Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

beisis
17. čer 2011

@tynusa To nevím já tam byla od sedmi od rána a lítala postupně mezi zátěžovým testem a poradnou. Každopádně já normálně chodím v úterý k doktorce Stefanovičoví a tak je super a rozhodně je přijemnější než tahle doktorka.

karol84
17. čer 2011

@beisis jak ta žáčková vypadá? na jednu protivnou babu jsme narazili při příjmu do porodnice, tak jestli to nebyla ona... 😀

tynusa
17. čer 2011

Tak to jo...my přijeli trochu po 10 a v půl 12 už seděli v autě a mizeli pryč.. kdybych k ní měla jít i příště tak jí to řeknu.. 😖

cincinnati
17. čer 2011

@beisis Proč by jako tvoje dítě neměli zachraňovat ??? Co to je za chování ???

cincinnati
17. čer 2011

Já chodím ke Kalivodové - taková mladá doktorka. Moc mi toho teda neřekla, ale nepříjemná rozhodně nebyla.

beisis
17. čer 2011

@karol84 Taková hodně mladá a blondýna s brýlema.
@cincinnati Nevim podle ní je to zbytečné a je to pro ní potrat. A to se mi tam snažila vnutit, že jsem 20 týden, tak jsem jí upozornila, že už jsem teda 26 a že mám za sebou i kortikoidy, tak mi na to řekla tohle.

tynusa
17. čer 2011

@cincinnati některé doktorky jsou proti zachranování dětí před 30tt.... jsou to jen jejich debilní názory... je jí s bídou 30let a nemá žádné zkušenosti a dělá děsně důležitou..

tynusa
17. čer 2011

@beisis jojo to je přesně ona.. malá a brejlatá...dneska ordinovala na 3..

beisis
17. čer 2011

@tynusa jop. To je přesně ona. Hrozně mě to zarazilo už vzhledem k tomu, že na P3 ke mě všichni byli mnohem milejší i moje doktorka a naopak teda jako, že bych to měla vydržet do 30 týdne a když by se ty bolesti nelepšili, tak že stím něco provedeme pak. Ale tahle tu nezajímalo nic. Jenom co všechno nesmim. Nebo ani to by mi neřekla, kdybych se nezeptala. Ona mi akorát oznámila že nález je furt stejný, což je v tuhle chvíli asi dobrý, že se to nezhoršilo.

tynusa
17. čer 2011

@beisis už k ní nejdu..i kdybych tam měla tropit scénu.. 😉

beisis
17. čer 2011

@tynusa Tak to chápu. Já doufám, že už jí tam nepotkám.

tynusa
17. čer 2011

@beisis nápodobně.. máme opačné problémy..já dělám vše možně proto abych porodila a vy zase naopak..to jsou životní paradoxy...

beisis
17. čer 2011

@tynusa Jo to znám u prvního jsem taky chtěla už to mít všechno za sebou, ale já jsem ještě 14 dní přenášela 🙂

sipkova1
17. čer 2011

@beisis Co, že Ti řekla???? Já myslela, že od od 24 týdne a od 500 g se zachraňují děti automaticky, já myslela, že je na to zákon...

beisis
17. čer 2011

@sipkova1 To nevim jestli je na to zákon. Ale podle ní to nemá smysl, protože přece doma už jedno dítě mám. Nevim já to nechci řešit stejně chci zůstat ještě do 30 týdne v celku a pak se uvidí, jak na tom budu já a malá.

beisis
17. čer 2011

@sipkova1 a hlavně ona mi tim tak vyrazila dech, že jsem se nevzmohla ani na žádnej odpor natož něco říct.

sipkova1
17. čer 2011

@beisis no jasně vydržíte a nebude to muset řešit

beisis
17. čer 2011

@sipkova1 Mě stačí, když už jí nepotkám 🙂

hlavinka
17. čer 2011

@tynusa To je mi vazne lito, ze jsi kapla na ni:o( Myslim, ze tam vazne nema co delat. 😠 😖
@beisis to si dovolila Ti rict? To je strasny, fakticky! 😠 😠 ☹
Skoro je to na stiznost.

beisis
17. čer 2011

@hlavinka Já si nejsem jistá, že by tohle měla dělat, když jí to tak nebaví a prudí jí to, že nemůže být k maminkám trošku milejší. Stěžovat si nebudu. To stejně nemá cenu. Lepší neřešit. Ono všude je někdo.

hlavinka
17. čer 2011

@beisis Ja jsem o ni prave slysela, ze uz nekolikrat mela byt vyhozena, jenze nad ni nekdo drzi ochranou ruku:o(
Takovyhle clovek by byl ale neprijemny kdekoliv, jenze zrovna v tomhle oboru je to fakt hodne blby:o(

mikulka
17. čer 2011

Ahoj holky, o téhle paní dr. jsem už slyšela i tady na koníku.
Ona teď dělá na porodnice? A taky rodí, nevíte? Do Podolí jsem poslala mou kamarádku, protože já tam byla s porodem spokojená, ale tohle je teda pěkný. Nevíte, zda i rodí? 😕

beisis
17. čer 2011

@hlavinka Aha to je taky dobrý. No to jsem teda zvědavá, jestli tam zůstane. Protože jestli si na ní někdo bude stěžovat za její chování, tak jí tam přece nechat nemůžou. A že bych řekla, že budou protože si nebere zrovna dvakrát servítky.
@mikulka No já doufám, že nerodí. By vystresovala i rodičky. Jako já jí mít při porodu a říct mi to co dneska, tak se tam asi sesypu.

verbalinka
17. čer 2011

Holky, Zackova rodi ☹ Ja jsem narazila na tehu papiry a kdyz jsem byla v Podoli v 36.tt kvuli neciteni pohybu, tak me prijimala a vysetrovala. Silene to bolelo, PA me drzela za ruku a trpela se mnou a bylo na ni videt, ze si mysli, ze takovehle bolestive vysetreni neni v poradku. Moc mi toho nerekla, takze jsem vse pacila od PA, ktera se o me v noci starala. Nastesti vse bylo ok a ja sla druhy den domu. Ale duvody, proc jsem nic necitila a nejake pouceni pro priste, jsem nedostala. Doted, kdyz si na chladny pristup vzpomenu, je mi zle. Ja byla totalne vydesena, manzel taky a nikdo nam nic nevysvetlil. Ale myslim, ze PA za to nemohla. Spis Zackova sama nevedela, co se mnou a nejaky soucit, nebo pochopeni u ni nenajdete.

anicka164
17. čer 2011

A ty vlasy má dlouhý nebo krátký? Mě na příjmu poprvé vyšetřovala nejaká doktorka, mám pocit, že mi udělala Hamiltona bez zeptání, ale mám nějak pocit, že se jmenovala jinak nebo že se nepředstavila...

Mimochodem, před porodem jsem o ní slyšela a dost se jí bála. Když jsem pak opravdu rodila, přišla nějaká drobná hnědovlasá doktorka, moc milá. Představila se, ale já to neslyšela a měla jsem hrůzu, že je to Žáčková. Tak jsem se zeptala znova. Pak mi po porodu MM říkal, že jsem se ptala asi třikrát, než jsem pochopila, že je to ok 🙂

beisis
17. čer 2011

Vlasy má asi po ramena blond. Jinak to, že dělá vyšetření bolestivě je pravda. Taky jsem dneska docela trpěla při prohlídce. Ale radši jsem nic neřekla. Jsem nějak ztratila řeč po tom všem co mi řekla.

hlavinka
18. čer 2011

@mikulka Bohuzel rodi, mne rodila pred dvema lety a bylo to strasne:o( rucne mne otvirala a nebyla vubec prijemna, nic nerikala, nekomunikovala, proste stroj bez citu

hlavinka
18. čer 2011

@beisis @anicka164 a nosiva bryle, ale mozna si nechala udelat operaci a uz je nema. Kazdopadne i obyc. vysetreni je bolestivy. Ona dela primarne na IVF (teda aspon pred 3,4 rokama - reprodukcni oddeleni). Ale samozrejme ma i normalni sluzby na porodnici a na poradne.

hlavinka
18. čer 2011

holky, na emiminu jsem nasla dalsi kritiky o ni. To co napsala "Porodnice Podolí - mamina5 17.09.10" presne sedi. Ach jo, sileny, ze tam takovej netvor je:o( http://www.emimino.cz/porodnice/podoli/

hlavinka
18. čer 2011

@beisis tak jsem jeste sondovala, chtela jsem najit foto dotycne, ale marne. nicmene driv delala u Apolinare (2006) a jedne pani (zase z emimino) pri krvaceni v 24tt rekla po hodine cekani, ze UTZ by byl stejne uz na nic, kdyby mimino umrelo.....Jak tohle muze rict? takze to vysvetluje ten vyrok smerem k Tobe. Bezcitna krava!
A vazne uvazuju, ze si na ni budu stezovat. Chci si nechat vyjet dokument k minulemu proodu a podat stiznost. Zvlast, kdyz jsem na emiminu videla podobny styl porodu, jako byl u mne. Tohle ji proste nemuze projit 😔 😢 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru