Podprsenka během těhotenství. Doporučíte nějaký obchod?

kate4597
30. led 2021

Ahoj, tím, že se prsa zvětšují a těžknou, tak jsem se chtěla zeptat zkušenějších, zda mi nedoporučí nějaký obchod se kterým mají zkušenosti.

Děkuji

Kate🤰

nagojka
30. led 2021

@kate4597 s dovolenim se pripichnu...taky to ted resim...bohuzel ja vubec netusim jakou zvolit velikost,z internetu si netroufam nic objednat a ted nikde nic nekoupim....takze zatim chodim bez🙈🙈🙈prsa zas tak velka nemam tak se to da🙈🙈😂😂

kate4597
autor
30. led 2021

Určitě tu jsou již zkušené maminky, snad nám poradí :D

alpakovo
30. led 2021

Tak za mě teď opravdu veliká spokojenost s Bonprixem.... Já teda čekala až do porodu,kvůli velikosti,ale mám čistou bavlnu, dobře se udržují a cena byla taky fajn 😉

mrstte
30. led 2021

Koupila jsem na bonprixu už rovnou kojící, jsou pohodlné.

kate4597
autor
30. led 2021

@mrstte Jo a cenově?

alpakovo
30. led 2021

@kate4597 já dala +-700 za dva kusy i s dopravou

kate4597
autor
30. led 2021

To je dobrý =)

kate4597
autor
30. led 2021

Já ani nevím, teď velikost, jak se zvětšila..

mrstte
30. led 2021

@kate4597 za dva kusy 458. Vzala jsem ty největší co měli, jen uvidím jak padnou po porodu.

holkaokomodra
30. led 2021

@kate4597 ja riskla lidl shop, za tu cenu dobry i kdyby nesedela, ale sedi. hej me pekne stvou ze neberou pri vyjimkach v obchodech potaz na rychlerostouci tehule. holky udelame demontraci a budem mavat tehu prukazkama 😁😁😁😁

malinkaelinka
30. led 2021

Za mě určitě spravnapodprsenka.cz. všechny velikosti, skvělé poradenství. Já měla po porodu velikost 65K a jinde si se mnou neporadil. V těhotenství jsem si koupila jednu větší od Trioly, pak asi v 7.měsíci už kojící. Kojící mám značku Hotmilk, úplný pokojicek pro prsa. Teď jsem znovu těhotná a nosím jedině svou sportovní Panache a paráda.

holkaokomodra
30. led 2021

@kate4597 moje puvodni velikost 80B vzala jsem 85C, mala rezerva tam je ale uz mi nelezou z košíčků aspon 😁 jo a jsem 14tt, treba ti to heplne 😉

martinau5
30. led 2021

Obchod nevím. Ale za sebe můžu říct, že nejpohodlnější je sportovní podprda. Je pružná a nemá žádné zbytečné švy apod. Co jsem nastoupila na mateřskou, tak už jsem ji ,, nesundala”. Výjimky jsou návštěvy, akce a jiné společenské události.

jjasmina
31. led 2021

@martinau5 naprostej souhlas, taky sportovní podprsenka klasická, levná, sedí a v těhotenství , ty jo mám doma velikosti od 75b po 90 f a to jsem ke konci dala tu sportovní a používám do teď, kojim a malé bude rok

kate4597
autor
31. led 2021

@jjasmina Super, díky moc, asi zkusím ten lidl a pak vytahnu svoje na jógu, ty normální už jsou mi nepohodlné, měla jsem B prsa, teď si myslím, ze už tak o velikost vetsi a to jsem ještě nezačala pribirat, ani nevím, kam pak ty prsa půjdou 😂😂

jjasmina
31. led 2021

@kate4597 ani nemluvte, hrůza a co teprve sehnat plavkdy s kosickem E. Ji n ak ta sportovní je fakt top a přizpůsobí se 🙂

mazanamatka
31. led 2021

Záleží, jak moc jsi obdařená :D já byla před těhotenstvím dost plochá, takže jsem se spokojila s elastickýma podprsenkama z Aliexpresu (vypadají jako sportovní, ale mají to odklápění na prso). Pro větší poprsí bych taky doporučila tu Správnou podprsenku - má to moje spolužačka ze ZŠ a komukoliv jsem doporučila, byl velmi spokojen. Jen cena je teda vyšší než z Ali, ale u velkých prsou /nestandardního obvodu/ se s tim musí počítat :D

kate4597
autor
1. únor 2021

@mazanamatka Hele já moc nejsem B/C :D

fouskovi
1. únor 2021

@kate4597 v těhotenství jsem nosila sportovní bez kostic a po porodu jsem měla bez kostic z bonprixu

kate4597
autor
1. únor 2021

@fouskovi Hele už jedu ty na jógu a dobrý pohodlí =) Takže díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru