• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
včera mě naše Dr.napsla žádanku na kyčle
dneska jsem volala na Bulajdu,tak prej můžeme přijít kdykoliv od 9-10h
takže tam asi zítra pojedeme

kde to tam najdu?
17. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
čus
Síma byl žlutej do 6.neděl ale jenom trošku-v poro na solárku nebyl.Pak mu po 6.nedělí brali krev na bilirubín a játra a vše v poho.
Jinak ta ortopedie je hned za hlavním vchodem vpravo-bud druhá nebo první budova,abych nekecala
17. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
švagrová říkala,že hned ta první budova u vrátnice
tak snad bloudit nebudeme :wink:

Kristýnka ani Kačka se taky v porodnici neslunily
17. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2010 ve 22:49 • lenerka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
19. bře 2010 ve 20:23 • lenerka
19. bře 2010 ve 20:51 • aannggiie
ny kyčle jdeme v úterý
ta starší je hodně nastydlá,tak se mě jí nechtělo tahat na bulovku
kristýnka zatím sabíka nedostala jen kanavit a vigantol
ale už se mě tu kroutí,tak na ty prdy něco dostane :wink:
19. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
19. bře 2010 ve 21:06 • aannggiie
20. bře 2010 ve 14:25 • lenerka
21. bře 2010 v 10:03 • aannggiie
21. bře 2010 ve 13:41 • lenerka
21. bře 2010 ve 13:42 • lenerka
21. bře 2010 v 18:36 • aannggiie
21. bře 2010 ve 22:39 • lenerka
22. bře 2010 v 08:04 • plechajda
22. bře 2010 v 09:15 • aannggiie
23. bře 2010 ve 12:41 • lenerka
my jdeme zítra konečně na ty kyčle na Bulovku,tak držte palečky
23. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Ja si dneska Agnes zas zvazila a za tyden opet 200g nahore, takze slusny :wink: Kez by nam to kojeni vydrzelo dlouho....
U nas rymu pritahla Anezka uz podruhy, nevim odkud teda a Mates to chytne vzdycky od ni....takze opet je v zaprahu odsavacka. Kapu ji libenar to ji staci, nastesti maji oba tu predni rymu, tece jim to proudama a je to ciste bily takze tuktuk tuk dobry...
me mala vcera chrnela zas 8h v noci jsem myslela ze mi ty kozeny uz fakt explodujou....zas radil Mates, v 1:30 byl totalne vyspalej :angry: ale mel smulu ja sla spat a co delal teda netusim ale ve 4 kdyz se vzbudila agnes uz zas spal :wink:

My jdem zitra na ko ockovani tbc, pomalu celodenni vylet kvuli 2 minutam :angry:

Angie jak jste dopadli v poradne ? A co to vubec bylo za poradnu ? my jsme byli v 6ti nedeli a ted jdem az ve 3mesicich
23. bře 2010 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
čus
Já chodim do poradny každý 3 neděle-no na normální kontrolu :unamused:
Jinak mi jedem taky 200gr na týden.Sestřička koukala jestli ta váha neni někde seklá.Takže máme 5800gr a 61 cm.
Mě už to TBC kontrolovali před třema nedělema.
O 8.hod spánku se mi může nechat jenom zdát

Lener-Od 4 nebo od 5 hod spíme s Šísou už taky spolu v posteli jinak já bych byla K.O.My v 5 hod pravidelně kakáme a hrozně věcí mi chce sdělit.A pak zase chrupe do 7-8 hod
23. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kazdy 3 nedele ? Pfff bych ji rekla ze tam teda chodit nebudu tak casto, kdybych mela jedno dite mozna, ale se dvema se tam porad tahat to teda ani omylem...No u nas dnes teda tbc OK takze pristi tyden nekdy az pujdem na tu 3mesicni dostanem hexu a prevenar, uz ted se tesim zas na reakci :frowning2:
24. bře 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak my jdeme příští týden s Kristýnkou už na 4kontrolu
to jí bude 6neděl
pak snad až ve 3měsících doufám
uvidíme jak bude holka baštit a jak se nám bude vyvíjet :slight_smile:
zatím mlíčko je a když se odpoutá,tak je postříkaná :grinning:
24. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsme byli na tý Bulovce
a byl tam docela chaoz,ale naštěstí jsme dlouho nečekali
bohužel jsme dopadli blbě :frowning2:
Kristýnce našli na kyčličkách nález,ale není to tak strašný
tak jí dali na kyčle polštářek s popruhama
manžel se smál,že vypadá ,jako nějaký sportovec
mě je jí líto,že se nebude moc hejbat
bude mít pořád opruzenou prdku
a hlavně se opozdí s vývojem :frowning2:
takhle to totiž měla Kačka dali jí široký balení a bylo to
ach jo
a to ještě bude mít celý den a celou noc
to budou prdy :frowning2:

příští týden jdeme na Bulovku zase na kontrolu
a za 4neděle se jí bude dělat zase sono kyčlí,tak doufám,že to bude ok
aby to široký balení neměla přes léto
24. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdeme ve 12týdnu na očkování,proti těm rotavirům
a pak asi na hexu a prevenar
bude toho mít holka do toho roka samé očkování :frowning2:
24. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kristýnka už noční kojení taky natahuje :slight_smile:
včera jsme kojila po 23h a vstala až po 4h
au au moje prsa a toho mlíka,že se pak pořád pos....
ale přesně já si jí dám po 6 někdy po 7h do postele a chrupe a chrupe
prostě cítí maminku a je spokojená :slight_smile:

kačka vstává po 6h,ale nechá mě ještě chrupat
v tomhle je děsně hodná :slight_smile:
ale když chci po ní nějaký povinnosti nebo jí něco vysvětluju a nechápe to ,tak má záchvat zuřivosti :angry:
24. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
čus
Plechajdo já myslela,že to je normál tak často chodit do poradny.Tak to jí necham proplatit naftu :wink: :wink: .Ve třech měsících je očkování? Tak to bude peklo. :unamused:

Lener jestli chodíš tak jako my tak půjdeš pak ještě jednou :confounded: .Jéžiš chudinka malinká a na to se nějak cvičí a kdy jdeš na kontrolu ve 3.měsících?

A nerozčiluj tu Kačenku
24. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
na ontrolu na Bulovku jdeme příští týden
to nechápu,proč nás tam honí znovu,když kontrolní sono kyčliček bude dělat cca za 4týdny
a pak ještě ve 3měsících
takže si ještě Bulovky užiju :frowning2:
25. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
25. bře 2010 v 11:42 • lenerka
25. bře 2010 v 17:20 • aannggiie
25. bře 2010 ve 21:23 • plechajda
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek