• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

O kolik čísel větší jste kupovaly těhotenské oblečení?

11. prosince 2013 
Holky, chtěla jsem se zeptat, o kolik čísel větší jste si kupovaly těhotenské oblečení než normálně? A podprsenky? Děkuji :slight_smile:
31. bře 2013 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
z vel.38 jsem šla na 42 /pyžamo i 44/. Podprsenky stany :slight_smile: ze 3 na 5...co z toho je teď si dovedeš představit.. :rolling_eyes:
31. bře 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupovala jsem stejnou velikost oblečení jakou jsem nosila normálně. Podprsenku o číslo větší, košíčky.
31. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem šla z velikosti 36 38 na 42 - 44 (v prvním těhotenství nabráno 30 kg, v druhém zatím 23 kg) a podprsenka z A na C-D (v obou těhu)
31. bře 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejnou velikost. Trička nosím pořád stejný, jsou dost pružný. Jen zimní kabát už mám celkem na fest, tak čekám na teplo, abych už mohla chodit rozeplá.
31. bře 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituscinkova při prvnim (+15kg) jsem zůstala na 36 a při druhém (-1kg) z 36 na 34. Při prvním podprsenku o cislo větší a při druhém jsem žádnou nenosila nebo jen takovou hadrovou.
31. bře 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečení stejná 38, jen jedny kalhoty 40, ale rozměrově stejné jak 38. Podprsenka o číslo větší. Přibrala jsem 20kg
31. bře 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhotneské jsem si kupowala wíceméně we swé welikosti - nosila sem 34/36 kalhoty a sukně a 36/38 trička, těhotenské kalhoty jsem měla wšechny 36 a trička tak různě ale wolné takže číslo až tak nehrálo roli. Podprsenku jsem před těhu měla D , teď mám při kojení E, jednu nosím i D ale je mi těsnější. Akorát teď 2 měsíce po porodu neobleču žádné ze swých předchozích kalhot ani triček tak nosím wíceméně to co w těhu, myslela sem že se rychle srowná ale asi ne , takže mi nejspíš nezbyde než koupit nowý šatník ( omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduhé)
1. dub 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já v těhu kupuju oblečení o 1 - 2 velikosti menší, v těhu moc nepřibírám a přijde mi, že ty těhotenské velikosti jsou v HM a CA, odkud mám troje kalhoty a sukni, dost nadhodnocené. Trika mám stejná, max. o číslo větší ke konci těhu - nebo prostě normální, některá se vytahala, jiná vůbec. Podprsenky - v prvním těhotenství se mi velikost prsou i hrudníku většovala dost, cca ze 75 - 80 D na 85 E-F, v dalším už vůbec nebo tak málo, že to ani nebylo o celou velikost.
1. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já těhotenské oblečení rovnou zavrhla. Normálně nosím 34, a když jsem ji teď, v 7.měsíci, chtěla koupit těhotenskou, vlálo mi to do všech stran, jak rifle (slimky), tak halenky...
Takže jsem to vyřešila tak, že jsem koupila normální netěhotenské oblečení o číslo větší, než nosívám běžně, tedy 36... a i po porodu to víc vynosíš, než těhotenské rifle s mega pásem nad pupek
1. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja meka vetsinu normalniho netehotenskeho, akorat volnejsi a delsi svetry a kosile. Tehotenske jsem mela jen kalhoty kvuli pasu :slight_smile: tehotenske jsem mela stejne jako normalni v 38tce. Po porodu jsem se dostala na 36tku :slight_smile:))
1. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, moc díky :slight_smile:
1. dub 2013 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituscinkova Těhotenské oblečení jsem nekupovala žádné, kromě těhotenských kalhot, ostatní jsem nosila pořád netěhotenské. Netěhotenské oblečení mívám většinou 40/L a těhu kalhoty jsem měla 38 a 40. Podprsenku jsem měla obvod pořád stejný, jen před těhu košíček B a před porodem košíček C.
2. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, těhotenské kalhoty jsem si kupovala o číslo menší, než byla má normální netěhotenská velikost. Vyrostlo mi jen břicho, ale celkově jsem nepřibrala, takže to šlo všechno ze zadku a nohou a mé původní kalhoty na mně visely. Podprsenku jsem si kupovala netěhotenskou o dvě velikosti větší než před těhu (měla jsem 75 B a kupovala jsem si 75 D). Jinak všechno oblečení zatím nosím své původní.
11. pro 2013 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblečení stejné, pokud bylo těhotenské. Většinou píšou, že se má brát stejná velikost, že už je upravená, že se s tím počítá. Nebo jsem kupovala i volná trika, tuniky netěhotenské, a tam jsem brala většinou o číslo větší, ale ono to leckdy neodpovídá, každý výrobce to má jiné. Podprsenku jsem nosila před otěhot. 75D nebo 70E, kojící jsem kupovala u prvního těhotenství v 7.měsíci a to 75G, o tři čísla větší jsem potřebovala. Lepší by byla s obvodem 70, tedy 70H, ale tu jaksi neměli. :wink: Ovšem už 3měsíce po porodu při plném kojení už prsa trošku splaskly, takže už by stačila zas menší.
11. pro 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek