• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. března 2017 
leni: :wink: povídali že mu hráli
2. únor 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ahaaa, takže dětem se musí vyhrožovat vyvoláváním a oni pak polezou ven :sunglasses:
moci: psala jsem si s Luckou, leží na Bulovce na tom nadstandardu... že prý od rána se tam s porody nezastavili, a až do pondělí ráno má službu Záhumenský, což už asi nestihneme :unamused:
jinak Podolí má stop stav, tak asi i proto je tak plno... tu mojí známou už nepotkala, tak asi už odrodila
2. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy. ještě k tomu pátku jak jsi byla v poradně, tak byla jsi na sálech na monitoru?
A je Lucka sama na nadstandartu?Nebo mají full stav a sdílí je s někým?No já jsem dneska na Bulici viděla ,že se tam rodilo o sto péro!! No ,jen aby nám to taky nezavřeli :angry:
2. únor 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: snažila jsem se pod záminkou velkého provozu sama nabídnout, že jim ulevím a půjdu nahoru, ale sestřička Jana z poradny si mě (nevím čemu za to vděčím) oblíbila a říkala, že svou nejvtipnější pacientku nepošle přece nahoru, že kdo by jí těch 20 min bavil :wink: je pravda, že se vždy nasmějeme :grinning:
takže to sice bylo 20 min, ale sonda jenom na juniora.
jinak Lucka neleží na 6ti nedělí, ale na gynekologii v 5. patře a tam jsou 3 nadstandardy. je na něm jen sama, jak to má být.
2. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: :grinning: tak ani dvě sondy Ti nebyly přány!!Vidíš, kdybys prudila ,tak jsi šla na sál a co ještě víc ,už by tě odrodili :grinning: :grinning: ale myslím ,že jestli ti jezdí bussy ,tak to nebude tlakem :wink: ale něco se spíš začíná rozrážet a Patriček konečně pochopil ,že ten domek je jen provizorní a smlouva určitá tudíž je nutno pomalu a jistě balit placentu a hyjéé do světa :wink: no kdybys vydržela do stř tak budu jen ráda ,ale jinak klidně vás pustím před sebe!! :slight_smile:
Lucka to vychytala úplně nejlíp!! Tak aspon někdo a doufám ,že se holkám daří dobře.Myslela jsem na ní ,ale nechtěla jsem jí tam courat, přeci jen má asi návštěv nad hlavu :confounded: a snad p.Chotěb už má taky Štěpánka u sebe a užívají si together :slight_smile:
2. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: asi se něco děje, protože ty poslíky nějak zesílili a jsou jakoby ve vlnách, ale nevím jestli jsou to kontrakce, protože mě i normálně bolela stydká kost, takové to píchnutí, že až člověk vyjekne, tak nevím jestli si to nepletu jenom s tím... dokoukám pořad o stardance a asi dám testovací sprchu.
jinak Lucce se dnes nalili prsa a spustilo mlíko, říkala, že je to "sakra tíha" a to má jenom D :fearful: co budu dělat asi pak já, to si je budu tlačit před sebou na vozíku :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: dokoukala jsem Stardance :wink: a jak vidno ,tak u Tebe se začíná něco dít!!! :wink: tak aspoň buď ať se to rozjede nebo dá pokoj, vid?Ale přála bych Ti to první ,protože poslování už bylo habadub :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

No tak s mě když se nalijou prsa ,tak budu na lepší Béčku ,možná dám C éčko ,ale jiná abeceda nehrozí :sweat_smile:
je fakt ,že Ty skončíš asi na Zetku :grinning: :grinning:
tak hupky ,šupky sprchuj a když tak jsem jedno velké ucho :wink: :slight_smile:
2. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky ze sprchy... nemůžu říct, že bych cítila takovou tu okamžitou úlevu z teplé vody jako při MS, ale celkově to pomohlo. takže jestli už nebudu muset znovu, půjdu si radši lehnout, abych to zaspala. přece jenom, manža je na chalupě v jižních čechách a při představě, že se v noci řítí 2 hod do prahy, to bych si to radši nechala na zítra během dne :sweat_smile:
2. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a teď jsem se ptala mamky a babi jak to ony měly a obě od začátku chození na WC do cca 8 hod porodily :sweat_smile: taaak a teď kdo se má v tom vyznat, když už volat manžu jako aby vyrazil na cestu, že?
2. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy ,tak zase na druhou stranu ,ať už je to tady!!Manžu raději povolat domůůů,blbá hodina vid?Ale se říká ,že se rození dědí z generace na generaci a těch 8hodin je doceal gůt!!! :wink:
možná zítra půjde Lucka home vid?
2. únor 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem ho nechala na chalupě, po té sprše je to teď v poho... on chce ode mě rozhodnutí, až se bude něco dít, ale když nevím co a jak, jak mám mít časový odhad...
lucka tam bude ještě zítra, protože někdy až s nástupem mlíka se na dítěti projeví žloutenka, tak aby to zítra hlídali. takže domů v pondělí ráno. ale říkala, že sestry nestíhačka, takže vysvětlení stylem rychlík a pak poraď si jak umíš.
2. únor 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si dokážu představit , v tomhle fofru co asi mají ,je fakt ,že člověk se snad ani nemůže zlobit :unamused: Leckdy je dobrý ,když člověka jen tak hodí do vody a on si musí poradit sám ,no chabá útěcha ,ale doma si taky budeme muset nějak poradit ,vid? :unamused:
Andy ,tak klidnou noc ,ale to ti jen přeju kvůli manži ,že je daleko ,raději bych ti přála ,aby ses přestěhovala na Bulici!! :wink: hlavně dej echo ,kdyby se něco dělo!!! :slight_smile:
2. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao, Mocinda, chci take rodit na Bulovce, i kdyz az za par mesicu a tak jsem ze zvedavosti jukla na tuhle diskusi a musim vam napsat, ze vase reakce me fakt vyborne pobavily a prijemne naladily na porod (diky:slight_smile: a uz s napetim s vama sleduju, jak to bude u vas pokracovat. Preju vam co nejpohodovejsi porod a at vas dobra nalada neopousti. A napiste pak pro nas cekatelky, jak se vam na Bulovce libilo. Ja uz s ni mam jednu pozitivni zkusenost z roku 2006, tak doufam, ze me ani tentokrat nezklamou.
3. únor 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beklo: díky, my rády bavíme :slight_smile: pak poraportujem z první ruky :wink: ale určitě to tam bude gůůůůt, my si to prostě vrámci možností gůt uděláme :grinning:
3. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co bříška nezloběj? :slight_smile: Já se dneska vyspala totálně do růžova,malá se probudila v 6 nejedla se a znovu usnala a spí dotěť :dizzy_face:
3. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky leni a klaudinko :slight_smile:
mě zlobilo v noci, úplně jsem cítila jak malý sestupuje a jak se pokouší o noční gymnastiku, ale s vklíněnou hlavičkou mu to moc nejde :sweat_smile: :grinning:
jinak doufám, že se to v průběhu dneška ještě více rozběhne... manža říká, že "dává bolševikovi" den, max dva, že do úterka když nevyleze, tak že jej vlastnoručně vytáhne :grinning:
3. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás nic njůůů ,ani posel ,ani sestup ,prostě nebýt toho,že přes břicho nevidím na cestu ,tak snad ruším registraci na Bulici a jdu do práce :slight_smile: jako bych ani těhu nebyla!!!
Andy ,že by Patriček byl něco jako Harapes,gymnastika nebo balet :grinning:

leni: tak to je krásnééé ,tak to chce využít a hned si dáchnout taky ne?a né courat po netu :grinning:

bekla: snažíme se tady o co nejnovější zprávy hned po zpravodajství na Nově :grinning: tam mají víc reportérů :wink:
3. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: že bychom založily BULI TV??? :grinning: :grinning: :grinning: až se můj manža nas... ere a bude chtít Patrika v úterý vytáhnout, že byste to jako s manžou přijeli před bulofku natočit, taková malá protestní akce za nepřijmutí k porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: :grinning: :grinning: :grinning:
myslím ,že do úterý bude Patriček mezi námi :wink: jenom nevím co na nás šije ta naše krasavice :grinning: :wink: to jsou manýry!!! :sweat_smile:
3. únor 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: Adinka mandlička je přece pravá hérečka.. nechává si na sebe pěkně počkat, jako v těch starých filmech, všichni pánové netrpělivě vzhlížejí ke dveřím... chvilka napětí... a pak vejde ONA :sunglasses:
3. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky, že vy jste nám zatajily, že jste přímými potomky slonů??? :angry: :grinning:
3. únor 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo: díky za fotky Patrička od Hanky... jaks to myslela s těmi slony? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě jsem neměla namysli Vaše momentální figury, ale to, že slonice přece jsou těhotné 2 roky :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: u mě si ale nebyla daleko od pravdy, takže na mě platí oboje :grinning:
3. únor 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ao :grinning: :grinning: :grinning: to snad ne, aspoň to druhý ne, a až bude malej na světě, tak už nebude platit ani to první. Tak šup šup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů fotky Hanči -pelíškové jsou super, malý je fakt božíííí!!prostě celý Delon :grinning: úplně můj tip!!!
Moc je zdravíme !!!!
Luci: slona nečekám ,ale žádná žížalka to asi taky nebude :wink:

Andy: ohlaš sa, tady orel ,tady orel???nějak nemá info!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky moci, tak zatím žádný velký vývoj, furt stejně... chvilku pravidelně, pak půl hodiny nic :confounded: prostě Patrik se fláká :fearful:
3. únor 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: :wink: tak do středy ať klidně vydrží a pak se porvem o lepší sál :grinning:
3. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na stodvacét!!! Jedeme do finále, ne že na sebe budete přes plenty pokřikovat :wink: :grinning:
3. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moci,tak ještě nic???Myslím na tebe a držím palečky.
4. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek