdy bude :wink: :grinning:
31. led 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Plechajdo díky.Musím se zeptat jak to chodí,protože prvorozenýmu jsem nasadila sunar a to byl tenkrát mazec u dr.Keců 3 prd...
koukala jsem na pokoje u Apolináře a zlatá Bulovka teda.Teď tam rodily dvě kámošky a úplně nespokojený.No a v dubnu tam má rodit ségra a je z toho rozhozená.

Denis-já rodila taky v lednu a měla jsem kliku,že jsem byla sama na pokoji,akdyž jsem odchazela tak bylo zase narváno
1. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: souhlasím s angie, pač vložek tam mají kvanta. Měla jsem malý/velký problém s únikem moči po porodu,tak těch vložek jsem spotřebovala fakt dost. Kdykoliv mi došly, tak jsem poprosila o další a bez mrknutí oka mi daly.
S těma síťovejma spoďárama, nevim, sice jsem je měla koupený,ale když jsem si je dala na sebe, tak mi to bylo nepříjemný. Nosila jsem jen vložku a nic víc. Tak to zas záleží na tobě, jak se budeš cítit ty. Je fakt je 98% mamin si to velmi chválí.
Jo, jen si myslím, že košile a župan je zbytečný,co chvíli se budeš převlíkat díky malé nehodě...teda pokud budeš "šikovná" jak já. Ale je jasný že domácí je lepší...já jsem spotřebovala tak 3-5košilek za den.

aannggiie: jo, s těma prdíkama to jsem taky znávala. Když už mi to přerostlo přes hlavu, tak jsem mu koupila kapičky (baby calm), chutná to po hašlerkách a malýmu to moc chutnalo a hlavně mu to pomáhalo. Jinak, koukám že krásně přibírá malej :D to je super
a ještě k tomu apolináři, rodila tam "švagrová" a byla v celku spokojená, myslim že zase záleží na tom, co od tý porodnice čekáš a jaký chytíš personál...ostatně jako všude. :slight_smile:

jo a s těma bodýčkama? mě malej taky vpadával z košilek, protože naší velikost prostě neměli. Vzala jsem si 2 body z domova. Dupajdy mají fakt moc pěkný :D

jinak, náš malej má konečně zub a rovnou 2 :D vyrostly mu během 14 dní,ale ani jsem nepocítila, že by se něco mělo dít, jako průjmík, nebo teploty...zato teď? hotová katastrofa, pořád má vysoký teploty, průjmík má docela hodně a tak 3x denně,ale tak moc, že ho i s oblečením dávám do vany a rovnou vykoupu...rostou mu horní zoubky, takže si docela užívám. Jinak, už říká bába a od včerejška si rozšířil slovník na tata, dede a Ada...na mámu zatím prej kašle :(

zatím čusík :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik za info. Uvidime, az to pride. Prvykrat sme mali stastie, od prijmu (10.00) do konca porodu (14.30) som tam bola sama, takze bola pohoda, bola som v tom zadnom samostatnom porodnom boxe ... do vecera sa narodilo este dalsich 5 deti :wink:
Inac sme pouzivali vsetko erarne, moj vlastny zupan i pyzamo ostalo cely cas v taske ...
1. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ok

tak vložky nechávám doma
určitě se pak budou šiknout až budu doma
mě ty sítovaný spodárky vyhovovali a dokonce jsme je asi týden ještě nosila doma

bodíčky zabalený
no to je síla,že dají miminkám vel.74
to je tak na půlroční děti né?

a co měli jste některá minitor dechu?
jak jsem měla toho streptokoka s první dcerou,tak mě ho v Podolí pod kačku dali

já totiž opět mám toho streptokoka :frowning2:
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
čus

Já jsem streptokoka neměla,ale viděla jsem tam holky jak monitory maj.A ty jim taky dali :slight_smile:

Tam neměla miminka velký dupajdy nebo jsem měla fakt kliku,že tam byly sestřičky,který ještě oblečení vybíraly,aby dětem bylo akorát :wink:

Kdyžtak si vem sebou vodu :dizzy_face: A jinak držim palce,koukám,že seš před slehnutim
2. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
voda to je jasný
já při kačence vypila 6vod po 2litrech
já moc na ty černý čaje nejsem

co vám tam dávali k snídani?
já vím,že v Podolí moc nedbali na stravu pro kojící mámy
bylo čerstvý pečivo černý silný čaj a cibulový jídlo,ale malá naštěstí na prdy v porodnici netrpěla
to nám začlo až cca 14dní po propuštění domů
2. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
bílý kafe nebo kakao,čerstvý pečivo (taky bezva na nadýmání) jogurt,máslo,taveňák.No,anglická snídaně to nebyla :wink: .nechala jsem si přinést jogurtový mlíka,tatranky a polomáčený.Večer jsem měla vždycky na něco chuť,protože véča byla v 5 a v 8 hod na mě lezla mlsná

Co si dávala malý na prdíky?
2. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem taky žravec
nejvíce večer,takže velký zásoby jídla :grinning:
jogurty a kde jsi to měla schovaný za oknem?
kakao můžu i bílý kafe,tak to snad přežiju

na prdíky?
no mazala jsme jí mastí Pupík a dávala kapičky sabsimplex,ale myslím,že to moc nezabíralo
já dělala kravinu,když brečela nechtěla dudlík,tak jsem jí dala prso
tím jsem jí ubližovala,mlíko se v ní hromadilo a jak to neuměla zpracovávat,tak jí to bříško bolelo
a hlavně pomáhalo masírovat a zahřívat

teď si koupím asi ještě od 4týdne nějaký probiotický kapky
2. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja mela streptokoka u prvniho a to me ladovali atb v kapackach a monitor dechu jsme teda nemeli....a ted taky ne, ale u druhyho uz jsem strepkouse nemela :slight_smile:

Jinak mala zacina bejt pekne "vycurana".... rve a rve a jak ji maminka da ke koze tak je klid a je schopna spat i 7h :angry: mrska jedna mrnava...doufam, ze mi neskonci v posteli naporad :angry: :wink:
2. únor 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka-tak přesně co si dělala s malou tak to dělám taky.Dneska mi došla trpělivost a šel do postýlky.Přesně hodinu řev jak prase a pak na 10 minut usnul.Pak jsem mu dala najíst spal 15 min a zase řev tak jsem zvědavá na jak dlouho....no a teď do toho chytil i škytavku.
Ale u nás to teď zrovna neni prdíkama,ale že už je zvyklej pořád na to chování.
To prso jsem mu dávala z toho důvodu,že si myslím,že neni najezenej,protože vždycky u toho usne

Jinak jsem to jídlo měla za oknem,ale v místnosti kde se jí tak tam je lednice
3. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
plechajdo-to tě lituju.Takhle jsem to udělala u Jakuba a to bylo peklo.Teď u Šími to vůbec nechci opakovat (jestli to teda půjde) :unamused: A už má na to náběhy jak jsem to psala lenerce.
Je teda pravda,že bydlet v bytě tak ten řev asi nevydržim proto jsem toho staršího pěkně rozmazlila

A co na Matěj,když vidí jak máš pořád malou? :fearful:
3. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsme byla na tý kontrole
a docela jsem byla v šoku v poradně ani noha
tak to šlo rychle
malá spolupracovala na monitoru a vše u doktora v pořádku
na porod to nevypadá,tak snad ještě cca 14dní vydrží :wink:

jasně,takže jogurty za okno :wink:
dneska jsme byla v penny a nakoupila sušenky a musli tyčinky
zásoby dobrot,aby neumřela hlady :grinning:
3. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
aannggiie a co na brášku starší syn?
toho už asi doma ani nemáš co?

no já jsme zvědavá,jak kačka bude reagovat na ségru
bojím se tý žárlivosti :confounded:
ale teď se na ní těší a pořád ať už vyleze :grinning:

my jsme kačku do postele nedávali
když řvala ,tak řvala ve svý postýlce
kačka nechtěla dudlíka,takže měla jen prso
ale nějak od 5měsíce jsme jí ho nacpali a dudlala ,tak byl od ní trošku pokoj :grinning:
3. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka-si udělala dobře se zásobama :wink:

starší ho teď zrovna chová :wink: Jinak je z něho pěkně vysranej.Jinak doma se zdržuje a myslím,že ještě dost dlouho bude,protože mu tady nic nechybí :slight_smile: To neni jako za mých časů kdy jsem vypadla v 17-ti a byla jsem šťastná,že jsem v prdeli
3. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Lenerka nakoupila jogurty a šla asi rodit :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe tak hlavne ze ma zasoby :grinning: :grinning: :grinning:

Matej zatim nezarli, jen ji krade toho dudlika porad...hladi po hlavicce a dava pusinky, ale samo ho musim kontrolovat pac je desne neohrabanej....

mala ma ty dudla zachvaty my kozy jen obcas...3 dny je klid a pak jeden vecer musi bejt u kozy...treba jako vcera vecer... ale jinak je porad zlata a uz kouka a pozoruje takze ji davam do lehatka s hrackama at ma na co koukat :slight_smile:

A co u vas ?
8. únor 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych potřebovala,aby chtěl toho dudlíka on ho úplně nesnáší.
Jinak chce se pořád chovat.Tak jsem za macechu a nechávám ho v postýlce vyřvat.A teď jsem se dočetla na netu,že se má nechat brečet minutu-tak já mám hodinovou minutu-jinak je v pohodičce.Zítra jdem do poradny tak to vidim na 4,5 kg
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

u nas dudlik jak kdy, kdyz chvili rve tak si ho vezme....ale jinak ho porad fluse a dela utoho ksichty jakoze toje nejhnusnejsi vec na svete :slight_smile: ale ted uz si zacina povidat tak to je pekny :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čus plechajdo a ta tvoje krasavice neni rozmazlená ???? že by zase ten můj sprateček jenom byl :pensive: to se mi nechce věřit :sweat_smile: .A jak to děláš?
9. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chodili ste niektora na tie predporodne kurzy na Bulovke?
9. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek