Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
22. led 2008

Ahoj Dagmi,tak ám už malá spinká celou noc,ale dnes kapku míň jedla tak ji bud okolo půlnoci vzbudím,nebo si řekne v půl páté ráno. Kristián,je už pěknej kus chlapa 🙂 🙂 moc hezounkej ,hezky vám roste brouček 🙂 koukám,že se protahuje stejně jako Klaudinka 🙂
Edi,já na proseku a jediný pěkný park,je od nás kapku dál a právě se kvůli metru předělává 😖

mocinda
22. led 2008

Ahoj holky,
jejda to se nám to tady rozjelo 😉
dagmi: 🙂 to je fešáček!!krásný fotečky, roste jako z vody, prostě kukadla po mamince!!
No jo ,termíny pomalu míjím ,tak snad to dobře dopadne a už se rozdvojím 😀
Zítra jdu do poradny ,tak hin sa ukáže!!! 😀

ao
22. led 2008

moci: ne néééé, ty budeš čekat pěkně na mě 😝 a mě ještě fuuurt není dobře, mám to nějak na průduškách 😖

lucija
22. led 2008

Edi no jasně, tam chodím ne? Tak klíďo můžem dát spicha 🙂
Moci, ještě chvilku máš časík,ne? Neboj, za chvíli to bude, i když ty poslední dny jsou nejhorší, hrozně se to táhne.

dagmik
22. led 2008

mocinda, ao, holky držím vám moc moc palce, ať to máte už brzy za sebou a hlavně ať je ten porod, co nejrychlejší. Už se těšíme na Sárinku a na Patrika

lenkazdenek, na Klaudinku jsem taky koukala, je to taky krásná malá slečna....i v tom ručníčku po vykoupání vypadaj všechny ty miminka podobně...Leni, nevíš, kdy už vám pojede na prosek to metro? a to je super, že už Vám Klauďa taky takhle hezky spinká, to je pohoda, co? no já stále ještě zápasím s kojením, včera nám přišla kojenecká váha, tak už to budu mít aspoň trošku pod kontrolou a budu vidět, jestli není hladový...protože už jsem si to občas myslela...teda ona to je asi pravda, ale tak to řeším odstříkaným zmraženým mlíkem...Kristian má totiž náběh na atopickej ekzem, tak chci kojit do toho půl roka, jestli to půjde teda

lucija
22. led 2008

Dagmi, kristiánek je krásnej klučík, už jsem na něj koukala před chvílí. A jak to poznali, že má náběh na ten ekzém?

mocinda
22. led 2008

dagmi: změna, vypadá to na Adinu 😀 a díky moc!!! už abych se tady chlubila výsledkem 😉 🙂

dagmik
22. led 2008

mocinda, jůůůůůůůů, tak jsem koukla na tvoje břííííííííško a vím jak ti je. Už ti ho teda nezávidím, s tím chodit, spát a vůbec vegetit, to je něco co?🙂) Ale neboj, máš to za pár. Bydliš v Praze? Mám dojem, že jsi kdysi psala, že někde spíš za Prahou, viď?

lucija
22. led 2008

Moci, změny takhle před porodem? 😉 Tedááá 😕 🙂

mocinda
22. led 2008

dagmi:klecany, a pupík fakt mega ,už padl mezi stehna 😀 tak snad se něco bude dít!!!
Luci: no jo ,zněma je život,možná ještě nějaká příjde 🙂

lucija
22. led 2008

Moci, bříško je paráda, ůplně jsem si v něm představila Adinu, petru, sandru, verču....... 😀 😀 😀 😀 😀

dagmik
22. led 2008

lucija, díky za pochvalu...no poznali to tak, že se mu na tvářičkách a na tělíčku udělaly takový červený suchý místa...prý to ještě nemusí být přímo ten atopickej....ale dostali jsme mastičky, něco na koupání a já nesmím jíst plno věcí (to ani nebudu psát, co všechno), takže tak. Zlepšilo se mu to, ale ještě úplně ok to není ☹

mocinda, Adina je taky krásné jméno...to ti rozhodně schvaluju a bříško pěkný🙂) Taky na tebe lidi čučej? 😀 V Klecanech mám známýho, tak to jsi kousek od nás, já jsem z Chaber.

dagmik
22. led 2008

lucija, šimonek je taky krásnej okatej chlapík 🙂, kukla jsem ti do albíčka...šikulka

lucija
22. led 2008

Dagmi, dík, to víš, snažili jsme se 😀 Přítel má babičku v Břežanech, to je prý taky kousek.
Dagmi, tak třeba to bude jen nějaký dětský. Atopický je až ta poslední varianta, ne?

mocinda
22. led 2008

dagmi: jůů ,tak to se možná někdy potkáme s kočíkama 🙂 čuměj ,ale hlavně pořád všichni známý volají jako když už to bude!!copak já vím??? 😠 to mě fakt už štve!!!Kámoška taky řeší atopičák u malýho ,ale ten to má chudák děsný!!!Hodně pomáhá řepík 😉 koupat v něm

luci. no jo ,do takovýho domečku se vejde dětí 😀 😀 spíš aby pak šlo se dostat z něho ven 😝

lucija
22. led 2008

moci, já to spíš myslela tak, že jako kdyby byly ještě nějaký změny, víš? 😀 😀
A ven to půjde jedna báseň, uvidíš 😀

mocinda
22. led 2008

luci: 😀 nekecáš ,viď? 😀 ta báseň se mi nějak nezdáá 😀
holky se chci zeptat, máte pro mimi nějaký košíky ?Já totiž přemýšlím jestli něco pořizovat ,protože postýlku jako na spaní a přes den aby vegetilo někde se mnou,co?

lucija
22. led 2008

Je to Báseň jedna báseň 😀 😀 😀 😀 😀
Já ho měla v lehátku na sedačce a byl spokojenej. Chvíli koukal, pak usnul, zase koukal. Pohoda 😉

mocinda
22. led 2008

luci: lehátko?jako něco podobnýho jako autosedačka?
no právě na básně já nedám 😀 už mi není -náct 😵

lucija
22. led 2008

Něco podobnýho, měli jsme obyčejný od kamarádky a to bylo super. Koukni po netu nebo na MMB. tam jich taky bude mraky 😉

mocinda
22. led 2008

jo ,jo už po tom házím okem,aleraději bych něco vodorovnýho ,aby ležel na zádech a nenamáhala se páteř,oni moc nedoporučují ,aby dítě bylo v sedu 😒

lucija
22. led 2008

Promin, musela jsem kojit a uspávat. No ty lehátka jsou polohovací, že jsou až do lehu nebo mírně zdvihnuté.

mocinda
22. led 2008

luci: v pohodě, mě už taky padají víka 😉 aha ,tak takový lehátko by se moc šiklo 🙂 díky za tip a jdu ještě pucnout zuby a hajdá do postele 😉 tak dobrou a klidnou noc a Šimonkovi krásný sny 🙂

dagmik
22. led 2008

no holky, snad to ten atopičák pitomej nebude, doufám, nevím.....

mocinda, jinak my taky máme lehátko, přesně, jak píše lucija, je polohovací, takže nejdřív jen ležel, teď už to i zvedáme...zvedáme to hlavně i proto, že mi to doporučila doktorka, když si po kojení ublinkával. říkala, ať ho nechám v trochu zvednuté poloze tak půl hodiny po kojení a je fakt, že to pomáhá. navíc v lehátku je nejspokojenější...i tam přes den usne. v postýlce přes den být nechce, ale ani to neva. Děti mají mít postýlku spojenou se spaním, takže když ho tam večer po koupání a kojení odnesu, tak zavře očička a spinká.....no určitě bychom se mohly potkat s kočárkama....

...tak dobrou noc všem..

ao
23. led 2008

no nic, zítra až bude světlo, vyfotím naší mocindě jak vypadá takové lehátko 😝 😀

lenkazdenek
23. led 2008

hurá,kyčle jsou v poho.
Dagmi,metro bude jezdit od května 😉 nás trápí sduchá kůže ale na ten krém od dr. máme alergii 😒

dagmik
23. led 2008

leni, gratuluji ke kyčličkám...to je super, že je to ok a už se můžete vykašlat na ty kšíry...i když jste je nenosili... a suchou kůži máte kde? na celém těle nebo jen na obličejíku?

lenkazdenek
23. led 2008

dagmi,to mě taky nejvíc pobavilo,prej je vidět,že jsem jí je dávala 😀 😀 😀
my to máme spíš na zádíčkách a občas na bříšku,dr říkal,že asi bude mít sušší kůži,ale nic hroznýho to prý není

zuziik
23. led 2008

ahoj holky, tak me to dneska konecne pustilo za Vámi. Koukam, že jste se včera rozjely 😀
U nás nic noveho. Žádní poslíčci a klidek po pěšině. Takže stále čekáme a čekáme.
Ao: vypadá to, že se nakonec v pátek ráno na Bulici sejdem 😉

mocinda
23. led 2008

Ahoj holky,
já jsem dneska po kontrole ,jsem zavřená ,takže porod se odkládá ad akta X zřejmě 😀 DAgmi ,doufám ,že mě nepotká co Tebe 😝 takže to jen ,aby jste holky měly přehled 😉

zuzi: já taky bez poslů ,natož zátka!!pche!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru