• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
Ahojky,kukla jsem na ně,no Adinka je fakt rozkošná :dizzy_face: krásná holčička,moooc se povedla.
Ao,držím palečky,at ti to dobře dopadne :wink:
10. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, veeeeelka gratulace moci i manzilkovi, ktery je opravdu chlap. Cetla jsem ten jeho prispevek a taky me to rozneznilo.. moc vam to stesti preju, tak at vam dela Adinka mandlicka jen radost!!! A je faaaakt krasna, vyzehlena a tak.

Moci bylas jiste moc statecna a uz se tesim na tvoje prispevky, umis spoustu lidi rozesmat, coz je taky velky dar. A za to, ze se o nej s nami delis, Ti tu dekuju..
10. únor 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Véééééééélká gratulace Mocinde!!! Koukam, že je na stejnym pokoji, kde jsem byla ja. Coz chytla vyborne!!!! Jinak my jsme dneska zase blinkali. Vyhodila uplne vsechno co v brisku mela az jsem ji musela jit umyt. :fearful:
Ao: docela ti zavidim, že mas jeste klid.......nekdy bych ji chtela vratit naspatek, ale ten porod uz bych si zopakovat teda nechtela. :unamused:
11. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ono se to zpraví neboj :wink: hele ještě pár dní a pak to bude super,jednak přejdou očistky,blbý nálady a navíc se s Lůcou i víc zžiješ :wink: Proti blinkání je njákej přípravek na zahuštění mlíčka ,ale nevím jak se jmenuje,myslím Nutriton :confused: ale fakt nevím přesně
11. únor 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, rodili jste na Bulovce? Jaká je zkušenost? Já zatím teda mám problém i se tam dovolat, buď to tam nikdo nebere nebo mě furt nesmyslně někam připojují.... ach jo ani na kurzy pro těhotné tam je furt záznamník.... :frowning2:
11. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadik,já tam rodila v listopadu,co se týká porodu tak dobrý,akorát teda ty kurzy my k závěru byly k ničemu :sweat_smile: akorát mě zrovna nenadchlo že mi nikdo neukázal jak přikládat,ale možná to bylo tím,že jsem ležela na gynekologii a ne na 6nedělí,tam bylo plno
11. únor 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziik,malý mi taky všechno skoro vždy vyzvracel,tak jsem mu dala a dávám doted Nutrilon A.R.proti ublinkávání a zvracení,fakt pomáhá,zkus a uvidíš :wink:

Leni,a co Klaudinka??Poslouchá??Ještě má kšíry,chudinka malá??
11. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, už je nemá,dokotr řek,že je vidět,že jsem jí je dávala :grinning: :grinning: :grinning: a vše ok,prej mám dávat ještě pro jistotu 3 pleny navíc :grinning: :grinning: tak mě pobavil,přiští týden jdem na kontrolu ve 3 měsících. JInak celkem poslouchá,akorát toho teda přes den moc nenaspí,jen venku v kočárku,ale zas spinká celou noc,včera chtěla spát v postely s náma,strašně vyváděla když zjistila,že ji nikdo nedží za ručku :slight_smile: a co vy,máte už zoubky venku ?
11. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dr.fakt pobavil,prd ví,že měla jen plenečky a ty pomohly stejně jak blbé kšíry :grinning: :grinning:

No,my máme zoubky už 4 a dole se nám to začíná bělat-dvojky,ale ještě chvilku je čas,než zas bude plno řevu a probděných nocí :frowning2:

Joo,Luky taky spává nejradši v kočárku.Spává ráno a pak po obědě,pak až večer,když už je na čase a to v 7hodin bez řečí dám oba do postelí a postýlek a spánek,musím tam být sice s nima než usnou,ale pak je aspon klid :wink:

No,my půjdem 27.2.na 8 měsíční prohlídku a pak s Kubou na 3letou,toto letí :confounded:
11. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus, maminy :slight_smile:
Mocindu a Mandličku by měli dnes pouštět domů :slight_smile:

jinak my pořád 2v1, vidím to na příjem ve čtvrtek, ale v psychické pohodě, jak se ptala zuziiik, moc nejsme.. kdepak :unamused: ještě jak dělám u nás v únorovkách tabulky miminek, tak kolem všichni vesele rodí, i ty co měly TP až koncem měsíce, takže se těžko drží odstup a nesrovnává :pensive:
11. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,tak aspoň,že už je bude mít venku :wink:
Ao,neboj,třeba to ještě příjde samo :wink:
11. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ BULOVČANKY!!!
MOOOOOOOOOOOC DÍKY ZA PODPORU!!A KONGRATULACE!!!! :wink: :slight_smile: lehce jen dočítám ,protože opravdu jsem jako v jiném světě ,dokonce problema psát na klávesnici :slight_smile: asi se ze mě stala fakt opravdová matka :grinning: :grinning:
Určo písnu nějaký zážitky z Bulice a vůbec :wink: to si počtete!!!! :slight_smile: :sweat_smile:
TAk všechny zdravím a mějte sééé!!!!

Andy: supéér raport a jsem ráda ,že jsem tě vlastně měla u porodu :wink: jsi taková kmotřička Ajdušky :sunglasses: je to králíček ,ona je taková pusa mazlivá ,že bych jí nejraději snědla :wink: :sunglasses:
11. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: není zač :wink: a změň si v pasu na 1d :sweat_smile:
jinak kdybys mě slyšela v té chodbě, já tam vískala radostí :grinning: nebýt tam takové starší přísné sestry, tak ostatní by mě pustily špehovat dál :grinning: kterého doktora jsi měla u porodu?
12. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, moci: měla jsi na malou vlastní oblečky???
12. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moci,
tak vidím,že je z tebe štastná maminka :dizzy_face: moooc ti to přeju,taková krásná princezna,určo je moc hodnoučká :wink: tak se držte a při chvilce nám tu pisni.

Ao,ještě se Patriček neozývá??
12. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky dani: Patriček se ozývá jenom pravidelně v noci, asi abych se náááhodou nemohla vyspat, jinak je to vegeťák... takže odpo si dám výlet do porodky a zpět na monitor a ve čtvrtek nastupuju...
znáte někoho, komu už jen ten oxitocinový zátěžový test rozběhl kontrakce???
12. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao,tak držím palečky.Luky se mi taky ozýval v noci,ozývá se doted :angry: :wink:
Já jsem u něho měla slabé kontrakce i přes den,byli bouřky,stála jsem pod střechou na balkoně,že by to jako zapůsobilo,nosila jsem něco těžšího,chodila jsem do schodů,prostě nic,asi jsem proti přírodní typ,vyhnalo ho až vyvolání :sweat_smile: ale byla to rychlovka,lituju holky,co je to trápí tak dlouho :frowning2:

neboj,to zvládneš :wink:
12. únor 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao,no my použily přířodní oxitocin,ráno sexík a okolo oběda už jsem měla slabý kotrakce a večer už jsem byla v porodnici :slight_smile:
12. únor 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak my zkoušeli sexík, teplou vanu, úklid celého bytu... holt asi čeká na pány doktory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani: a ještě mi řekni, jak dlouho to u tebe bylo od začátku vyvolání? měla jsi odešlou zátku než si tam jela?
Moci neměla nic, nastoupila ve středu ráno a malá byla venku až v pátek v poledne.. šak ona povypráví...
12. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ao neboj to zvládneš, řekni páťovy,že už se čeká jen na něj tak aŤ nezdržuje :wink:
12. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao:já jsem zátku neměla odešlou ani u jednoho,U prvního jsem nastupila ráno,tabletka večer,do rána slaboučké kontrakce,ráno další tabletka a injekce-v 7hodin,Kubík na světě 9:45.U druhého jsem byla pořád otevřená na 2cm,takže nástup na vyvolání,V 8 hod.tabletka,2injekce,v 10:39 Luky na světě :wink: Takže rychlovky.
Joo,u Kubíka mi voda praskla sama,u Lukyho ji v 9 hodin píchli.
12. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ted mi došlo ,že uuuž mám dítě, tak jsem si to změnila, danke Andy :slight_smile:
sim tě oblečky dávají erár ,ale věčně nedostatek ,takže klidně vezmi něco svýho ,třeba pleny se mi hodily a pak i nějaká kosmetika pro malýho jako Rybilka.
Jinak až bude víc času určo povyprávím horor z porodnice :wink: :grinning: :confused:
12. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci: stihni to prosím do zítra do večera, pak už nebudu mít jak si to přečíst :sweat_smile:
12. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mocinda, tak tě tu vítám mezi zasloužilýma matkama :grinning: ... jména našich dětí dýchají prvorepublikovou atmosférou, že? :wink:
13. únor 2008 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao tak budu zítrta držet palečky
Mocinda,on si to člověk ani mo nejdřív neuvědomuje viď,já když mě opdvezly na pokoj tak jsem tomu nemohla uvěřit,že už mám mimčo :grinning:
13. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se chystam rodit na Bulovce, chodim tam na kurz a ted uz i do poradny, v patek jdu poprvy na monitor, tak doufam, ze me odtamtud neposlou jinam, kdyz bude naval, uz to tam mam "ohmatany" a nechce se mi rodit nekde, kde to vubec neznam.
Mam jen dotaz....jak je to s vlastnima vlozkama, plenama, kosmetikou atak...sice mam seznamy, co s sebou, ale nejak porad nevim kolik ceho. Nechci tam tahat zbytecne moc kramu a taky se bojim, ze zapomenu na neco zasadniho....
a jaky mate zkusenosti se sestrickama, co se tyce kojeni ? obcas slysim , ze tam nekoho sprdnou apod....bojim
13. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruno: neber si zbytečně moc věcí, kdyžtak Ti potřebné donese manžel!!!Bohatě Ti stačí jeden balík vložek(dostaneš tam nějaké) a pro Tondu si udělej třeba balíčky po 15 plenách a ať Ti vždy manžel balíček přinese, až půjde na návštěvu!!!Myslím, že je zbytečné tahat s sebou celý balík plen!!!

Co se týká kojení...nic moc Ti tam nikdo neřekne, no :confounded: Mají fakt nápor a nestíhají!!!!Jinak jsem se nestkala se žádnou, co by někoho sprdla, jedna je tam taková odměřená, ale ostatní super!!!!Snad zrovna na tu jednu nenarazíš :grinning: Když nebudou komplikace, tak ty 4 dny tam vydržíš a přežiješ :sunglasses: Já tam byla 11 dní a taky žijem :grinning: :grinning:
13. únor 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruno: i ja jdu v patek poprve na monitor na bulovku možná se tam potkáme :grinning:, ja tam jednou ležela na gynde kvuli hrozicimu potratu a tam bylo vložek dostatek když jsem chtela dali mi takže i na porodke by to tak mělo byt, teda ja se spoleham a taky doufam ze me neposlou jinam mam to totiz nejbliz a nemame auto..ja si pro jistotu sebou vezmu vsechno pro mimi kozmetiku,pleny,a nekdo psal ze erarne veci su nedostatkove zbozi tak i to pac nevim jak se manzel dostane z prace, ridim se heslem radsi vic nez malo :wink:
13. únor 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kim,tak jak s Danem zvládáte? Nám už Klaudinka papá 150ml :slight_smile:
Petruna,s tím kojením,musíš někdy hodně otravovat,mě nikdo teda neřek ani neukázal jak kojit ,jen mi malou vždycky vrazlily k prsu :frowning2:
13. únor 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek