• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
vyzera to nadejne :wink: vies kedy si mala ovulaciu?
6. lis 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne to viem preco
6. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy bola? kolko dni si po ovu? pytam sa kvoli moznemu testnutiu... ak si okolo 9-10DPO mozes skusit rano testnut :wink:
6. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som 10 dnipo ovulke
6. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola28 bola
6. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zajtra mozes skusit testnut rano, z ranneho mocu :wink: najlepsi je mamatest.... ale ak bude neg. nezufaj, skus o par dni zasa....
drzim palce :dizzy_face:
6. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem velmi pekne skusim mam strach ci to bude pozitivne lebo si tio strastne zelam ty cakas babtko gratulujem
6. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile:
ja cakam babo po IVF, vcera sme sa dozvedeli, ze z dvojiciek nam ostalo len jedno.... dufame, ze bude zdrave a ze to dobojuje do konca...
tebe drzim palce :dizzy_face:
6. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
chci se prosím zeptat. Včera jsem si dělalla Těhot. test (v den vynechání menses) a výsledek? NEGATIVNÍ.
Dnes mě to nedalo a udělala jsem si test další. Ze začátku to vypadalo, že bude znovu negativní, ale po chvilce se slabě ukázala i druhá čárka. Myslíte, že bych mohla být v tom? Dííííííky za odpovědi.
6. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ki je luto .neboj sa budete mat zdrave babtko a vydri do konca a ty sa ako citis
6. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gultinka, je to na dobrej ceste, vyzera, ze hcg ti zacina nabiehat... o dva dni testni zasa... drzim palce :dizzy_face:
lulu, citim sa primerane mojmu stavu :grinning: idem nieco vybavit, tak sa odmlcim... dzte sa kocky....
6. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaaaaaaaaaa
6. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za odpovědi.Cítím se nic moc. Bolí mě v podbřišku, jsem strašně unavená, mám pořád hlad.....
6. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to ti také gratuluji, jestli se to podařilo a závidím ti, že máš hlad, protože já naopak mám staženej žaludek a tu kovovou chut v puse, která mi brání mít na něco chut!!! Taky ty občasné bolesti v podbřišku a píchání, ale to k tomu patří......
6. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Chcem sa vás opýtať, tie čo ste v úplných začiatkoch tehu, aj vás bolí podbruško?
Ja som dnes bola u lekárky a odvtedy ma bolí v podbrušku a mám aj taký slabo hnedý výtok. Dosť sa bojím, čo to môže byť. Poradte prosím...
6. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky adka, to si raději zavolej doktorce....hnědý výtok může být i špinění. Ale nemusí to být důvod k panice. Zavolej si!!!! Mě v podbřišku také bolí a večer mívám i minutové křeče.Ale nešpiním tak to nechávám být. Asi to k tomu patří. Někoho to bolí víc někoho mín někoho vůbec.Ale je to nepříjemný a také mívám občas obavy.
6. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to pobolívání mám taky,hlavně večer,to je jak se nám zvětšuje děloha.
6. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
spletla jsem si řádek,pardon
:grinning: :sweat_smile:
6. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu19: .. já ty žilky měla taky , ale ulně modrej dekolt .. ale až ke konci těhu .. :sweat_smile:
7. lis 2008 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gultinka : já to měla stejně .. no ateď už mám tu naši čárečku 5 měsíců u sebe v náručí :grinning:

jo a jinak to zvětšování dělohy může bejt někdy fakt hoodně nepříjemný ...
7. lis 2008 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
pridávam sa k začínajúcim tehulkám :slight_smile: my sme 3-4tt
7. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babumovci....vítám vás
7. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa k vám chcem pridať :grinning:
7. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adka jak to dopadlo s tím výtokem už ok a jak ti je?? :wink:
7. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no ten výtok už prestal, len podbruško trochu sem tam pobolieva, ale nič strašné...
7. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn....člověk se hned lekne co se děje vid, koukám máme skoro stejný termín porodu.
7. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja kuká, že máte vybraté pekné meno pre chlapčeka. Sebastian sa mi páči :wink:
A máš aj nejaké problémy už, alebo je u teba všetko OK?
7. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Adka aj mna pobolieva , ako keby som mala dostat menzes. Dr. mi dala Magne B6 na ulavenie . Dnes som to zacala brat, tak dufam, ze to prejde .
7. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nové těhulky .. to je super, že to tad přibejvá .. některé za chvilku odrodí.. tak ať nás je víc .. nebudem se bát vlka ..nic :grinning:

Holky vítok v těhu je uplně normální .. přestal mi až po porodu.
7. lis 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adka problémy mám taky, ale jen mě občas bolí žaludek-tlačí-a pobolíváv podbříšku, ale dnes když jsem se probudila, tak jsem nepocitovala žádné bolesti....vůbec nic, až jsem se lekla!!člověk si na to tak zvykne a pak nic, tak jsem se lekla, ale už to zas začalo...tak se mi ulevilo. Je to divné co...nejdřív nechceme ty bolesti, ale pak když nejsou, tak se lekáme. Jinak jsem v pohodě....ale to víš jsem realista a optimista, tak vím že do 3.měsíce se může stát cokoli. U doktora jsem ještě nebyla, jdu až 19.11. docela se už těším. A jak je tobě, nějak jsem se rozepsala, ale půjdu za chvíli vařit....a připravovat na oslavu,dcera měla narozky, tak se bude slavit.
8. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek