• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
Ahoj Leni,to zvládnete,malá bude líp spinkat :wink: a ty přijdeš na jiné myšlenky :slight_smile: vidím,že už máš novou fotečku,malá je fakt zlatá :wink:
3. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,děkuju,ona je zlatíčko,ale jen když spinká :grinning: :grinning:
3. pro 2007 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
To znám,nám leze 3 zoubek,tak opět zážitek :frowning2: Leni,ted jsem kukla na tvé fotečky,ukazovala jsem Lukymu Klaudinku :slight_smile: jak je s dědečkem,byl mi nějaký povědomý,nebyl třeba v tv???
3. pro 2007 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,no on občas předvádí v poředu Rady ptáka loskutáka malování atd pan Koubek :sweat_smile:
3. pro 2007 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No,to je on,hned jsem si myslela,že jsem ho viděla tam :grinning:
3. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je opravdu on :grinning:
3. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže máš doma aspon kutila :wink: nemusíš utrácet za řemeslníky :slight_smile:
a jak jinak malá??Už pije pěkně??Nebo ji to odstříkáváš??
3. pro 2007 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,víš co se říká o kovářově kobyle :grinning: táta nestíhá,má hodně práce,pořád je někde v na cestách povětšinou na slovensku nebo na moravě a navíc teď předělává ségře byt,my jsme si musely s mužem vše udělat sami,ale manža je moc a moc šikovnej :dizzy_face:
Já odstříkávám a dokrmuju,nepomohl ani čaj ani homeopatika,ale malá je spokojená :slight_smile:
3. pro 2007 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mě mrzí,že nic nezabralo,ale hlavně že malá je spokojená a pěkně prospívá :wink: Já půjdu uspat to malé mrčadlo :wink: no jo,zoubky jsou potvůrky :frowning2:
3. pro 2007 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
je nestraš,že to bude horší :sweat_smile: to pak bude už uplně na mašly :grinning: ne
3. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale ne,to si zvykneš :wink: Kuby jsme o zoubkách ani nevěděli,prostě vyrostly bez problémů,ale Lukynka to bolí asi víc,každý jsme holt jiný :frowning2: ted hajinká,měl opět 38,5 :frowning2:
3. pro 2007 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
to je mi líto :frowning2: a pomáhaj třeba asˇpoň takový ty kousátka ? :confused:
3. pro 2007 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
má je,kouše do nich,ale nevím,jestli to pomáhá :fearful: spíš se mu víc líbí kousat můj prst :wink: ty dva dolní má teda pěkně ostré,auuuu :wink:
3. pro 2007 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak to si ani nechci představit :unamused: a já se těšila,že to bude spíš lepší,no už aby malý bylo tak 6 a uměla mi říct mámo mám hlad,bolí mě tohle a tohle :slight_smile:
3. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,tak na to se taky těším.S Kubou je to už úplná paráda,jen to zlobení no a ty jeho hlášky..Včera jsem mu řekla,že zlobí tak mu čert donese uhlí a on,to co jsem měl na lžičce,jak mě bolelo bříško??tak to sním,on mi to dá na lžičku a rozpustí v čaji :grinning:
3. pro 2007 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,tak to je klučík už pěknej chytrolín :grinning: už aby malá byla taky tak stará jako Kubík :slight_smile:
3. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminy, s nama to je porad pri starym. Musim cekat do pristiho utery, kdy mi tedy reknou verdikt jak to s nama je......bud mala roste tak jak ma akorat je mala......nebo pudju na predcasnej porod protoze mi nevyzivuje placenta....jinak porad trcim doma a nadavam na delniky, protoze pokazdy slibi ze prijdou a nic. tak maj prijit ze pul hodky tak jsem na ne zvedava...... :fearful:
4. pro 2007 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
čus bus, těhule a maminy :slight_smile:
danullinnko: máš toho asi dost, ale ta hláška s uhlím je výborná :grinning: zkoušela jsi na zoubky i takový ten chladivý gel?
zuziik: to jsem z toho jelen... tak buď je to ok nebo je vše špatně.. držte se holky!!! proč až do příštího úterý?
4. pro 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ao: to jdu na kontrolni utz a tam rozhodnou jestli teda roste nebo pujde ven
4. pro 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuziik-držím ti moc palečky,hlavně at jste v pořádku.
Ao-no,někdy je to docela záhul,dneska měl taky úžasné hlášky,někdy až rozum stojí,kde na to chodí :sweat_smile: jinak ten gel jsem nezkoušela,ani nevím,že existuje :confused: u Kubíka totiž lezly zoubky v pohodě.Už jsme teda dnes bez teplot,ale mrčí celý den,tak snad už se konečně prořeže,ty dolní byly celkem v pohodě,horní asi dost trápí :frowning2:
4. pro 2007 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy !! :wink:
po delší odmlce jsem opět tady ,koník stávkoval ,takže jsem nemohla komunikovat :unamused:
danu: máš rozkošného syna ,po kom asi bude? :grinning:
zuzík: držím pěsti!!Doufejme ,že placenta přišla k rozumu a vyživuje co jí síly stačí!!!Hned pak dej vědět !!!
leni: koukala jsem na Klaudinku, ta je fakt boží!!Docela bych řekla ,že je celý TY!! :slight_smile:
TAk holky, krásnej den ,já dneska se chystám žehlit a něco málo uklízet ,ale jen něco málo :sunglasses: včera na kurzu nám výslovně bylo řečeno ,že to s vánocema nemáme přehánět ,že thle období je nejhorší a pak je nejvíc předčasných porodů!!takže všechno s mírou!! :grinning:
5. pro 2007 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
čus bus :slight_smile:
mocindo: díky za sms, já jsem trdlo... tak jsme pospíchali, že jsem tam ten notes nechala... a to jsem měla dnes lucijaně přepsat i čem se mluvilo.. asi se budu muset za pí. šimánkovou v týdnu zastavit :confounded:
5. pro 2007 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ,tak my za hodinku razíme na kyčle :frowning2: malá dneska celou noc hezky spinkala takže pohodička :dizzy_face: takhle kdyby to bylo pořád tak by to bylo fajn.
Zuzi,držím palečky ať to dobře dopadne :slight_smile:
Dani ,tak jak to jdu se zubama?
Mocinda,ona je prý celý já :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, Leni, ako ste dopadli na kyclech? my sme boli u Dr. - tak krasne priberame, uz mame 3.58kg - narast od minuleho tyzdna 300g. Akurat problem s poistenim, mame pre Sebika komercne poistenie pre cudzincov a nasa pani Dr., inac najlepsia zo vsetkych, s tym ma problem, tak si asi budeme musiet hladat novu Dr. Porazi ma. A to platime za neho poistenie 1400kc mesacne :frowning2:
inac v noci spal uplne krasne, teda az tak od pol noci, ale maminka sa normalne vyspala.
Pocujte, tiez mate stolicku taku uplne riedku, vodnatu? neviem, ci to je ok a zabudla som sa opytat Dr. Snad nemame prujem ...
5. pro 2007 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
deni: s tím pojištěním... jak jsi to měla předtím ty tady? jestli jsi byla zaměstnaná, měl by to mít jako ty, ne?
5. pro 2007 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no, ja som bola zamestnana, ale na dobu urcitu, ktora skoncila nastupom na matersku :slight_smile: a tak kvoli porodu som sa ako cudzinka musela komercne poistit u vzp, co ma stalo takmer 28 tis... a po narodeni som takisto musela poistit maleho, pretoze nie som zamestnana ... partner sice zamestnany je, ale nie je obcanom EU ... je to fakt otrasne.
5. pro 2007 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
deni :astonished: a nejsi ještě 1/2 roku po zaměstnání v ochranné lhůtě pro nemocenskou?
5. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!Dneska vůbec nešel koník a když jsem se nějak záhaně napojila, napsala tady pár řáddků ,tak to zamrzlo a koukám ,že kde nic ,tu nic!!! :rolling_eyes:
takže znova a jestli to zase zmrzne ,tak dávám koníkovi výpověď!! :grinning: na sekundu!!!
Andy: já jsem se musela smát, jak jsi včera nechala ještě "horký" notes ležet na kurzu a přitom jsi psala co nejpoctivěji už kvůli Lucce, viď!! :grinning: :grinning: no držím palce ,ať odchytíš pí Šimánků víme jak je busy!! :wink:

denisia: teda to je hustý s tou pojišťovnou!!Kdo by to byl řekl!!A chtěla jsem se zeptat jakou národnost má Sebík?Asi nemá českou, viď?Když má pojištění pro cuzindce? :wink:

leni: omlouvám se za přehození ženského rodu za mužský, lae vzhledem k tomu ,že jsem těhu ,tak mám zmatek i v zájmenech natož rodech!! :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni,dopadly jsme hrozně,vyfasovaly jsme preventivně takový popruhy a uplně nám to rozhodilo jídelní režim,malá teď pije strašně málo ale za to každou hodinu :confused: :frowning2: ještě že jdeme zítra k dr.S tou pojišťovnou je to na ... :unamused:
6. pro 2007 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leni,ty popruhy jste dostaly na těch kyčlích??To by nestačily třeba 2 plenky???Chudinka malá,Luky jí taky co hodinu,3 noci už promrčel,přes den chce být jen na rukách a zub pořád nikde :angry: Dělám pomalu vánoční úklid a jde to fakt pomalu,protože to dělám jen když malý spí a pak už nemám šanci,ale manža mi o víkendu pomůže :wink: včera děti vzala moje segra ven,tak jsem jela jak fretka :grinning: jdu pokračovat,spiííííí :sweat_smile:
6. pro 2007 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek