Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
18. říj 2007

😉 tak jak je to s tím jídlem??Ono se nesmí jíst?Já myslím ,že do poslední chvíle klidně ,ne?Pak už jen smad sladký čaj,?No sama nevím ,musíš pak Dagmi napsat jak to probíhalo a vůbec jakej byl pobyt 🙂

dagmik
18. říj 2007

mocinda, no teď ještě můžu jíst, nikdo nic neříkal, zítra ráno se taky najím...a pak nevím...Lenka to myslela, ať se nažeru pořádně ještě teď, páč až budu pak kojit, tak se toho asi dost nemůže, že? 😉

mocinda
18. říj 2007

😉 no jo ,to je fakt. Co mě říkala ségra ,tak ta rodila před 10lety ,ale že jí nedali najíst a pak byla tak slabá ,že ani pořádně nemohla tlačit 😢 TAk dagmi sdlábni hlavně sladký, to je na sílu!! 😉
JAk koukám na ty tvoje týdny u jména ,tak to je docela hustý 😉 ještěže už se to změní!!TAk hlavně se drž a držím opravdu všechno co mám ,ať to jde všechno jako po másle 😉 Počkej za 3měsíce, Ty už budeš v poho doma ,zaběhlá a já tady ještě šílet před porodem!!Hned bych šla místo tebe! 🙂

dagmik
18. říj 2007

mocinda, ale ne, ty si to ještě užij, já myslím, že už ti hůř nebude...až pak těsně před porodem 😉 nebo pokud budeš přenášet 😉 , ale já si jinak fakt zas tak moc nestěžuju....jen se nech ještě pěkně opečovávat od manžela a všech okolo a užívej si, co se užít dá...no vím, moc toho není 😀

A díky za podporu, myslím, že ji potřebuju...jsem srababa

mocinda
18. říj 2007

😉 dagmi ,ještěže tě tady máme, nejen ,že jsi předskokan ,ale můžeš nám pěkně pospat nejen porod ,ale i vyvolání porodu a ještě proklepneš Nerátky 😎 já bych taky chtěla prvně tam a pokud nebude volno tak Bulici ,ten Jičín mě láká ,ale dálkááá
Ale jóó,to já se nechávám mazlit ,ale horší ty dny to je fakt hustýýý,vždyt to znáš!! 😉

dagmik
18. říj 2007

mocinda, to víš, že to znám....ale nejsem si jistá, jestli budete chtít slyšet nebo teda číst moje zážitky z porodu...si nějak myslím, že je lepší to nevědět....jinak jaký to je v Nerátkách poreferuji ráda, už vzhledem k tomu, že tady snad není nikdo, kdo tam teď někdy rodil....a přitom je tam furt plno....tak asi ty maminy nechodí na net

mocinda
18. říj 2007

dagmi ,musíš to vpyrávět jako positivně 🙂 😉 abychom se nebály 😀
Já ted snědla moravský uzený ,konečně jsem si pochutnala!!A abych jako jedla zdravě ,tak ještě tady mám granát. jablko 😉 pomalu syslím ,abych měla oooobrovskou sílu 🙂

lenkazdenek
18. říj 2007

Holky tak já se teprve teď probudila ,jsem byla na procházce a byla jsem po ní uplně hotová ,šíleně mě bolely záda 😝
Dagmi,budu zítra strašně moc držet palečky 🙂 určitě dej vědět jak to je 😉 🙂
Jo holky já jsem zvědavá kde budu nakonec rodit,jestli to na tu bulici vůbec stihnu 😕 kdyžtak nastupuju asi hned po dagmí v nerátkách 😅

ao
18. říj 2007

dagmi: držím palce na zítřek, ať jsi brzo s Kristiánkem... tfuj tfuj
a napiš lence ať víme jak to probíhá 😉

dagmik
19. říj 2007

ahoj holky, tak se jdu rychle ještě rozloučit, držte mi palce, ať to mám, co nejrychleji za sebou a Kristiana u sebe. Ozvu se určitě. Bojim, bojim...už mi to došlo...že jdu do porodnice...papa

lenkazdenek
19. říj 2007

Ahoj holky,tak já uro npíšu když budu o Dagmí vědět něco nového,snad to bude mít brzo za sebou 😕

dagmik
19. říj 2007

ahoj holky, mě se jen tak nezbavíte, já jsem zpátky ☹ ☹

kim
19. říj 2007

Dagmi, co tu děláš?????Oni Tě poslali domu, ono to nezabírá nebo Ti ani tabletu nedali??? 😕 😕

dagmik
19. říj 2007

holky, poslali mě domů, že by to o víkendu stejně ještě nedělali....v neděli mám jít na kontrolní monitor a pak nástup v pondělí ráno, to už se teda hned začne

kim
19. říj 2007

Už jsem to četla na "říjnu" Ty máš teda pech!!!!!!Tak snad už v pondělí 😠 😠

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi,ahoj a já na tebe tak moc myslela abys to měla co nejdřív za sebou ☹ to jem moc líto ☹ ☹

dagmik
19. říj 2007

leni, no já to taky chtěla mít co nejdřív, ale vidíš, jak to je....tak zas abych tam jen ležela celý víkend, tak to jsem radši, že budu doma, ale už jsem na to byla připravená...v noci jsem v pohodě spala....až ráno mi bylo blbě 😉

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi,no tak si aspoň ještě užiješ poslední víkend s manžou coby 2v1 😉 a nacpeš se čím budeš chtít 😉

dagmik
19. říj 2007

leni, no vzpomněla jsem si, jak jsi si dělala srandu, když jsem říkala minulý víkend, že je to náš poslední výlet....a ty, jestli jsem si jistá, že je to opravdu poslední....ale co nadělám......a na jídlo jsem taky myslela hned...to víš, že si ještě užiju

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi,no je dobře vidět to pozitivní(se mi to kecá a sama bych rodila až bych brečela 😅 ) třeba v nemocnici by to bylo přes víkend smutno a ty jejch blafy se kolikrát nedaj ani pozřít 😉 😀
No doufám,že jsem ti to nják nezakřikla 😕
Já si zítra hodlám obarvit hlavu,tak doufám,že je to poslední barvení v těhu 😅

dagmik
19. říj 2007

leni, to ne, já to tak neberu.....to víš, to je osud....já si pořád říkala, že mi to připadá tak vzdálený...a už vím proč...se to pořád oddaluje...dneska už mi to snad přišlo i legrační 😉

lenkazdenek
19. říj 2007

Tak to je dobře,že to bereš takhle,moc tě obdivuju,ze mě je už teď uzlíček chodících nervů 😅 sem teď příjemná jak osina v zadnici 😖

dagmik
19. říj 2007

no já to měla už před pár dny tu depku, ale pak to tak nějak spadlo asi, že už jsem měla nastoupit, teď zas tohle, ale co mi zbývá, že?

lenkazdenek
19. říj 2007

no to chápu, ale zas na druhou stranu fakt furt lepší než trčet do pondělí v nemocnici a čekat na pondělí 😖

dagmik
19. říj 2007

leni, no právě, takže máme podruhý poslední víkend....ale tentokrát asi už na žádnej výlet nepojedem...budem čučet doma na filmy....acho jo....

mocinda
19. říj 2007

no já padáááám, dagmiku ,ty opět here? 😒 Taky Ti mohli říct ve čt ,že už s tím přes víkus nebudou nic dělat a at přijedeš v po!! 😢 No ,ale zase positivní je to ,že stopro příští týden budeš mít kristiánka vedle sebe!! 😉 No jo ,tak ještě si užijte opravdu už poslední víkedník v tomhle složení,protože takhle už nikdy spolu nebudete 🙂
Já jsem šla juknout ,jestli tady není nějaká novinka jak si vedeš v Nerátkách a ....no tak ještě vydrrrržžžžž 😉

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi,tak si ten poslední víkend zkus co nejvíc užít,dělej to co s mimčem pak asi moc dělat nebudeš 😉 moc ti držím palečky

dagmik
19. říj 2007

holky, díky, budu se snažit, ale znáte to, stejně toho už moc dělat nejde 😀 Akorát teda, Leni, můžu si ještě teda stále jíst, co chci, to je pravda. 😀

lenkazdenek
19. říj 2007

Dagmi to máš pravdu,já si dneska udělaala takovou vánoční atmosféru,zhřešila jsem a udělala si hrneček svařáku a k tomu si loupu buráčky(ty jsme dostávaly jako malý holky k mikuláši 😵 )

dagmik
19. říj 2007

leni, no tak svařák bych si možná taky dala....na manželovy narozeniny jsem si dala asi decku bílýho vína, moc mi chutnalo...ale nezabralo, jak jsem si myslela....letos na ty vánoce ani moc nemyslím....čím to asi bude?? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru