Porodnice Mělník. Letošní zkušenosti?

mentha
15. bře 2021

Dobrý den, rozmýšlím se, zda rodit na Mělníku nebo využít raději jiné porodnice. Přeci jen v poslední době proběhly nějaké změny, mám dojem, jestli porodnice neztrácí na kvalitě... Mohly by prosím maminky, které rodily ideálně letos, posdílet upřímně své zkušenosti?

mirii3
15. bře 2021

@mentha Dobrý den, rodila jsem teď 4.2. a nemůžu si porodnici i zdravotníky vynachválit. Byla jsem velmi spokojená i s nadstandardním pokojem.😊

veru181
15. bře 2021

Já rodila loni a jediná změna, o které vím, je primář. Pokud tam zůstal ostatní personál (a na začátku se tvářili, že ano), tak je to z hlediska přístupu úžasná porodnice 🙂

handulkak
15. bře 2021

Já rodila též loni a doporucuji. 🙂

rmarci
15. bře 2021

porodnice ztraci na kvalite bohuzel uz od roku 2015 ,ve 2018 dalsi zhorseni (dobre tam zustaly pouze dr a sestry co tam byly v roce 2015 ostatni celkem tragedie) a ted od te doby co je tam ten exot primarem je to jeste hruznejsi, ncimene pokud vis na co mas narok a jaky mas pravaa a nedas se -da se to, V okoli stejne nic lepsiho neni...

hester92
15. bře 2021

@mentha ja v Melniku rodila letos a nemuzu si to vynachvalit! Byla jsem absolutne se vsim spokojena, vedeni porodu bezproblemove. Vsechny sestricky a doktorky jak z novorozeneckeho tak z gyndy byly neskutecne mile a hodne. Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala s neprijemnym clovekem (pocitaje i sanitarky, uklizecky atd.). Jako bonus krasne prostredi, velke pokoje. Nevim co maji lidi s tim novym primarem - uprimne jsem se tam s nim ani nepotkala a pochybuju, ze jeden clovek ma vliv na chod cele porodnice. Je to o tech lidech, kteri se tam o ty miminka a maminky staraji, a ti byli proste skveli. Plus bych jeste vypichla, ze i pres aktualni opatreni umoznuji (i kdyz ve velmi omezenem rezimu) navstevy, za coz jsem byla velice vdecna. V jine porodnici to treba vubec neslo a tatinek miminko videl az pri odchodu. Jak rikam, za me max spokojenost a nerodila bych uz jinde

fandysek_1
15. bře 2021

@mentha no cítila jsem mírné zhoršení porod 2017 a 2018 a letos v lednu. Přetížený personál a málo místa. Vše honem honem a neměla jsem ani čas se rozloučit s manželem po porodu. Měla jsem císaře- ta kvalita samotné sekce se nezměnila, všichni profici. Jen teda improvizovaná jipka byla katastrofa. Pak jsem ležela na rodinném pokoji na gynekologii a tam jsem měla klid a mohl za mnou manžel. Je otázka jestli to nekde bude lepší.

rmarci
16. bře 2021

@hester92 nemaji co zakazovat,meli nekolik stiznosti, oteec muze byt s matkou a ditetem nonstop, meli kvuli tomu velke problemy, bohuzel, kdo nezna sva prava bere tento standart jako neco navic....

mentha
autor
16. bře 2021

Díky, já rodím až v červnu. Ale nebudu lhát, hrůzostrašné recenze na pana primáře mě prostě děsí. Taky změna personálu, ta nikdy nevěstí nic dobrého. Všechno je o lidech, to je pravda. Asi taky dost záleží, kolik porodů se najednou sejde. Ale zase se to potvrzuje, někdo pěje chválu a někdo popisuje horor...:(

rmarci
16. bře 2021

@mentha ja mam termin 30.6.-4.7. doporucuju nastudovat tva prava a tve moznosti udelat si DVP, byt proste informovana a nedat se buzeriovat,idealne mit svouji PA, ja zvazovala vsechny moznosti kde jinde rodit,ale vzhledem k tomu ze nejspis budou opet komplikace (byli u predchozich 2 porodu) tak budu potrebovat vic detske oddeleni, mi proste Melnik zustava-byt mam k nemu spoustu vyhrad, Nera jsou uplne mimo-na pokoji s dalsima 5 lidma fakt nebudu, sestry jak ktere, sal sileny,jeejich infrmovanost hruza, Roudnice zalezi na smene + mam mega spatnou zkusennost s primarkou Prochazkovou-malem me pri prvnim porodu zabila, a delsi dojezdovka-Praha Covid se proste bojim...takze mi zustava jako nejmensi zlo proste Melnik....

mentha
autor
16. bře 2021

@rmarci Já rodím 16.6. jako prvorodička. Tak jsem odkázaná jenom na reference a to, co si nemocnice napíšou na net. Ani ty prohlídky teď nejsou... Neratovice na mě právě působily dobře. Ale díky za tipy. Asi to prostě risknu zkusím se maximálně připravit, abych věděla, na co mám nárok. :/

rmarci
16. bře 2021

@mentha kdyztak mi napis zpravu klidne ti pomuzu, me nikdo neepomohl a s prvnim to byl masakr pac si dovolilo hodne veci co nemeli...diky me neznalosti

veru181
16. bře 2021

@rmarci Můžu se také zeptat, o co konkrétně šlo? Klidně i do soukromé zprávy. Mám už porod za sebou a byla jsem vesměs spokojená, ale zajímalo by mě to do budoucna.

rmarci
17. bře 2021

@veru181 klidne napis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru