Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
6. lis 2007

jeeej, tak to drzime do Brandejsa palecky. At to dobre dopadne 😀

lenkazdenek
7. lis 2007

Jéé ropuska moc a gratuluju,že to vypadá tak slibně,to já tady budu asi do vánoc 😨
Deni,tak jsem zvědavá jestly se potkáme 😉 každopádně jak uslyšíš hysterickej pláč tak to řvu já,protože nebudu mít ani známku blížícího se porodu 😅

lenkazdenek
7. lis 2007

Holky tak jsem zpátky ☹ ☹ od minule žádná změna,takže v pondělí jdu znova na monitor,na utz a pak zkusit překecat Zachumlenského na vyvolání

mocinda
7. lis 2007

Ahoj holky,
leni ,oukej, takže zase nic🙂)) já se ti směju ,ale neboj za pár měsíců se mi budeš smát Ty!!🙂)
Jinak klidně na ně tlač ,at ti udělají provokaci ,oni fakt to ted tak odbývají ,jak maj přeplněný porodky ,tak i když už je ta mamina hotová ,tak pořád má čas !!Síla, prostě udělej tam hysterku 😎
navíc Záhumenský je v pohodě, tak myslím ,že se s ním dá domluvit 😉 držím palečky a ropušákům taky!!!No prosim hopsá hejsá do Brandejsá a bude malej na světě!! 😉
Já pro dnešek se loučím, bohužel mě čeká ještě jedna méně příjemná situace ,jdeme na pohřeb ,ale i to patří k životu! 😖
TAk holky,mějte se a držte sé!!!!!

lenkazdenek
7. lis 2007

Mocinda,tak to tě lituju pohřby moc veselý nebívaj 😒 to víš že budu trvat na vyvolávačce,pokud to bude aspoň trošku možný,nechci aby mě nechaly do toho 41+3 a malá pak byla mtakový obřík,že by muselka císařem 😝

zuziik
7. lis 2007

Dobre dopoledne maminy,
Leni jak to ctu tak to fakt neni jednoduchy. Skoro vsechny prenasite!! to ja jsem fakt zvedava na sebe.....posledni dobou citim jak se mala tlaci dolu. je to docela neprijemny tak ji porad rikam at tam jeste zustane.....jak mam bricho hodne dole tak se bojim aby nechtela naopak moc brzo ven. Jinak vás zdravim od snidane......byla jsem si koupit koblizky 😀

lenkazdenek
7. lis 2007

Zuzi,to vypadá,že já budu přenášet a ty porodíš dřív 😅

lenkazdenek
7. lis 2007

TAk Deni kde tě mám? 🙂

ao
7. lis 2007

čus bus, těhule 😉
stíhám jenom dočítat, ale za to poctivě!
dagmi: kristiánek náááádhernej 😅
lenkazdenek: nejde ten hmat vyčíst někde v porodnické literatuře? že bychom klaudinku trošku pomohnali 😀

lenkazdenek
7. lis 2007

Ao,ahoj,no asi nejde 😅 hlavně bych se bála aby sem to neudělala špatně a malý tim neublížila 😒

denisia
7. lis 2007

ahoj leni,
no ja myslim, ze som ta videla, teda jak si vychadzala ze dveri ... akurat si mala ten bily rolak dolu ... a ja vosla v medvedim kozuchu a cepici do cela 😀

denisia
7. lis 2007

leni, nic neboj, ak chces vyvolavat, tak uz pockaj na tu vymalovanu bulovku, aby som ta mohla prist pozriet aspon do pokojicku, ked uz v poradni to asi nestihneme. ja idem opat v stredu ... dnes tam boli take vesele doktorky, nie? teda, neviem, ktore z nich boli doktorky, a ktore medicky, ale bola sranda 😀

lenkazdenek
7. lis 2007

Ahoj Deni,jj to jsem byla já,koukala jsem jestly tě někde neuvidíma,ale nják jsem tě nepoznala,no tak se asi uvidíme ve středu 😅
Na nově vymalovanou bulovku určitě počkám,dokonce mi doktorka řekla,že mám zajít na porodní sál na monitor hned v pondělí odpoledne 😉
Jinak jsem byla na 5 patře na monitoru a maj tam moc milí sesřičky,hele to vypadá,že si tam fakt půjdme lehnout spolu 😉 😀

denisia
7. lis 2007

no, mali sme tak 5 sekund na spoznani se 😀 snad priste 😀. inac jak je? dnes asi varim segedinsky gulas ... to budu vetry 🙂. chcela som ist na nejake nakupy, ale v tomto pocasi sa mi veru chce asi ako do zubara. asi to necham na inokedy. esteze mam svagra, ktory sa stara o moju pracovnu napln .. volal, ze potrebuje surne nejaky preklad ... surne znamena 3 strany za pol hodiny ... humorista jeden 😀 tak mi to trvalo asi 45 minut, ale ma to a dufam, ze tak splhne u svojho sefa ...

lenkazdenek
7. lis 2007

Já mám gulášek uvařen ze včerejška,takže bude dobře uleželej 😉
Jinak nic moc,budu se snažit překecat v pondělí Zachumlenskýho aby mě přijal co nejdřív 😉 fakt nechci tahat malou do njákejch 5 kil 😲

dadla
7. lis 2007

leni:jak tak čtu tak máš opravdu strach z váhy mimča, ale podle mé zkušenosti a jiných maminek co jsem se setkala, tak ty utz dost přidávají na váze a pak po porodu má mimčo míň. U mě se sekli o necelé kilčo 🙂 a to jsem rodila bez nástřihu. Pokud budou mít místo tak by tě mohli vzít dřív na vyvolávačku, ale co můžu doporučit...odpočívej a užívej si v noci spánku dokud to jde 🙂

lenkazdenek
7. lis 2007

Dadla,no já v noci moc nespím,asi sem přistydla takže po půl hodině navštěvuju záchod 😅
Ty máš zkušenosti s doktorem Zachumlenským? Já doufám,že mě vezmou dřív 😕 byla bych za to opravdu vděčná

ao
7. lis 2007

Leni: a nejmenuje se on Záhumenský? 😀

dadla
7. lis 2007

leni: s dr. Záhumendským osobně nemám zkušenosti 😔 , ale slyšela jsem na něj samou chválu a při velké vizitě v porodnici byl příjemný a dalo se s ním v poho mluvit. O mě se od začátku starala pí dr. Maxová a nemůžu si stěžovat v ničem!!!Pomohla mi jak psychicky tak fyzicky 🙂

lenkazdenek
7. lis 2007

Ao,jj pardon 😅
Dadla,no já jsem od začátku u doktorky Brtnický a u pana doktora jsem byla v pondělí na utz a přišel mi moc příjemnej,tak doufám,že s ním nják dohodnu,stačilo by mi kdyby mě vzal na vyvolání příští sobotu to už budu 41 😅

denisia
7. lis 2007

holky, nestraste ma, ze dr. pridavaju na vahe miminka ... nas je malinky, a keby mal byt este o nejake to takmer kilo mensi, tak to bude fakt len 2-kilove drobuliatko ☹

dadla
7. lis 2007

leni: u dr.Brtnické jsem taky byla dalo by se říci, že celou těhotenskou poradnu, ale jakmile nastoupíš tak už se o tebe stará někdo jiný. Teda za celý týden co jsem byla v porodnici tak jsem tam nepotkala dr. Brtnickou ani takovýho toho maldýho šedivýho doktora 🙂 Na utz jsem si nechala i vyfotit ksichtíček malý a řekli si za to 100kč... to jsem teda celkem vykulila oči! Ale co, stálo to za to.
deni: nechci tě strašit!!! Budeš mít zase dobrý porod a určitě mimčo nebude zas tak malý. Mě dr.omezila jíst vitamíny aby malá moc nepřibírala a povedlo se to, tak ty naopak se zkus "předávkovat" ovocem 🙂. Bude to OK uvidíš!

denisia
7. lis 2007

dadla, ja som vitaminy nejedla, ak, tak len sem tam. zato ovocie a zeleninu vela, my sme takmer vegetariani, takze na tom zijeme 🙂 akurat som cez tehotenstvo jedla aj dost vela hovadzieho masa, kvoli zelezu a proteinom ... nuz, nechame sa prekvapit. hlavne, aby boli zdrave tie nase mimca ....

lenkazdenek
7. lis 2007

Dadli,prosímtě a kdy vlastně jsi šla na vyvolání v tom 41+3 😕 já bych to fakt brala tui příští sobotu 😵
Hele manža si dělá srandu ať hezky papám,ať nám malá přibere aby byla co nejdřív mezi náma 😉
Jej sem netušila že by na tom o těch vitamínech bylo něco pravdy,já papala MAmavit 😅

ropuska
7. lis 2007

Ahojky holky, moc Vam vsem drzime palecky, ono se to nakonec poda 🙂 My uz to mame za sebou pavko.yc.cz , Ropusak

mocinda
8. lis 2007

Bré ranko,
tak nejdřív blahopřeju ropušátkům k miminku, je to prostě nádherná slečna!! 🙂 hodně sil ,holky !!!
jinak jsem včera nestíhala a nakonec ,když už to vypaalo ,že budu mít čas ,tak nám zase nešel net,protože tady bylo děsný počásko!!
Jinak my jsem včera měli teda den, no ale bylo i pár positiv, v poradně nám řekli ,že na 90% je to holčička,tak snad už jim můžu věřit 😀
Jsem tady koukala co jste řešily a jestli můžu ,tak prej vitamíny nějak nesouvisí s porodní váhou dítěte ,to jsem jako slyšela já ,ale asi každej lékař má na to svou teorii. 😒
Leni: myslím ,že když jsi papala mamavit, tak jsi určitě nic nezkazila 😉 jen papej holka, bude se ti to hodit!! 🙂

dadla
8. lis 2007

leni: já jsem opravdu šla až po těch 10ti dnech. První termín jsem měla 9.9. a na příjem jsem šla 19.9. Vy takhle lákáte malou ven, jo 😀 Já jsem jí lákala zase na náušničky, že jí koupím 🙂 Tak mamavit je přímo pro těhulky, já jsem psala o vitamínech v ovoci. Nevím jak to doopravdy je, ale poslechla jsem dr. a omezila jsem je. Malá přibírala už míň. Vyrůstala taky na mekáči 🙂 No ono taky to těhotenství má každá mamina jiné.

mocinda
8. lis 2007

dadla: já nějak nechápu ty vitamíny ,pořád??JAko abys jedla míň ovoce?

lenkazdenek
8. lis 2007

Ropuska,tak moc a moc gratuluju 😵 malá je kouzelná 😵
Mocinda,já papkám,včera jsem pekla bábovku a hádej co mám dnes k snídani 😉 😀
Dadla no tak doufám,že se nademnou doktor smiluje a dá mě aspoň o ty blbý tři dny dřív 😅

mocinda
8. lis 2007

😉 bábovku?Jen si dej leni ,já soukám jogurt a nějak mi moc neleze,ale nestihla jsem včera nakoupit tak doma nic není a do krámu se mi dvakrát nechce, protože mám děsný háro 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru