• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
holky poradtě mi prosím ,mám tady hovězí a prázdnou hlavu :slight_smile: potřebuju nějakej rychlej receptík,prostě abych u toho nemusela stát, protože jsem hotováá
24. říj 2007 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mocinda,tak udělej guláš,ten se v podstatě dělá sám,akorát ho občas zkontroluješ :wink:
24. říj 2007 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: no to je nápad!!díky leni ,jak jednoduché a já bych to tady dohromady nedala :grinning: jdu na to ,občas zkontroluju guláš ,pak vás tady ,jestli už se něco neděje a mám plán na celej den :grinning:
24. říj 2007 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mocinda: no ja prave ctenar nejsem ale rikala jsem si ze bych zacla znova pilovat Francouzstinu.....uz jsem ji trochu zapomnela. Jinak jak pise Lenka budn gulas nebo z ho nakrajej na platky a udelej je jako treba rostenou z rejzi......to taky nemusis patlat. A co ze nespis, ja mam pocit ze mam nak klidny tehotenstvi. Normalne spim, jim, nic me neboli...trochu si pripadam jako exot :grinning:
24. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,šťastná to žena :slight_smile: já mám nohy jak konve,depku jak stodola,připadám si jak velryby,chodím jak tučňák a jsem příjemná jak osina v zadku :grinning:
Mocinda ,nepodceňuj se,určitě bys na to přišla sama :wink:
24. říj 2007 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: zuzi, bud ráda, v těhotenství je nejlepší být exotem :grinning:
Já jsem se chystala oprášit anglinu ,ale ještě jsem ani neotevřela knihu :sweat_smile: bud mi není dobře nebo mi je dobře a to zase někde lítám :sunglasses: jdu uvařit a pak budu šípková růženka!!Dneska i to počásko je na capa,pak má být člověk v poho :wink:
24. říj 2007 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dnes opět uklízecí den,tak mě to snad vyléčí z té depky co mám z poradny
24. říj 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: leni ,vystihla si se krásně :grinning: :grinning: :grinning: prostě málá ZOO!!
Já jsem hustila do manži ,že o víkesu zajdeme do ZOO,ještě jsem neviděla Tatu ,tu opinku ,tak snad nám to výjde, protože ještě nám má zítra přijít skříň,takže bude práce :confused:
24. říj 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak zatím ,jdu taky něco uklidit, třeba když hnu tím zadkem ,tak se mi uleví :grinning: :grinning:
leni: na depku nejlépe čokoládu!! :wink: a pak úklid :sunglasses:
24. říj 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to ja mam deprese porad......to uz nak neresim, budu to muset dneska rict doktorce protoze uz je to posledni dobou fakt strasny
24. říj 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
MOcinda,no já už se nikam nechystám,se mi chce furt na záchod tak bych lítala v zoo od wc k wc :grinning:
Zuzi,nechci strašit,ale bude hůř
24. říj 2007 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no prosim ,a pak že Zuzi jsi exot!! :wink: Tak aspon depičky, vítám tě mezi těhu :grinning: prostě každej něco máme...
holky, jak krájím to hovězí ,tak mám žaludeček pěkně sevřenej...bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to maso nemusím...
Leni ,tak teeb do zoo neberu :grinning: to by jsem viděli akorát ty hajzlíky,co tam maj :sunglasses:
24. říj 2007 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
MOcinda,já se ti nedivím,taky jsem jednu dobu maso nemusela,já dneska budu dělat kuřecí masíčko v pivním těstíčku s hranolkama a pak možná udělám palačinky nebo njákej dezert :wink:
Aspoň bys věděla jak jsou tam ty hajzlíky pěkný :grinning: :wink:
24. říj 2007 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mocinda,já nevím jak to děláš ,ale normálně jsi mi zvedla náladu s těma hajzlíkama v zoo :grinning:
24. říj 2007 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ta Dagmi stále nic???To je v pr...!!!Ta si to fakt chudinka užívá!!! :angry: :angry:

Jinak jsme se tu nedávno bavily o té PA Šimánkové...tak se jí včera holčina ptala, zda chodí i k porodům a ona říkala, že to nestíhá, že se tam zajde juknout, když má čas, ale jako vyloženě na směně není!!!!
24. říj 2007 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sakra leni ,ty jsi ale kuchařinka, !!tebe bych potřebovala mít tady!! :wink: sem s dezertem,jakej budeš dělat?? :slight_smile:
No já to hovězí nemusím od 6tt :slight_smile: a pořád mě to neopouštíí
Kim: no hlavně aby u toho porodu někdo byl :wink:
24. říj 2007 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja som asi taky exot, v noci spim, neotekam, jim normalne ... ani nemam ziadne divne chute, cvicim ... hmmm. Zatial :grinning:
my mame dnes na veceru thajske green curry...
24. říj 2007 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
deni: to se máš!!!Tak at ti to vydržíííí!!! :slight_smile: Jám mám všechno a je to hnus!!
Ještě nějakej exot přibude a dám výpověď!! :grinning: :grinning: já se tady prokousávám každým týdnem a někdo si užíváá :sunglasses:
24. říj 2007 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a moj oblubeny dezert je cerstvy jablkovy kompot (uvarene jabka) a puding :grinning:
24. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Denisia, Ty jsi byla včera s partnerem na Bulovce, co??? :slight_smile: Já taky...červené tričko, světlé kalhoty a světle modrá mikina :wink:
24. říj 2007 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mocinda,no já ještě nevím jestli budu dělat opilího Frantu nebo jablečný dezert :slight_smile: ale asi toho frantu :wink:
No já asi beztak na bulovce rodit nebudu takže fakt supr,i když vlastně budu,společně s Denisou,budu jí tam držet pokojíček :grinning:
24. říj 2007 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
leni:Franta zní dobře a jak ho děláš? :wink: a nestraš,proč bys nerodila na Bulici??
24. říj 2007 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
250g hladké mouky,200g cukru,100g rozehřátého másla,250ml mléka 3 lžíce kakaa,1 vejce,1prdopeč ,všechno smíchat,upéct ,vychladlej korpus namazat marmeládou,posypat cukrem a oříšky a prolít rumem a nakonec polít čokoládou :dizzy_face:
No jelikož tam příští středu na těch 12 dní zavíraj :frowning2:
24. říj 2007 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jé leni ,danke,udělám to taky!!Doufám ,že se mi pvoede! :wink:
Aha, tak to jsem nevěděla a to mají tu rekonstrukci??Nebo malování?,já už jsem z toho jelén :confounded:
a půjdeš do Nera?
24. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kim ... jo, byli sme. hele, cervene tricko tam bolo jenom jedno, kdyz si dobre pamatuju ;-D
my sme inac taki individualisti, na kurz len individualne, pretoze musime prekladat do anglictiny :grinning:
24. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
leni! prolit rumem? a ty sa divis, ze mala nechce von, ked ju tak v brusku hyckas ??? :grinning:
24. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
MOcinda,já už ho peču :slight_smile: no jen malování,skončí 12,11 v 6 ráno ,vůbec nevím kam půjdu ,v nera moc volno nemívaj,dagmi měla štěstí ,jinak maj skoro furt stopstav :frowning2: asi budu muset zavolat sanitku aby mě vzali tam kde je volno :sweat_smile:
Deni,no ale zas jí dávám zabrat co se týče pohybu a ona to snad má ráda nebo co :sweat_smile:
24. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no, u nas to je tak, ze ked cvicim ja, tak maly je v klidu. ked som v klidu ja, maly cvici :grinning:
leni, ked som vcera videla tie pokoje na bulovce ... prosim ta, drz nam tam najlepsi pokoj ...
24. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni,neboj ten nejhezčí s krásným výhledem :wink: vidíš já tam ještě ani na pokojích nebyla,to jsou tak strašný ? :confused:
24. říj 2007 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy jste me tim pecenim tak navnadili ze jsem zrovna zadelala na palacinky :grinning: :wink:
24. říj 2007 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek