• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. března 2017 
Jako myslíš že budeš přenášet,abys netrhala partu jo :wink: :grinning: neboj to se stalo jen mě ,Dagmi a Ropusce a každá budem rodit jinde :grinning:
No taky jsem ten víkend naplánovala tak že nebudem stíhat. Zítra ještě na bulovku na monitor ,pak musíme koupit matraci do druhý postýlky,chci umejt druhou lodžii,okno v ložnici..... no je toho hodně :grinning:
Navíc mám teď pořád na něco chuť takže dneska knedlo,vepřo,zelo,zítra koprovka .. :grinning:
16. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: leni ,jsi prostě nezapomenutelná svým úklidem a věř mi ,že i na Bulovce to oceníí až jim poklidíš v kuchyňce a na pokoji :grinning: :grinning: :grinning:
No ty chutě taky můžou mít nějakou předzvěst!! :wink: děláš zásoby před hodinou Hááá :slight_smile: a mě děláš chutě!! :grinning: já dneska nás odbyla hrachovou kaší s cocacolou light :confounded: a zítra svíčkuli ,ale nejraději bych někam ven ,abych nemusela vařit :sunglasses:

P.S. určo taky budu přenášet ,ted je to v modě!!!A pro pooo potřebovala bych umýt okna taky :wink: ale počasí je proti mě!!To si jkao řikám ,abych nemusela :grinning:
16. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já dnes dala asi svůj poslední páteční úklid,takže v koupelně je to opět jak v nera bazénu ,kuchyň je naleštěná,vyluxováno,vytřeno a navoskovaný plovoučky :grinning: takže tímto zřejmě končím(i když možná ještě to pondělí..... :grinning: )
No já se chci dosytosti nacpat tím po čem bych potom měla výčitky že přibýrám :grinning: takže dokud je čas tak se cpu :wink:
Hm svíčkovou bych si dala taky,ale nechce se mi s ní patlat :sweat_smile:
16. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já tě obdivuju a chtěla bych tě mít doma!! :wink: No jestli bude Klaudinka po tobě ,tak se budete prát ,která co uklidí :wink: :grinning:
Jo,jo jen se cpi leni ,zásobička musí být ,já se cpu taky..mám tady karlovarský oplatky,mnam!! :slight_smile: teda skoro už nemám :grinning:
Já dělám svíčkovou alá nepravou ,takže nic moc patlání :wink:
16. lis 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takovou budu já ělat zítra koprovku :grinning: pardon za ta slova,lae žádný velký sra... s tím :grinning: :grinning:
No já myslela,že když se budu dnes dost pohybovat,že třeba půjde dobrovolně,ale nják se jí nechce no :sweat_smile:
Jé ty oplatky taky zbožňuju,já mám zas takový ty trubičky lascolute :dizzy_face:
16. lis 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to si ale dáváme co? :grinning: no jo ,já taky se s vařením moc nese...
leni u tebe pohyb na mimi moc nezabírá ,Klaudinka je zvyklá spíš to zkus naopka, nic nedělat ,tím jí určo dostaneš :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už jsem zkoušela včera,jediný co jsem udělala bylo,že sme zajeli s manžou na nákup a pak do mekáče :grinning: a taky nic,mě snad nepomůže ani svědcená voda :rolling_eyes:
16. lis 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na druhou stranu,musím teď využívat každičkou noc co jsme zatím s manžou doma sami :grinning: :grinning: šestinedělí bude dlouhý .... :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to my už trénuje šestinedělí s manžou ted :grinning: aby mu to pak nepřipadalo jako horor!! :slight_smile:
Jen užívejte,třeba něco poštouchnete :wink: ale myslím že Klaudinka je už zvyklá :grinning:
No já jsem chtěla jet o víkesu na Moravu za rodiči ,ale je tam prej kalamita sněhová a manža nerad jezdí v tomhle počásku ,takže budeme doma :rolling_eyes:
16. lis 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
RAdši zůstaňte v teplíčku,to je jistější,navíc ta cesta by to taky nemusela udělat dobře :wink:
No my jsme šťouchaly už včera a teda řádila jsme jak za mlada a pak akorát poslíčci a zas nic no :unamused: ono se jí to asi fakt líbí :grinning:
Ale dneska se teda vůbec nehýbe :unamused:
16. lis 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si to taky myslím ,že šťouchy a ulkid Klaudinku bavííí!!! :wink:
Třeba je chudinka unavenááá ,tak jí zkus lehce šťouchnout ,teda jenom TY sama ,bez táty :grinning: :grinning:
Já mám taky někdy ticho po pěšině a pak jakoby přijel fotbalovej tým a nevím kde mi to kope dřív :wink: :slight_smile:
16. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně,předevčírem,zřejmě nacvičovala box,včera to taky ještě nják šlo a dneska nic,asi njáký erekce na slunci :grinning: :grinning:
Já právě přemýšlím,čím ji naštvu aby šla ven a na nic nepřicházím,tak holt úterý to jistí no :sunglasses:
16. lis 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já ti dám erekce na slunci :grinning: :grinning: :grinning: počkej na erekce v porodce ,to bude teprva :slight_smile: :wink:
Dneska to počásko stojí za prd, jsem byla celý dopoledne totál hotováá,blbě se mi dýchalo ,stát jsem nemohla, hlava se mi točila....blééé,ještěže už to je pryč!!! :dizzy_face:
Já myslím ,že jí už nenaštveš,je to holka poslušná a čeká až na ní příjde řada!! :wink:
16. lis 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a jak kilečka, jdeš ještě nahoru?Nebo už nepřibíráš???A co otoky? :sweat_smile:
16. lis 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v porodcve a na sále to budou teprv erekce :grinning: :grinning:
S váhou jsem o kilečko klesla takže + 26kilčo :sunglasses: jinak otoky jsou furt jak prase :angry: ale člověk si časem zvykne :sweat_smile:
16. lis 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: sis zvykla dobře a na celý těhu období :slight_smile: to já vždycky než si na něco zvyknu ,tak jsem psýcho!! :confounded:
No já mám asi 8kilo nahoře ,ale ted začínám pořádně jíst, mám hlad imervére,takže se zřejmě začnu ted kulatit!!!A otýkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti mám takovej hlad,ale nerada jím sama,tak čekám na manžu a on furt nikde :angry: navíc maj pak přijít kamarádi,tak doufám,že se do tý doby stihnu najíst.
Jo jinak jsem dostala pochvalu,že mi zhubnul zadeček :grinning: tak nevím co je na tom pravdy,ale potěšilo mě to :grinning:
16. lis 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čekám na manžu ,teda já jím i sama a klidně :slight_smile: ale volal že dá saunu ,takže si stačím dát i kafíčko!! :confounded: a sama!!!

No tak to potěší!!!Zadek to je obtížná partie!! :grinning: No mě to zatím leze jen do pupku ,ale nebojím se ,že časem si to vleze do stehen a zadku :sweat_smile: už ted mi cuká zadek jak se těší :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestly nedorazí do půl hodiny tak má smůlu a půjdu se najíst sama :sweat_smile:
No já mám taky vše zatím na pupku,a ještě teda na prsou ,jedno snad váží minimálně kilo :astonished: je pak budu mít asi rolovací nebo co :grinning:
16. lis 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo ,budeš srolovávat do podprdy :slight_smile: TAk to já mám kozy jako za mlada!!Ani známka ,že bych byla těhu. Pořád nosím stejnou prsenku jako před těhu :frowning2: a to se manža těšil ,jak si je bude chovat :grinning: TAk snad to ještě příjde!!!!!!!
16. lis 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ten můj je teda vždycky potěškává a říká si o kolik ještě po nalití mlíkem přiberou :grinning: :grinning: a nakonec řekne a to všechno je moje :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no u mě není co potěškávat ,asi pošlu mýho manžu k vám ,at ví jak vypadá těhu holka!! :grinning: :grinning: on by taky rád potěškával :grinning:
16. lis 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to neriskoala,aby se nezhrozil toho jak velký a těžký prsa můžou bejt :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá,manža je doma,jdu papat :grinning:
16. lis 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak dobrou papu!!!
16. lis 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam,bylo to výborný,jště jsem si jako dezert dala tatranku a k tomu vypila půl litru maliníku :grinning:
16. lis 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty naše gurmánko!!já pořád čekám na mangela!! :wink: mezitím jsem sbodla jablko a mattonku :sunglasses:
16. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen si dej :slight_smile: přeci nebudeš čekat o hladu :wink: :grinning:
Tak jsem zjistila,že jak se pohybuju tak je vše ok,ale jak delší chvíli sedím tak mě pak bolí podvozek a nemůžu chodit :astonished:
16. lis 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: no tak možná ať podvozek stávkuje,třeba to vypudí Klaudinku :wink: se jí nechce do toho počasí co? :wink:
Já jsem zkoušela taky se napít maliníku, ale mně to nechutná ,tak se asi zdržím hlasování :slight_smile: budu pít jahodník :sweat_smile:
16. lis 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on stávkuje pomalu každý den(včera byl pro mě výkon dát nožky od sebe :sweat_smile: ) a Klaudinka zůstává :angry: asi zítra budu fakt mejt za trest ty okna :grinning:
Mě maliník chutná,piju ho na litra,ale jinak se mi zdá,že je to na víš co :grinning:
16. lis 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek