• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Originální oznámení těhu tatínkovi a rodičům. Poraďte

6. května 2012 
Ahojky vynalézavé dámy, zatím spadám mezi snažilky ( možná se dá říct, že teprve budu spadat), ale už teď mám takové nápady, jak bych to mohla origo oznámit novopečenému taťkovi??? Poradte mi neco hezkého??? Popřípadě i rodičům, i jaké jste měly odezvy...

Děkuju Vám kočky moc...

Mějte se hezky, ať jsou Vaše zlatíčka zdravoučkové a snažilkám ať se brzy zadaří...

Nebo třeba písněte do SZ, děkuji za rady ;)
31. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh, taky jsem plánovala :oD No, prča to byla, nakonec jsem letěla z Wcka s testem v ruce, strčila to mužovi pod nos a prej "vidíš tam to co já?" :oD

Sestřenka poslala vánoční přání a tam pod nim dva balonky - červenej a modrej a ten jeden měl v sobě ještě další balonek :oD to bylo pěkný...
31. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě se moc líbil dárkový poukaz na odběr vnoučátka - některé holky to tu měly v albíčku. :wink:
Já jsem nic originálně neoznamovala, měla jsem rizikové, rušila jsem den ze dne dovolenou se sourozenci, takže jsem to vybalila. :slight_smile:
31. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rodina dostala "poukaz na vnouče", vypadalo to jako dárkový šek, jen malým písmem bylo psáno, že to opravňuje ok doběru 1ks vnoučete atd.... Pak tam bylo Vyrobili: já + manžel, Kontrola kvality : moje gynekoložka atd.... mělo to obr. úspěch, v 1 den slavili mamka narozky a babi s dědou zlatou svatbu, lepší načasování být nemohlo!
Upřímně mě ale trochu štve, jak to spousta holek do posledního slova a grafiky kopíruje :pensive:
31. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Blanka mela krasne oznameni, moc se mi libilo... ale my na mimi cekali pres tri roky a kdyz se konecne povedlo, tak jsem letela s testikem stejne jako anetka a na nejaky oddalovani oznameni jsem fakt nemela. Proste jsme jen koukali na tu druhou carku, manzel nevericne a ja u toho bulela... no a hned jsem to volala mame... takze prekvapko zadny... on to zivot mnohdy tak zaridi, no. :slight_smile:
31. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Manželovi jsem to oznamovala na Vánoce. Dostal pod stromeček malinké Nike botičky v krabičce a pod nimi se ukrýval ultrazvuk miminka. Fakt nezapomenutelný pohled. Dokázala jsem to před ním tajit skoro 3 měsíce. Fakt to bylo obtížné, o to víc byl překvapen a rád. Mimi si hrozně moc přál už dlouho. Naši se to dozvěděli formou originálního vánočního přání. V té době jsme žili dlouhodobě v cizině, tak se mi to jevilo jako dobrý nápad.
31. črc 2011 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
našim jsem dala přáníčko, už ani nevím jaké, a tam jsem si teda dovolila použít nápad o odběru 1 ks vnoučátka..jéé, než to můj táta pochopil :grinning: Manželovi jsem to vydržela nevykecat od 9.12. do 24.12. ..když rozbalil všechny dárky, tak jsem řekla: ,,Jé, já bych zapomněla...ještě jeden dáreček" a dala mu celkem velkou krabici...v tom byly snad nastříhané noviny, či co, a na dně pidi body s logem Sparty (fan shop Sparta) a přáníčko, ve kterém byl vlepenej test (pod izolepu) a text ve smyslu: ,,Ahoj tati, ty mě ještě neznáš, ale mamka o mě už pár dní ví..mám asi tolik a tolik milimetrů, právě se mi vyvíjí srdíčko,...vypadám tak a tak (vyčetla jsem přesně dle tt na netu) ..když všecno dobře dopadne, tak mě tady budete mít příští Vánoce pod stromečkem. Moc se na vás těším..." něco v tom smyslu....Úspěch obrovský :sunglasses:
31. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Těhu jsem zjistila 10 dní před svatbou.Budoucímu tatínkovi jsem to řekla ještě ten den co jsem našla //,vlastně jsem mu řekla "že mu chci něco říct" a víc už jsem říkat nemusela :grinning: .Před ostatníma jsme to těch 10 dní tutlali a oznámili jsme to během proslovu na svatební hostině kde byly obě rodiny a všichni nejbližší kamarádi :slight_smile:
7. srp 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
tak to my jsme dali ultrazvukovou fotku do normálního alba s fotkama - pak jsme jeli k našim, že máme nové fotky, ať se podívají:slight_smile: byla to strašná sranda - i když jim to tedy chvilku trvalo, než to pochopili, a pak další chvilku než to vstřebali:slight_smile: jinak sranda byla i u manželovi sestry - ty nám nabízeli víno - a já jsem řekla že nebudu. Její manžel na mě - škoda že jste tu autem - jinak bych mohl rozhlašovat drby, že jsi těhotná a proto nepiješ. No a já... to by byla pravda:slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ja jsem koupila nalepku dite v aute a nez jsem ji manzelovi dala, tak jsem mu rekla, ze pro nej mam super vychytavku do auta.
14. srp 2011 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Pritel je sportovec, tak jsem koupila male bodicko, pak jsem koupila nazehlovaci papir, ktery jsem dala do tiskarny, nechala ntisknout logo klubu, za ktery hraje a z druhe strany napsala prijmeni a mesic a rok, kdy se male narodi.
Nejmenujem se ak ale pro predstavu
Novak/Novakova
*12/2011
:slight_smile:
A to jsem pak nazehlila na bodicko.
16. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobrý den, potřebovala bych vědět, kde ten poukaz seženu. Kde mi ho vyrobí a tak. děkuji za odpověď
6. kvě 2012 ve 20:22  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek