Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
6. led 2009

Ahoj holky,tak jsme se byli včera s manžou podívat na besedě v porodnici v Hořovicích a musím říct,že to na nás oba udělalo dokonalý dojem 😉
Ukázali nám i novou část,která se bude otevírat až příští týden,protože jsme tam narazili na primáře Klána,tak se nám hned chlubil a jinak přednášku nám dělala jedna sestra(jméno jsem nějak nepostřehla) a doktor Ševít,musím přiznat,to je teda řízek 😀 a fakt hezkej 😅 😵 😀
Jen nevím kdybych na něj narazila u porodu,jestli bych odrodila,protože bych se musela pořád smát 😎
Jinak jesltli jste se nebyly v porodnici mrknout tak určitě na besedu jeďte,řeknou všechno k porodu od příjezdu z domova až po pobyt na oddělení,na všechno odpoví,no prostě to bylo hezké odpoledne 😉
Manželovi se nejvíc líbí televize s gaučem a dálkovým ovládáním na porodním sále a masážní vana,kdyby to prý trvalo nějak dlouho,že si narovná záda místo mě 😀

evulka25
6. led 2009

Ahoj feri: díky za info 😉 já byla dneska na kontrole a utz a protože jsme tam byli dřív, tak jsme ve 3.patře očuhovali ty nové prostory s manžou a fakt krááása 😵 😵 už se těším

jindri
6. led 2009

Evu: také jsme dnes byli v porodce 😉 všechny jsme si hezky zanadávali, protože 6 z nás objednali na stejný čas, sestra vycházela velmi sporadicky a kabinky zely prázdnotou, ale zase jsme vůbec nečekali na monitor.

Pan primář mi říkal, že určitě miminečko čeká na otevření nového oddělení 😀

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
9. led 2009

ahojky holky, teda, jindri se tu opravdu nějak dlouho neukázala, tak třeba už! Poctivě jsem dočetla všechny vaše příspěvky, už se těším, až se do porodky půjdeme zaregistrovat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru