Těhotenský župan. Řešily jste?

nika110818
30. led 2021

Ahoj, prosím, řešili jste do porodnice nebo i doma v pozdějších měsících nějaký speciální těhotenský župan nebo jste si vystačili s běžným? Můžu poprosit případně o radu, kde jste koupili? Děkuji.

jako_mala_holka
30. led 2021

Žádný jsem neměla

barmil
30. led 2021

@nika110818 v porodnici je vedro a navíc nikam nechodíš, takže župan leda na návštěvy a ty stejně nejsou. Doma nosím saténový a s tím jsem vystačila i v tehotenstvi.

veronika9595
30. led 2021

@nika110818 podle mě postačí úplně jakýkoliv, jen ne moc teplý 🙂

elesse
30. led 2021

Bezny a v porodnici bylo vedro i v kosili, takze tam to smysl nema

meronym
30. led 2021

@nika110818 Ja jsem si koupila zupan, ale absolutne jsem ho nevyuzila. Vyhozene penize. Jak pisi vyse - v porodnici je kvuli miminkam fakt teplo, doma jsem uz nosila normalni domaci obleceni.

mamikry
30. led 2021

@nika110818 Ja jsem tedy v porodnici zupan mela pokazke. Nosila jsem ho, kdyz jsem sla do jidelny, na vazeni s malym, nebo kdyz byly navstevy, bylo mi to prijemnejsi nez jit jen v kosili. Meli tam tedy erarni a byl tenci, nic extra tepleho. Zjistete si v porodnici, jestli je pujcuji, at ho zvytecne nekupujete. Jinak mam doma jen klasicky.

michaelarousova
30. led 2021

@nika110818 vzala jsem si normalni zupan do porodnice a ani jednou jsem ho nemela☺️Bylo mi v nem silene vedro 😂 a hlavne jsem nemela kam ho nosit☺️

martiniquest
30. led 2021

Tehotensky župan? To existuje? Kvuli prvnimu porodu jsem si koupila tenky po kolena a vubec ho nevyuzila. V porodnicich byva kvuli miminum takove vedro, ze zupan opravdu nepotrebujes. Na druhy porod jsem ho uz ani nebrala

meronym
30. led 2021

@mamikry Tak momentalne kvuli korone nejsou navstevy a nikam se z pokoje nechodi.

veru181
30. led 2021

Taky jsem nevyužila - bylo tam teplo a z pokoje jsem chodila jen výjimečně na sesternu. A místo županu jsem s sebou měla kardigan 🙂

maaaadlaaaaa
30. led 2021

@nika110818 já si do porodnice koupila dlouhý slabý kardigan, protože by mi zupan zabral pomalu celý kufr.

fouskovi
30. led 2021

Mě stačil fo porodnice musto županu slabší kardigan využila jsem i před a po těhotenství a hlavně nezabere tolik místa

veruuu_kubesovic
30. led 2021

v době covidové jsou návštěvy zakázány, z pokoje nikam nechodíš a v porodnici je stejně vedro...

nekiaxy
30. led 2021

@nika110818 koupila jsem si slaby bavlneny, s 3/4 rukavem, pro vlastni lepsi pocit. Nechtela jsem chodit v kosili do jidelny, na vysetreni. A uzilam jsem hodne v porodnici i doma, tehotensky netreba🙂

fouskovi
30. led 2021

@nekiaxy tak my jsme měli jídlo napokoj já vyuzilajenna vyšetření se synem

mamikry
30. led 2021

@meronym To je mozne, jen jsem psala, jak to bylo u me. Hlavne, ze nekde se daji pujcit a nemusi se kupovat zbytecne.

gracinka7
30. led 2021

Měla jsem obyčejný a nevzala jsem ho na sebe ani jednou.

nika110818
autor
30. led 2021

Moc vsem dekuji. 😊

any2any
30. led 2021

@nika110818 Ja mela obyc tenky "netehotensky" bavlneny. A vyuzila jsem jej na 100%. Pri porodu mi bylo nejprijemnejsi byt naha a mela jsem pres sebe hozeny prave zupan, nejlip se mi do/z nej oblikalo, kdyz jsem sla do/ze sprchy a super byl, kdyz mi pak malou prilozili na nahe telo, tak jsem jen rozepla zupan, nikde netrcely metry latky nemocnicni kosile. 😅 Pak na sestinedeli jsem jej obcas vyuzila, ale nejlepsi byl na ten porod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru