Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
8. říj 2007

No ono není co závidět,už je to fakt hrůza,navíc jsem nepříjemná i na manžu a to jen kvůli tomu,že už se bojí se mnou sexíkovat,tak byl obviněn z toho,že už ho nepřitahuju a pak jsem začala hystericky brečet,chudinka byl z toho rozhozenej,tak ho teď když je nemocnej obskakuju 🙂
Jinak v říjnu se to teď pěkně rozrodilo a Dagmi stále 2v 1 🙂

mocinda
8. říj 2007

🙂 no já jsem podrážděná imervére, manža už si zvyknul ,tak ani raději neodporuje a jsem mu za to vděčná ,protože tyhle stavy se dost blbě vysvětlují a kontrolují zároveň!!Prostě hormony!! A sexík neřeším ,manžu ví ,že když je vhodný okamžik ,tak ho zavolám do ložnice jakože kape kohoutek on už ví co má utáhnout 😀 😀 😀

lenkazdenek
8. říj 2007

😀 tak to by u nás kapal každý den,no i když včera jsem ho přesvědčila dokonce dvakrát 😵 Já se taky po tom hysteráku ještě asi hodinu omlouvala,no děs 😅
Já už těch 5 týdnů snad nevydržím a to ani nemluvím o tom,že budu zřejmě přenášet 😒 nejradši bych si to hned vyměnila z Dagmí 🙂

ao
8. říj 2007

čus bus, těhule 😉
nestíhám psát, snažím se aspoň dočítat, ale jde to těžce 😀 asi si vás vytisknu a dočtu před spaním nebo na WC. je tady nějaký nový přírůstek, co dagmi?

lenkazdenek
8. říj 2007

Ao tady přímo tady zatím mimi žádný,Dagmi zatím stále vcelku 🙂

dagmik
9. říj 2007

Lyn, díky za tip na Jičín, ale to už by mi musela být jo krize, aby mě nevzali v těch třech porodnicích....normálně bych tam asi jela se podívat, ale teď už to pro mě nemá cenu. Já měla původně vymyšleno i Vrchlabí....ale nakonec mi přišlo lepší, že budu mít porodku někde blízko.... Určitě to tam bude taky pěkné a příjemné, ale já už jsem se smířila s tím, že si stejně úplně stoprocentně vybrat nemůžu...kvůli tomu přemnožení se těhotnejch

😀 😀

Jinak Vás holky moc zdravím po ránu, u mě situace stále stejná, ani to nemá cenu komentovat, ale v říjnu další miminko, takže už jich je 23. A to nás bylo celkem asi 45. Takže už začínají převažovat maminky nad těhulema 😀

lenkazdenek
9. říj 2007

Ahoj Dagmi,tak už jen 2 dny a Kristiánek vyleze ? 😉 Koukám,že to u vás jde nják rychle u nás zatím pořád nic 😅

lyn
9. říj 2007

Dagmik, máš pravdu, že porodnice blízko domova je fajn, ale já tady v Praze rodit nechci, přestože mám Bulenu přímo za bukem🙂 Jediný špitál, co mě napadl, je Motol, ale o něm nemám moc recenzí.. Ten Jičín je fakt uchvatnej, takže to zkusím tam. Jinak držím palce, ať vše zvládneš, ať budeš rodit kdekoli a pak napiš, jak jsi byla spokojená.. Hodně štěstí Tobě i Kristiánkovi😉

Mocinda - zkus tam juknout a uvidíš. Každý poslední čtvrtek v měsíci se tam od 14 hod koná přednáška pro nastávající rodiče a je spojená s prohlídkou sálu a oddělení. Narozdíl od Brandýsa je bezplatná. Tel. je 493 582 365 nebo 366.

mocinda
9. říj 2007

Ahoj holky,
lyn: děkuji za info včetně telefonu ,asi to omrknu ,protože to zní opravdu lákavě!!! 😉 a ještě mi dej vědět jestli budeš chtít jít omrknout Bulici ,když už jsi rozhodnutá pro Jičín,ju?Já bych příští týden mohla být ready 🙂 Jinak v Motole rodily asi 3moje kamárádky, nejednou jsem tam za nimi byla, Motol je gigant, takže takový jako na běžícím páse ,ale vcelku si to všechny chválily, v podstatě dobrý akorát jedna měla problémy s kojením a nijak se jí nesnažili pomoct...to mě v dnešní době dost zaráží,obzvlášť když se to všude propaguje a mluví se o tom jak je to nenahraditelná strava pro miminka!!porodní sály jsem teda neviděla,ale poporodní odd. ano ,většinou tří lůžkové pokoje se soc. zařízením.Určo maj nadstandart ,ale nebylo mi potěšením 😵
TAk to něco málo k Motolu 😎
Jinak jsem včera zaplula do C @ A juknout na těhulácký věcičky a byla jsem strašně zklamaná ,nic!!děsný věci jakoby se těhulky nechtěly líbit!!!Kdyby jste viděly ty noční košile!!Ani z prdele bych si to na sebe nevzala,holky fakt ubohýýýý,jo byli jsme v Letnanech. 😖

lyn
9. říj 2007

Mocinda - není vůbec zač, když budeš chtít, zavolej si tam a zajeďte se tam s manželem podívat, uvidíte sami🙂
S tou Bulovkou to můžeme sfouknout, proč ne, že? 😉 Čím víc člověk uvidí, tím líp. Tak dej pak vědět, nevím, kdy a za jakých podmínek provádějí.. Taky bych chtěla chodit na nějaký kurz, kam bych brala manžela, možná to na Bulovce umožňují, tak bych se na to aspoň zeptala. Až budeš chtít vyrazit, napiš třeba do IP a můžeme to jít omrknout🙂
A díky za info k Motolu - taky bych tam ráda koukla.. ale z hygien. důvodů prý oddělením neprovázejí, tak nevím.. Já se pražským porodnicím bráním kvůli tomu, že to jsou giganty a když nemají místo, pošlou Tě jinam nebo Tě umístí na gyndu, kam Ti miminko ani nedají. O tom, že můžeš rodit s dalšími dvaceti ani nemluvím🙂 Proto vybírám menší porodnice, kde je relativně klid. Sice Ti nikdo předem nezaručí, že budeš rodit sama, ale v Praze je ta šance téměř nulová😀
Co se věcí týče, já v CA byla asi před měsícem a koupila jsem si pěkný černý kalhoty a dvě těhot. trika, po nočních košilích jsem nekoukala. Ale podívej se na mimibazar.cz, tam nabízí jak nové, tak použité zboží různého charakteru. Doporučily mi to dvě kamarádky a věci odtamtud si nemůžou vynachválit. Já si teda taky něco objednala a zatím velká spokojenost😉

ropuska
9. říj 2007

Ahoj holky, hlavne Lenko, ktere se to bude asi tykat nejvic. Obcas sem nakouknu co tady probirate 😉 , protoze chci taky rodit na Bulovce /termin 1.11./ no a dnes mi manzel volal, ze maj na strankach od 1.11.2007 malovani porodnich salu 😖
a tu planovanou rekonstrukci odlozenou na neurcito.

lenkazdenek
9. říj 2007

Ahoj tak jsem zpátky a koukala jsem na to malování jak tele na nový vrata 😖
Ropusko,je to od 1,11 od 24h do 12,11 do 6:00 takže já myslím,že bys to mohla stihnout tam,no já mám tp 10,11 tak se asi zaštupuju nebo se budu snažit porodit o něco dřív ☹ každopádně jdu zítra poprvé na bulovku do poradny tak se zaptám jak to asi vypadá,každopádně přinejhorším když to na mě příjde obvolám všechny blízké porodky a někam holt pojedu a hotovka už to nechci řešit,mám z toho pak zbytedčný depky 😅

mocinda
9. říj 2007

lyn: ok ,písnu pak do IP jak bych to viděla a uděláme průzkum 😀
Jinak já začínám kurz na Bulici v listopadu ,ale to našlapaný,tak nevím jestli tě ještě vezmou. No docela mám taky představu rodit v klidu a nerušeně ,ale doba je zlá a maminek vela ,takže kdo ví. Manža sice se zdráhá ,že Jičín je daleko ,ale vysvětlila jsem mu ,že rodím já ,tak zvolnil a brzy se tam pojedeme podívat 😉
Holky co se děje na Bulici?MAlují joo?sodoma gomora, jako by naschvál hledali co ještě zlepšit ,ted když pomalu člověk rodí před vraty!! 😢

mocinda
9. říj 2007

jo jo ,mimibazar taky sjíždím ,už mám nějaký věci pro mrňouska a noční košilku si asi taky objednám 😉 je to schopnej obchudek!Mám taky s tím dobrý zkušenosti 😉 Možná jsem zrovna měla v CA smůlu ,ale třeba miminkovský věcičky byly kráááááásný ,ale ještě čekám až nám potvrdí ,kdopak mě to tam dole nakopává 😀

lenkazdenek
9. říj 2007

Mě snad ta bulovka není souzena 😒
Mocindo v ca toho fakt moc nemaj,ale ty mimi věcičky jsou tam úžasný 😵

lyn
9. říj 2007

Mocinda - tak jsme domluvené - písni a vyrazíme🙂 Já mám z mimibazaru pár věcí pro miminko a jsou fakt pěkné. Nám doktor potvrdil chlapečka, což jsem od začátku tušila🙂

ropuska
9. říj 2007

Tak to budu muset stihnout odrodit v terminu do pulnoci 😝 . I kdyz u nas to vypada na planovanyho cisare, nebot mimous je porad v poloze pricne a nemini se otocit, tak snad si me naplanuji nejak rozumne.
Lenko, co nechapu, proc si Te tam zvou do poradny, kdyz vi ze mas termin v dobe malovani?

mocinda
9. říj 2007

😉 neboj leni ,nakonec to dobře dopadne, bůhví co budou malovat!! 😉
lyn: Ty se máš!!No nám zatím řekli ,že tam nevidí nic navíc ,ale že prý nám ještě stopro neřeknou, že to bude dcérečka 🙂 ale příští týden jdu na gyndušu ,tak se nehnu dokud neřeknou verdikt 😀 zasejc na druhou stranu mám kamarádku ,co jí tvrdili celý těhot. ,že budou mít děvčátko a co to nekonec nebylo?no jo ,klučík!! 😎 a pak věřme 😵
No já ještě omrknu H a M ,protože opravdu už na sebe nic nemám a když už můj manža to vidí stejně tak je to holky fakt krize!! ☹ 🙂

lyn
9. říj 2007

mocinda - to máš fuk, jestli je to holka nebo kluk nebo jestli ti neřeknou nic🙂 Hlavně, když je miminko v pořádku a zdravé.. Ale máš pravdu, že ani UZ není stopro - taky vím o případu, kdy rodiče nakoupili růžovou výbavičku a pak na porod. sále koukali, když jim blahopřáli ke krásnému chlapečkovi😀 Mrkni do HM, uvidíš, co tam😉 Kdyžtak mimibazar - koukala jsem tam - mají tam pěkné halenky a nové.

dagmik
9. říj 2007

jéééé, holky, to je fakt neuvěřitelný příběh s tou Bulovkou, to snad ani není možný 😀 😀

lenkazdenek
9. říj 2007

Dagmi,mě asi není souzená nebo co,tak jsem si pro jistou sepsala čísla všech pražskejch porodnic ,nerátek a brandýsa,takže až příjde na věc a bulovka bude zavřená tak začnu od nerátek pěkně obvolávat kde maj volno 😅

dagmik
9. říj 2007

No Leni, to samý co já.... 😉 😉 Je to dobrodružství od začátku až do konce, co??? ☹ Hele dneska mám ty nohy nateklý úplně hrozně, děláš s tím něco???

ao
9. říj 2007

ahoj holky, už je na vás asi moc pozdě...
mocindo: zajdi zas k nám na ÚNOR 2008, nechala jsem ti tam vzkazík.
pa pááá

zuziik
10. říj 2007

Ahoj holky. Koukam ze s tema porodnicema docela dost spekulujete. Ja doufam ze na bulovce budou mit volno az to na me prijde....jinak cestovat po republice kdybych rodila asi neni to nejlepsi.

zuziik
10. říj 2007

mocinda: na kdy mas domluveny ty kurzy na bulovce??

lenkazdenek
10. říj 2007

Dagmi,já si ty nohy podkládám a dávám na ně studený obklady,ale moc to nepomáhá,jj najít porodnici je jedno velký dobrodružství 😅
Holky já se teď vrátila s první poradny na bulovce a čekala jsem 2 hodiny na to aby mě doktor po 3 minutách doprovdil,že vše dobré za týden naschle 😅

mocinda
10. říj 2007

Ahoj holky,
zuziik: no já zatím spekuluju s těma porodkama ,ale asi to je tím ,že mám dost času 😉 a kurzík začínám 13.11 od 18.00 hod a ty?
leni: no dvě hoďky to jde! 😉 škoda, mohla ses mě zeptat a taky bych ti to řekla a nečekala bys vůbec 🙂

mocinda
10. říj 2007

😉 a dagmik stále mezi námi? 😉

lenkazdenek
10. říj 2007

Mocinda,se tě zeptám příští týden ,to už budu 36+4 tak by mohlo být něco novýho 😉 😀
No jo Dagmi má zítra termín ..... 🙂

mocinda
10. říj 2007

🙂 leni v tomhle je na mě spoleh!! 😀 stačí poslat fotku 😵
no přituhuje ,tobě i dagmikovi 😉 Já jsem včera konečně byla u kadeřnice asi po půl roce ,takže jsem už opravdu vypadala přitažlivě a naivka jsem si myslela ,že manža řekne ,jak jsem pěkná ,ale omyl ,prej jsem pořád stejná 😀 docela mě potěšil 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru