Termín porodu únor 2019

smigli
18. čer 2018

Ahoj holky,
pojďme si povídat o radostech a starostech těhotenství i následných chvílích s dětmi..
😉

renulkka
19. čer 2018

@1nelinka Je, kéž by se mi to taky poštěstilo 😂 Mě holky spí na přeskáčku 😂 Takže kojím a usínám u toho 😂 A podobně, jsem strašně poslední dny unavená 🙂

michaelarei
19. čer 2018

@renulkka no presně ..tretí dite nejdřív je bríško ...ja už nakupuji radši abych se citíla pohodlně protože do žádnych mojich dzín se nevejdu ,ješte že mám šaty :D

renulkka
19. čer 2018

@lith 😂 😂 Ten kokosák mě dostal 🙂

lith
19. čer 2018

@renulkka Však velikost pupku by tomu tak odpovídala :D

jessulka
19. čer 2018

@1nelinka Ahoj, moc děkuju. Snad se ukáže vše jak má být. Jsem napnutá jako kšandy 🙂

renulkka
19. čer 2018

@michaelarei Taky se do žádných nevejdu 😂 Krome jednejch, ty jsou elastický, nemají škrk jen gumu v pase 🙂 Jinak nosím sukni a přes to triko nebo jsem si koupila kraťasy, ty mají v pase taky gumu 😂 Problém je v tom, že jdeme 6.7. na svatbu a já jsem v těch šatech jak balón :( Proto to ten den nejspíš budeme muset říct mým rodičům... Budou nám hlídat holky a já ten pupek ne a ne zatáhnout 😂

smigli
autor
19. čer 2018

Teeda, vy máte bříška! Já mám jen špek. :D Ale při prvním mě začali v tramvaji pouštět sednout až na konci osmého měsíce, jak to nebylo vidět. Takže teď to můžu svalit jen na ten špek. Ovšem mým sestrám už jsem to říct musela, a to jedný, když se divila, že nekouřím, a druhé, protože jedem příští týden na dovolenou a já už si radši pujčím od ní těhotenský pás do auta..

lith
19. čer 2018

@smigli Mě nepouštěli ani v 9 když jsem jezdila na poradny :D Ale mě to bylo snad i lepší :D já než se zvedla :D
Já nekouření svedla na to, že už mě to naštvalo ohledně peněz :D No a dá se na to krásně svést i to, že přibírám :D

jessulka
19. čer 2018

Tak mne uz taky brisko vykouklo. U nas vysokych stihlych holek je to hned poznat. Tak to maskuju volnějším oblecenim. Horsi je to v plavkách, to uz moc neschovam. Tak se koupalištím zatim vyhybam, aby mne okoli nedrbalo. U naa to vi zatim můj přítel, moji rodiče to vedi ode mne, ale ofiko to rodicum sdelime az po ultrazvuku, zda bude vse v pořádku. Přítelova maminka ma v červenci 70.narozeniny, tak bych ji to rada rekla jako překvapení.

basice
19. čer 2018

@renulkka tak to máme hodně podobné s tím vylezenim bříška 😒

renulkka
19. čer 2018

@basice 😂

smigli
autor
19. čer 2018

@lith To jsem říkala v práci u prvního, že nekouřím a proto přibírám. :D A prošlo to. 😉

michaelarei
19. čer 2018

@jessulka no ved v plavkách se už neschová .a to nás čeká dovolená ...maminka přitelova bude mít hezké prěkvapení...taky zbytku rodiny povíme na mamkine oslave prišti mesíc

renulkka
19. čer 2018

@jessulka Tak já nejsem ani dlouhá ani hubená :D Ale poporodní rozteklý špek se stal melounem, který má pravidelný tvar 😂 Jinak my to chcem oznamovat příští měsíc 🙂 Budem už vědět, jestli je srdíčko 🙂 A bohužel dýl to oznámit nemůžeme... Nejen že to neschovám, ale já měla jít od září do škole... A všichni se na to vyptávají, tam nechci lhát 🙂

jessulka
19. čer 2018

@michaelarei No právě. Přítelovi jsem to vydržela tajit 14 dní a už to na mne bylo moc. Moje mamka to na mne poznala hned, co jsem si vzala na sebe plavky a odmítala kafe a vinný střik. Ale čekala, až jí to řeknu sama. Tak jsem jí jednoho krásného dne na našem holčičím výletě v restauraci řekla, že mám pro ní dárek. A do dlaně jsem schovala těhotenský test a podala jí ho. Bála se rozevřít dlaň. No měla ukrutnou radost a gratulovala. Na miminko se strašně moc těší. Ve svých 43 letech přišla o dítě, moji mladší sestru srazil vlak. Nepřežila. Tak máme v rodině takovou tragickou událost. Z hlavy to bohužel člověk nedostane, často na ní vzpomínáme. Byla by úžasná teta. Mojí dcerku jsem pojmenovala po ní. Tak věřím, že další vnoučátko v rodině bude zase o kopec legrace navíc.

lith
19. čer 2018

@jessulka ježiš to je strašný :( je mi to líto Ale krásná reakce maminky 🙂

jessulka
19. čer 2018

@renulkka Máš pěkné bříško. Je pravda, že v srpnu už by to bylo divné, když bys tvrdila, že jsi tak výrazně přibrala 😂

michaelarei
19. čer 2018

@jessulka ach to je mi líto... to je super maminka bude mít určite radost s vnučátek ... u nás taky tak mamina se neskutečne teší ....

jessulka
19. čer 2018

Holky já si normálně včera večer udělala kakao. No já se málem zbláznila blahem, jak mi chutnalo. Přitom teplé mléko moc nemusím. Usnula jsem po něm jak miminko 😀

basice
19. čer 2018

@jessulka tak snad už jste si v rodině té špatné události vybrali a teď už vás čekají jen ty dobré 😉

jessulka
19. čer 2018

@lith Fakt jsi ještě včera srdíčko neměla? No já doufám, že zítra 6+4 bude 🙄

jessulka
19. čer 2018

@basice Snad už jsme si to vše zlé jak se říká "vyžrali".

lith
19. čer 2018

@jessulka Mudr ho ještě neviděla, ale je fakt, že ona má takový UTZ kde bylo vidět, že tam něco je, ale srdeční akce zatím nic. Ale prý je to v pořádku, Já bych asi ani nešla tak brzy, ale zase mě potkala moje známá kvasinka a tak jsem se šla raději poradit co na to a stejně jsem musela na prevenci 🙂

basice
19. čer 2018

Holky, tak i já přidávám aktuální foto pupíku 🤰. Na to, že jsem teprve 4+4tt tak by mohlo být menší. Tak uvidíme, jak se nám to podaří dlouho tajit 😏

michaelarei
19. čer 2018

@basice krásny ❤

renulkka
19. čer 2018

@jessulka Noo hlavně jen v oblasti břicha 😂 Tak jen doufám, že se nic nepokazí :( Protože o první miminko jsme přišli až ve 12tt a byli jsme rádi, že to nikdo neví, nevím, jak bychom říkali, že miminko najednou není... Tak věřím, že vše dopadne dobře 🙂

renulkka
19. čer 2018

@basice Ty jo, taky pěkný pupík :D

jessulka
19. čer 2018

@basice Pěkný pupík 🙂

jessulka
19. čer 2018

@renulkka A ví se, co se stalo? To mne moc mrzí. Já se strašně moc bojím, aby mne právě tohle nepotkalo.

renulkka
19. čer 2018

@jessulka Nejspíš asi nějaká vývojová vada... Ale kdo ví... Prostě verdikt, že se to občas stává... Ale člověk si říká, že kdybych třeba i v tom tehotenství brala hned od začátku Utrogestan, že se to třeba nemuselo stát, ale to je kdyby 🙂 Asi to tak mělo být, teď je ten brouček někde v nebíčku a hlídá nám holky a snad i toto poslední miminko 😍