V 6tt necítím vůbec nic

myval1991
29. říj 2017

Holky cau.

Mela bych byt v 6 tt...5tt+1 a ja necitim vubec nic. Nemam zadne predmenstruacni krce, necitim sebamensi pichani v podbrisku. Vubec nic. To ze nemam zadne priznaky ma uz nestresuje ale to ze v podbrisku nic necitim VUBEC nic, nechapu. Jeste jsem nebyla na utz. Jedu tenhle patek ale moc me trapi, ze se necitim tehotna a necitim zadne pocity v podbrisku ako jine baby. Tehotenstvi mam potvrzene jenom z krvi... (3odbery)

Dekuji moc.

bru_cka
29. říj 2017

Ahoj, s tim bych si tedy hlavu nelamala!
V podstate do 1. Pohybu jsem nejak neregistrovala "ze ve me miminko roste"

sassanca
29. říj 2017

Ja taky nic na zacatku necítila. Úplně normalni. Některé si taky ty pocity umí hezky vsugerovat. Buď v klidu...však ono to přijde později.

nc30
29. říj 2017

Svagrova zadne priznaky nemela😉spouste holek vubec nic neni,ja zvracela no a neni oc stat🙈no a bricho me nebolelo a prsa sem citila az asi od 9tt???V klidu,stres nicemu nepomuze

blecha94
29. říj 2017

Buď ráda, že je ti dobře a nic tě nebolí. Budeš na ty časy, kdy sis připadala netěhotná s láskou vzpomínat a ptát se, proč ses tak nemohla cítit až do konce. ;)

To, že tě nic nebolí a netrápí neznamená, že je něco špatně a v nepořádku, neboj se. V pátek ti lékař těhotenství určitě potvrdí a na UTZ uvidíš, že těhotná jsi. Užívej si, že se máš fajn a jsi bez obtíží. 🙂

bonavoxa
29. říj 2017

@myval1991 Necítila jsem nic také do prvních pohybů. Bylo to fajn. Fakt těhotně se cítím až ten poslední trimestr, ale zase to stojí za to...

myval1991
autor
29. říj 2017

Kdyz reknu ze nic necitim tak ako vubec nic. Jako obdobi po menstruaci a pred ovulaci 🤣 NIC 😢. Prazdno.

Doufam, ze plod roste a vsechno je jako ma byt jenom mozna ja nejsem na tohle citliva. Ja nikdy necitila ani len ovulaci...

Moc Vam dekuji za pomoc

luciebx
29. říj 2017

Buď rada. U mě se vše dostavilo tak v 7 tt. Takže klídek. Vše ještě přijde

dzogobela
29. říj 2017

Jeezis. Ja taky nic necitila a jakoze vubec nic... Otehotnela jsem v pulce listopadu a lehce spatne mi bylo az na Vanoce a i tak jsem si nepripadala tehotne. Takze klid...

evaaskalova
29. říj 2017

Ja krome pohybu od 20tt jsem o tehotenstvi vubec "nevedela". Bylo mi dobre, jen se nedostavil menzes. Jinak bych to snad ani nepoznala 🙂 chce to hlavne klid ;)

myval1991
autor
29. říj 2017

Dakujem Vam. Je mi lepsie..☺

blahova_andrea
29. říj 2017

jako fakt? není to zas nějaký vtip? 😅 to snad při dnešní informovanosti není možné si myslet, že v 6tt je kdo ví co cítit a žena se cítí šíleně těhotně 😀 buď ráda, že ti není zle, že nezvracíš, neomdlíváš a na zbytek si trpělivě počkej.

gorda
29. říj 2017

Nevim, kdo ti nakecal, ze musis NECO citit. Krome pohybu jsem necitila nic cele tehotenstvi. Takze ani nevim, o cem vlastne pises. 😀 Az na to megabricho jsem mohla cokoliv do chvile, nez mi praskla voda. A jak uz bylo psano, spousta zenskych si to NECO umi pekne vsugerovat. Od vesteckeho pocitu "jsem tehotna", pres bolesti kde ceho vseckyho az po deset nocnich navstev wc. Takze v klidku, nestresuj a uzivej. A hlavne neblbni, ze "nic" necitis a uzivej. 😉

myval1991
autor
29. říj 2017

@blahova_andrea bohuzial prave kvoli tej informovanosti a sprostemu internetu...kazda vypisuje ze pomaly uz po sexu citila vsechno az do porodu..😐

Dekuji🙂

blahova_andrea
29. říj 2017

@myval1991 neblázni. takovým právě nevěř. to je naprostá blbost. je to proti logice i lékařským "důkazům". mnoho žen si to fakt vsugerovává a hledá něco, co není. snaží se číst tzv. mezi řádky. však kolik z nich tu taky běžně řeší, že jsou vlastně "falešně březí" 😅 cítí kde co a přitom test pořád nic 😉 vykašli se na to. každá jsme originál a prožíváme věci po svém. fakt buď v klidu a vlastně ráda, že se nic necítíš, že je ti fajn jako obvykle 🙂

volfici
29. říj 2017

@myval1991 buď ráda, že ti je zatím dobře a doufej, že ti to vydrží celé těhotenství. Já sice v prvním trimestru zatím nezvracela, ale ono bohatě stačí i nechutenství... Žádná hitparáda 😉

looolaaa
29. říj 2017

@myval1991 no ono zítra to může být vše jinak ;)

leki
29. říj 2017

Neboj 🙂 Ja necitila "nic" prvni 4 mesice u prvniho.. Ani bricho mi nerostlo, prsa taky ne, zadne bolesti, nevolnosti, pnuti.. Podle me je to normos.

myval1991
autor
29. říj 2017

Vdaka baby. ☺

surykata
29. říj 2017

Tak to bud rada. Ja jsem cele tehotenstvi krome dvou tydnu prozvracela a hrozně mne palela zaha. Az ti bude ke konci prcek v břiše celou noc rajtovat a ty nebudes samou bolesti a starosti spat, tak jeste budes na klidne chvile s laskou vzpominat.👶

prcekverunka
29. říj 2017

@myval1991 Buď v klidu. Já jsem každé těhotenství poznala hned. Ale každá jsme k tomu jinak vnímavá. Moje švagrová třeba zjistila až po ukončeném 1. trimestru, že je těhotná. A znám více holek, které nic necítily. Fakt se tím nestresuj.

vanea
29. říj 2017

Já taky nic divného necítila, vlastně měsíc kdy jsem otěhotněla byl první, kdy jsem neměla příznaky 😂 furt tady vzniká milion diskuzí, kde holky píšou o příznacích..ale přitom mají povětšinou klasické PMS, které se může měnit každý cyklus a klidně i na začátku těhotenství, takže asi tak..moje zkušenost - první příznaky se mi objevily na konci prvního trimestru, kdy jsem zvracela jak alík...a někomu se neobjeví vůbec ;) jo a prázdně jsem se cítila až do půlky těhotenství, než začaly pohyby🙂 prsa rozbolely před porodem :D

sarkoc
29. říj 2017

Ja to sice poznala pátý den od otehotneni (ne, nebylo to vsugerovane), ale řekla bych že je normální az na pohyby dítěte vlastně o ničem nevědět...Já třeba měla jasne příznaky na začátku a poslední měsíce nic, v den, ve který mi večer praskla voda, jsem nahazovala v bytě stěnu (rekonstruovali jsme) a uplna pohoda, nenapadlo by mě, ze večer pojedeme...

leneee
29. říj 2017

S dcerou jsem se citila "jinak" od zacatku, ale nevolnosti mi skoncily nekdy ve 14tt a se synem jsem na zacatku necitila naprosto vubec nic,zadne priznaky jako u dcery jsem nemela...pak ale to stalo za to-od cca 8tt mi pak bylo spatne az do 6teho mesice 😉

prcekverunka
30. říj 2017

@vanea Tak to si dovolím nesouhlasit. Já jsem každé těhotenství bezpečně poznala dřív než těhotenský test. A klasické PMS jsem nikdy nemívala. Myslím, že je to jen tím, že každá z nás je k určitým věcem jinak vnímavá.

andelka
30. říj 2017

V tomto tt mi taky nic nebylo. Nebýt testu tak nic nevím. Zato teď je to jiné kafe (7tt)

vanea
30. říj 2017

@prcekverunka proto jsem psala povětšinou🙂 je to obvykle vysokou hladinou HCG, pokud ji má někdo od začátku hodně nahoře, dostaví se údajně dříve i klasické příznaky jako je třeba nevolnost, napětí v prsou a podobně...co lze ještě takto brzy považovat je například nidační krvácení, to jsem měla já, ale nepovažuju to za příznak, protože od nidace k MS je ještě dlouhá cesta a nemusí se to vůbec udržet, tudíž to nemá vypovídající hodnotu🙂 navíc to má také jen určité procento rodiček..většina holek tady na diskuzích ale prožívá klasické PMS, já byla v těch diskuzích taky zapojená a každý měsíc jsem se spoustou těch holek sledovala, jak za zvracení, napětí v prsou a kdo ví čím, vězí opět příchod MS:/ asi to jde shrnout tak, že každá ženská to má prostě jinak, někdo cítí i dělení buněk ve vejcovodu a někdo ani neví, že jde rodit (samozřejmě s nadsázkou:D ) a nic není špatně🙂

prcekverunka
30. říj 2017

@vanea Já jsem tak brzy neměla žádné nevolnosti. Ale prostě jen zvláštní pocit. Byla mi pořád zima - v létě, když bylo fakt horko. A hlavně jsem cítila píchání v podbřišku. A to jsem nikdy jindy nezažila. Ani před menstruací jsem nic takového neměla. Ale je pravda, že znám dost holek, co mají druhý den po sexu pocit, že chodí často na malou, bolí je prsa a je jim šoufl. To ale jsou obvykle profesionální ´´snažilky.´´ Tam už asi spíš hraje roli psychika.

myskaa23
4. lis 2017

Holky spinila jste některá?

bayt
4. lis 2017

@myskaa23 já ano

snezenka123
19. pro 2017

Taky se přidám...já byla úspěšně těhu 3x a pokaždé jsem na to přišla až po vynechané ms a // které byli až pár dní po vynechané ms..akorát u té poslední jsem se cítila těhu i když ještě nebyli pozitivní testy...
a špatně mi bylo až kolem 5tt, u první dcery. u syna jen trochu a u poslední byli nevolnosti až do 18tt i se zvracením...
Teď jsem těhu po 4, a test pozitivní ještě před termínem ms...týden před termínem ms totiž týdenní slabé krvácení...které přestalo přesně v den termínu ms...
Jiné je to fyzicky, taky se necítím moc těhotně, a vím, že to může přijít každou chvílí-ale hodně asi i dělá psychika,toto mimi nebylo plánované a přítel jej nechtěl, takže nejhorší dva dny mýho života...hrozně jsem se sesypala, nakonec se s tím smířil..
a mimi bude!❤
Jen tedy ani prsa mě nebolí, ani žaludek, chutě mám pořád stejné(v dřívějších těhu jsem nemohla kafe už od začátku..).taky si říkám, jestli je vše ok,ale uklidňuji se, že každé těhu i mimi je originál🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru