Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
16. lis 2007

Jako myslíš že budeš přenášet,abys netrhala partu jo 😉 😀 neboj to se stalo jen mě ,Dagmi a Ropusce a každá budem rodit jinde 😀
No taky jsem ten víkend naplánovala tak že nebudem stíhat. Zítra ještě na bulovku na monitor ,pak musíme koupit matraci do druhý postýlky,chci umejt druhou lodžii,okno v ložnici..... no je toho hodně 😀
Navíc mám teď pořád na něco chuť takže dneska knedlo,vepřo,zelo,zítra koprovka .. 😀

mocinda
16. lis 2007

😎 leni ,jsi prostě nezapomenutelná svým úklidem a věř mi ,že i na Bulovce to oceníí až jim poklidíš v kuchyňce a na pokoji 😀 😀 😀
No ty chutě taky můžou mít nějakou předzvěst!! 😉 děláš zásoby před hodinou Hááá 🙂 a mě děláš chutě!! 😀 já dneska nás odbyla hrachovou kaší s cocacolou light 😖 a zítra svíčkuli ,ale nejraději bych někam ven ,abych nemusela vařit 😎

P.S. určo taky budu přenášet ,ted je to v modě!!!A pro pooo potřebovala bych umýt okna taky 😉 ale počasí je proti mě!!To si jkao řikám ,abych nemusela 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

NO já dnes dala asi svůj poslední páteční úklid,takže v koupelně je to opět jak v nera bazénu ,kuchyň je naleštěná,vyluxováno,vytřeno a navoskovaný plovoučky 😀 takže tímto zřejmě končím(i když možná ještě to pondělí..... 😀 )
No já se chci dosytosti nacpat tím po čem bych potom měla výčitky že přibýrám 😀 takže dokud je čas tak se cpu 😉
Hm svíčkovou bych si dala taky,ale nechce se mi s ní patlat 😅

mocinda
16. lis 2007

🙂 já tě obdivuju a chtěla bych tě mít doma!! 😉 No jestli bude Klaudinka po tobě ,tak se budete prát ,která co uklidí 😉 😀
Jo,jo jen se cpi leni ,zásobička musí být ,já se cpu taky..mám tady karlovarský oplatky,mnam!! 🙂 teda skoro už nemám 😀
Já dělám svíčkovou alá nepravou ,takže nic moc patlání 😉

lenkazdenek
16. lis 2007

Tak takovou budu já ělat zítra koprovku 😀 pardon za ta slova,lae žádný velký sra... s tím 😀 😀
No já myslela,že když se budu dnes dost pohybovat,že třeba půjde dobrovolně,ale nják se jí nechce no 😅
Jé ty oplatky taky zbožňuju,já mám zas takový ty trubičky lascolute 😵

mocinda
16. lis 2007

😉 to si ale dáváme co? 😀 no jo ,já taky se s vařením moc nese...
leni u tebe pohyb na mimi moc nezabírá ,Klaudinka je zvyklá spíš to zkus naopka, nic nedělat ,tím jí určo dostaneš 😀 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

no to už jsem zkoušela včera,jediný co jsem udělala bylo,že sme zajeli s manžou na nákup a pak do mekáče 😀 a taky nic,mě snad nepomůže ani svědcená voda 🙄

lenkazdenek
16. lis 2007

Na druhou stranu,musím teď využívat každičkou noc co jsme zatím s manžou doma sami 😀 😀 šestinedělí bude dlouhý .... 😀 😀

mocinda
16. lis 2007

😀 😀 to my už trénuje šestinedělí s manžou ted 😀 aby mu to pak nepřipadalo jako horor!! 🙂
Jen užívejte,třeba něco poštouchnete 😉 ale myslím že Klaudinka je už zvyklá 😀
No já jsem chtěla jet o víkesu na Moravu za rodiči ,ale je tam prej kalamita sněhová a manža nerad jezdí v tomhle počásku ,takže budeme doma 🙄

lenkazdenek
16. lis 2007

RAdši zůstaňte v teplíčku,to je jistější,navíc ta cesta by to taky nemusela udělat dobře 😉
No my jsme šťouchaly už včera a teda řádila jsme jak za mlada a pak akorát poslíčci a zas nic no 😒 ono se jí to asi fakt líbí 😀
Ale dneska se teda vůbec nehýbe 😒

mocinda
16. lis 2007

no já si to taky myslím ,že šťouchy a ulkid Klaudinku bavííí!!! 😉
Třeba je chudinka unavenááá ,tak jí zkus lehce šťouchnout ,teda jenom TY sama ,bez táty 😀 😀
Já mám taky někdy ticho po pěšině a pak jakoby přijel fotbalovej tým a nevím kde mi to kope dřív 😉 🙂

lenkazdenek
16. lis 2007

No přesně,předevčírem,zřejmě nacvičovala box,včera to taky ještě nják šlo a dneska nic,asi njáký erekce na slunci 😀 😀
Já právě přemýšlím,čím ji naštvu aby šla ven a na nic nepřicházím,tak holt úterý to jistí no 😎

mocinda
16. lis 2007

😀 😀 😀 já ti dám erekce na slunci 😀 😀 😀 počkej na erekce v porodce ,to bude teprva 🙂 😉
Dneska to počásko stojí za prd, jsem byla celý dopoledne totál hotováá,blbě se mi dýchalo ,stát jsem nemohla, hlava se mi točila....blééé,ještěže už to je pryč!!! 😵
Já myslím ,že jí už nenaštveš,je to holka poslušná a čeká až na ní příjde řada!! 😉

mocinda
16. lis 2007

leni a jak kilečka, jdeš ještě nahoru?Nebo už nepřibíráš???A co otoky? 😅

lenkazdenek
16. lis 2007

No v porodcve a na sále to budou teprv erekce 😀 😀
S váhou jsem o kilečko klesla takže + 26kilčo 😎 jinak otoky jsou furt jak prase 😠 ale člověk si časem zvykne 😅

mocinda
16. lis 2007

🙂 sis zvykla dobře a na celý těhu období 🙂 to já vždycky než si na něco zvyknu ,tak jsem psýcho!! 😖
No já mám asi 8kilo nahoře ,ale ted začínám pořádně jíst, mám hlad imervére,takže se zřejmě začnu ted kulatit!!!A otýkat 😝

lenkazdenek
16. lis 2007

Já ti mám takovej hlad,ale nerada jím sama,tak čekám na manžu a on furt nikde 😠 navíc maj pak přijít kamarádi,tak doufám,že se do tý doby stihnu najíst.
Jo jinak jsem dostala pochvalu,že mi zhubnul zadeček 😀 tak nevím co je na tom pravdy,ale potěšilo mě to 😀

mocinda
16. lis 2007

já taky čekám na manžu ,teda já jím i sama a klidně 🙂 ale volal že dá saunu ,takže si stačím dát i kafíčko!! 😖 a sama!!!

No tak to potěší!!!Zadek to je obtížná partie!! 😀 No mě to zatím leze jen do pupku ,ale nebojím se ,že časem si to vleze do stehen a zadku 😅 už ted mi cuká zadek jak se těší 😀 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

No jestly nedorazí do půl hodiny tak má smůlu a půjdu se najíst sama 😅
No já mám taky vše zatím na pupku,a ještě teda na prsou ,jedno snad váží minimálně kilo 😲 je pak budu mít asi rolovací nebo co 😀

mocinda
16. lis 2007

😀 no jo ,budeš srolovávat do podprdy 🙂 TAk to já mám kozy jako za mlada!!Ani známka ,že bych byla těhu. Pořád nosím stejnou prsenku jako před těhu ☹ a to se manža těšil ,jak si je bude chovat 😀 TAk snad to ještě příjde!!!!!!!

lenkazdenek
16. lis 2007

No tak ten můj je teda vždycky potěškává a říká si o kolik ještě po nalití mlíkem přiberou 😀 😀 a nakonec řekne a to všechno je moje 😀 😀

mocinda
16. lis 2007

😀 no u mě není co potěškávat ,asi pošlu mýho manžu k vám ,at ví jak vypadá těhu holka!! 😀 😀 on by taky rád potěškával 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

No já bych to neriskoala,aby se nezhrozil toho jak velký a těžký prsa můžou bejt 😀 😀

lenkazdenek
16. lis 2007

Hurá,manža je doma,jdu papat 😀

mocinda
16. lis 2007

😀 tak dobrou papu!!!

lenkazdenek
16. lis 2007

mňam,bylo to výborný,jště jsem si jako dezert dala tatranku a k tomu vypila půl litru maliníku 😀

mocinda
16. lis 2007

😀 ty naše gurmánko!!já pořád čekám na mangela!! 😉 mezitím jsem sbodla jablko a mattonku 😎

lenkazdenek
16. lis 2007

Jen si dej 🙂 přeci nebudeš čekat o hladu 😉 😀
Tak jsem zjistila,že jak se pohybuju tak je vše ok,ale jak delší chvíli sedím tak mě pak bolí podvozek a nemůžu chodit 😲

mocinda
16. lis 2007

😉 no tak možná ať podvozek stávkuje,třeba to vypudí Klaudinku 😉 se jí nechce do toho počasí co? 😉
Já jsem zkoušela taky se napít maliníku, ale mně to nechutná ,tak se asi zdržím hlasování 🙂 budu pít jahodník 😅

lenkazdenek
16. lis 2007

No on stávkuje pomalu každý den(včera byl pro mě výkon dát nožky od sebe 😅 ) a Klaudinka zůstává 😠 asi zítra budu fakt mejt za trest ty okna 😀
Mě maliník chutná,piju ho na litra,ale jinak se mi zdá,že je to na víš co 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru