• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Vsetín, kdo tam rodil?

14. března 2015 
Ahoj, je tu někdo, kdo rodil ve Vsetínské porodnici? Budu ráda za každou odpověď :slight_smile:
Děkuju
15. led 2014 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jeden porod za sebou, druhý za měsíc před sebou, copak bys potřebovala vědět? :wink:
15. led 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, rodila jsem tam dvakrát (2010,2012) a letos si to střihnu do třetice v březnu :slight_smile: Klidně se ptej :slight_smile:
15. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, no teda :slight_smile: tak nějak všeobecně, jaké mají požadavky, jaké jsou tam sestry, na co se připravit, jestli dají miminko hned po porodu (hned jak vyleze :slight_smile: k mamince, nebo jej nejdříve umyjí, zašijou mamču a pak až na pokoji......co určitě sebou, nebo jestli dostanu nějaký seznam :slight_smile: Opravdu moc děkuju za Vaše zkušenosti :slight_smile:
16. led 2014 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam velku zvedavost ohaldom Vsetina, chcem tam rodit, dobehnem zo Slovenska, lebo som pocula skvele referencie...vraj tam respektuju prirodzeny porod aj bonding..je to tak ? :slight_smile: prosim opiste svoje skusenosti budem moc moc rada :slight_smile:
30. říj 2014 v 15:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych potřebovala doporučení na nějakou gynekoložku. Přestěhovala jsem se na Vs, a měla bych se někde zaregistrovat a dorazit na kontrolu :grinning: Nemá někdo nějaký tip?
12. bře 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud trvas na zenske-gynekolozce,tak to bude na Vsetine problem...sami chlapi...Na poliklinice by mela byt Mudr. Moukova.Byla jsem u ni jednou-moc mi nesedla lidsky,jako Dr. nemam namitek,ani jsem neslysela stiznosti od kamaradek.
14. bře 2015 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek