Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

petcep
19. bře 2013

7.2 jsem měla poslední menstruaci. Minulý týden jsem si udělala test a byly tam dvě čárky 🙂 Žádné problémy nemáme, cítím se fajn, nezvracím. Teď jen uvažuji, kdy jít ke svému gynekologovi.... nechtěla bych, aby mně doktor poslal domů s tím, že je ještě brzo, že tam ještě nic nevidí.
Prosím, poraďte mi

katerina1234567
17. bře 2016

Ahoj holky, poprosila bych vás o radu či názor... Mám 4 dny zpoždění, což u mě nebývá vůbec běžné a na testech se mi včera a dnes ukázal "duch" (2 testy každý den a na všech byl).. Fotka trochu zkresluje a Dušík byl trochu víc vidět, ale přesto nic extra výrazného... Myslíte, že je to nadějné?

ivetka7686
17. bře 2016

@katerina1234567 ahojky ja to tam vidim 😊 objednej se na gyndu pro jistotu 😉 hodne stesti a napis jak jsi dopadla 😊

katerina1234567
17. bře 2016

@ivetka7686 určitě objednám 🙂 snad všechno dobře dopadne, dám vědět, až bude něco úplně jisté....

ivetka7686
17. bře 2016

@katerina1234567 uvidis vse Bude dobry,drzim pesti 😉

bibianne
30. črc 2016

Ahoj holky,ja jsem dnes 6+6 a za dva dny jsobjednanagyn na gyn. Bohužel ma ale mam je doktorka dovolenou,tak jdu k jejimu zastupu..myslite,ze mi udela celkove vysetreni(krev+utz)? Za ty dva dny uz budu v 7tt,mohla by byt znatelna i cinnost srdicka? den do prohlrozně táhne,nic mě nebolí,když nepočítám jen sem tam pichnuti v pod bolava prsa,ale i tak Kazdyprohlidkypichnutibolavai mit jistotu,ze je vse v pořádku. 🙂 je normalni btt kolem 37,0-37,2? Dekuji za kazdou odpověď 🙂

bibianne
30. črc 2016

Omlouvám se za nesrozumitelnost,preskakuje mi okno příspěvku a radky :-\ :-[

radka116
30. črc 2016

@bibianne já jsem šla v 8+2 a kdybych nemusela řešit kontroly štítné žlázy, kde jsem potřebovala potvrzení těhotenství, tak jdu asi ještě dýl. Tak se přeobjednej ke své doktorce. Ten týden to ještě vydrží když nemáš zdr problémy.
Přeji zdravé miminko 😉

bartovaandrea
30. črc 2016

@bibianne ahoj 🙂 me si pred dvemi lety doktorka objednala tak abych byla v 7tt, a volala jsem ji kdyz jsem.byla 4tt. Srdicko uz bylo krasne videt 🙂 drzim palce at vse dobre dopadne.

bibianne
30. črc 2016

mockrát,uz se nemuzu dockat, bude to moje prvni,tak snad bude vse v pořádku 🙂

bartovaandrea
30. črc 2016

@bibianne urcite bude 🙂 ja cekam druhe ted 🙂 ale opravdu se zbytecne.nestresujte, zenske telo je na tehotenstvi I porod skvele pripraveno, tak se nebojte 🙂

smekalovamo
30. črc 2016

@bibianne Ahoj,me dr. Objednal kdyz jsem byla v 7+3 podle MS a podle ultrazvuku byl plod o tyden mladsi tedy 6+3 tt a uz bilo miminku srdicko.Kdyz nemas zadne potize tak bud hlavne v klidu 🙂 Vse je tak,jak ma byt.Drzim pesti 🙂

odula
30. črc 2016

@bibianne podle moji zkušenosti - neni kam spěchat. Pokud nemáš žádné problémy, tak klidně az 9- 10.tt. Když se chodí moc brzy, tak jsou z toho často jen zbytečné nervy.

bibianne
30. črc 2016

@bartovaandrea tak to moc gratuluji 🙂 snažím se být v pohodě, jen dokud člověk nevi vic i od doktora,tak se jen obava...

bartovaandrea
30. črc 2016

@bibianne ono obcas lepsi nevedet 😀 jsem si na zacatku procitala vsechny vysetreni co nas cekaji atd.a to pak byla hruza 😀 jsem se hrozne o dceru bala

bibianne
30. črc 2016

@bartovaandrea ahaa, tak to jsem si jeste neprocitala, rikas, ze je lepsi s tim ani moc nezacinat,jo 😀

bibianne
30. črc 2016

@bartovaandrea nechci to zakriknout,ale je mi az divny,ze me nic neboli..rikam si,aby tam na tom utz vubec neco nasli..pritom i na krvi bylo hcg jasne pozitivni 😀

bartovaandrea
30. črc 2016

@bibianne to bud rada 🙂 uzivej si to 🙂

marcetta_k
30. črc 2016

@bibianne kdybych neměla zpoždění a nevyšel mi pozitivní test, ani bych na sobě nepoznala, že jsem těhotná 😉 Tak si to užívej 🙂

bibianne
30. črc 2016

@marcetta_k presne 😀 ani ja ne 🙂 pokud je vse v pořádku,tak bych vsem prala takovy poklidny prubeh,..je to krasny pocit...🙂

marcetta_k
30. črc 2016

@bibianne já měla pak trochu problémy s krvácením kolem 12tt, ale jinak fakt naprostá pohoda. Oproti kamarádce, která zvracela den co den snad až do 5-tého měsíce fakt pohoda 😀

mruk
6. srp 2016

Holky, já jsem 4+3 a plánuju jít k doktorovi až v 9 nebo 10 týdnu. Minule jsem šla v 6 týdnu, viděl jen gestační váček, pozval si mě za dva týdny, já ale hned po vyšetření začala špinit, pak krvácet a o pár dní později potratila (nebylo to ale kvůli vyšetření, asi bylo něco špatně), proto chci jít teď až ve chvíli kdy bude vidět srdíčko, dřív ne ;)

bibianne
6. srp 2016

@mruk jaaj,tak to me mrzi ☹ budu drzet palecky,at uz je to tentokrát v pořádku 🙂

bibianne
6. srp 2016

Tak pan doktor vzal krev,zjistil,ze hodnota hcgoupadallsim vysenamhcgstimz nam krne vysekrasnezbilo srdicko, obrovsky se mi ulevilo a preji vsem,at to maji vsechno taky v poradku a bez potizi 🙂

bibianne
6. srp 2016

Blbne mi psani,pardon..*hodnota hcg roste jak ma a srdicko uz nam bilo :-*

mruk
6. srp 2016

@bibianne Moc gratuluji ;) je to nádherný pohled, že? :o) A děkuji Vám za podporu, snad to tentokrát bude už v pořádku ;)

bibianne
6. srp 2016

@mruk je to moc krasny,nedokazu to popsat,ale byla jsem na mekko 🙂 a uvidis,urcite to dobre dopadne a budeme si tu navzajem ukazovat dalsi a dalsi utz

adelkabulka
11. srp 2016

Ahoj, tak ja se přidávám 😊 poslední menstruace byla 5.7. a 8.8. Jsem si dělala asi pět testu. Všechny pozitivní. Tak podle konverzaci nad soudim, že bude lepší ještě asi dva týdny počkat s návštěvou lékaře. . .

nadla
19. srp 2016

Ahoj. Holky, ve čt 18.8. Jsem si delala test a mam //. Kdy se objednat k doktoru? Posledni menstruace 24.7.2016

marcetta_k
19. srp 2016

@nadla já bych šla někdy v tom týdnu od 12.9. - to už by mělo jít určitě vidět srdíčko na utz
@adelkabulka časově to odpovídá tomu, kdy sem byla u dr i já, takže bych to udělala taky tak 🙂 Nemá smysl chodit tam moc brzy, když by nebylo vidět ještě srdíčko. I když to je u každého taky individuální 🙂

nadla
20. srp 2016

@marcetta_k děkuju 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru