• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
jo maji pekny vecicky, tricka se nebojim objednat ale u kalhot :frowning2: :frowning2:
6. led 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem na nemocenské, protože jsem k poslednímu prosinci skočila v práci, měla jsem smlouvu na dobu určitou, a měla jsem sedm dní na to, abych odešla na nemocenskou a platil mě bývalý zaměstnavatel nejen tu nemocenskou ale i první půlrok mateřské. Jako těhotnou by mě stejně nikde nezaměstnali a nebo se mě ve zkušební lhůtě bez udání důvodu zbavili :slight_smile: a co děláš ty?

No jo, CA mě nenapadlo, kam se jít kouknout na hadry, to je dobrej nápad :slight_smile:
6. led 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ani nemluv, koupim si kalhoty a rada bych aby se daly ohrnout na 3/4, nejakou tuniku a tricka ale je to prda :frowning2: :frowning2:
6. led 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
v CA maji hezky tehu veci a docala cenove prijatelny i detsky vecicky a v Tescu taky,
ja delam recepcni na hotelu, coz mi zatim nevadi, dokud to pujde... Chtela bych tak do dubna..
Jinak jsem tady delala i na restaurace ale to uz ne... Byla jsem unavena a kouri se tam a nebudu tahat basy s kolama...
Delam tady uz pres 6 let a vuuuubec mi nevadi kdyz si trosku odfrknu :wink:
6. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, hledám kočár Casualplay v bazaru, ale zatím nic:frowning2:
6. led 2008 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kamaradka ho ted ma a davali se vsema doplnkama 35000,-!!!! Tomu rikam darda ja ma vybrany Bolder
za 12000,- a autosedacka je 3500,- + mozna nejaka sitka a slunecnik...
Jo miminko je docela milionova investice : ))))
ale strasne se na to porizovani tesim, nezdedim nic :frowning2: ale neva mi to, je at je lepsi pocasko
v tomhle me nevyzene ven ani to nakupovani :grinning:
6. led 2008 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dala jsem si k obedu sopak a normalne mi ten balkan prisel hořký... to uz neni normalni ja nevim cim tu fazoli zivit
6. led 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
na pořizování se taky moc těším, zřejmě taky nic nezdědíme, ale to mi vůbec neva, ráda budu chodit po obchodech a nakupovat :slight_smile: Už taky koukám na kočárky, ale zatím jsem si ještě nevybrala. Koukala jsem na ten Tveret, a to jsou teda pálky, i když to vím, že těhu oblečení je drahé, ale zas tolik toho potřeba nebude, snad :sweat_smile:
6. led 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
to vis ze ne.. kalhoty "rostou" s tebou nejake pohodnlne na leto a par tricek, svetriky...
neni to zas tak desne, nebudu to hrotit, sukne na leto mam nastesti pohodlne na gumu tak doufam ze mi pujdou :wink:
6. led 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vetveretu bych si vybrala asi je tři věci, moc mě tam toho nezaujalo, jdu kouknout na to CA :slight_smile:
6. led 2008 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak rezetko, nic???
6. led 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Našla jsem jinej, můj favorit :grinning:
6. led 2008 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A jakej?????
6. led 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojky těhulky,je tu někdo? :wink:
6. led 2008 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky, maruško, zas na chvilku jsem tu :slight_smile:
6. led 2008 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj meni :wink: Jak ti je dneska? :wink:
6. led 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
super, naštěstí těhu nevolnosti mě zatím nepostihly, takže super, jen se teď trošku nudím :wink: Co ty?
6. led 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě těhu nevolnosti nějak odešly :sweat_smile: Doufám,že je to v pořádku :unamused:
No já se nenudím,přemlouvám se na žehlení :grinning: Ale ještě jsem se nepřinutila :sunglasses:
6. led 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, žehlení teda nemám moc ráda. Naštěstí všechno moje oblečení se žehlit nemusí, jen manželovy trička a košile, tak to jde :grinning:
6. led 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
zas na chvilku tady, uz abych sla domuuuu....
6. led 2008 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nemám ráda žehlení,ale co nadělám... Hlavně,když tam hraje nějaký pěkný filn nebo něco hezkého,tak to i ráda žehlím,koukám a žehlím :sweat_smile:
6. led 2008 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to teda je tema :wink: :wink: ja snad neznam nikoho kdo rad zehli,
snazim se co nejvic toho sluzit hned ze susicky a neni to pak tak hrozny....
6. led 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak to jedině, při pohádkách. Teď si pouštím pořád Zlatovlásku, nevadí mi jí vidět 10x po sobě... :slight_smile:
6. led 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeee to je dobry ja ted v praci na PC vypnula Silene smutnou...... :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ beruško,já znám jednu nadšenkyni a mám ji v rodině,takže ji to asi šoupnu :sweat_smile:

Jééé zlatovlásku miluji,to byla moje nejkrásnější pohádka z dětství,na tu jsem se vždycky těšila :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2008 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sušičku nemám, a bohužel manžel je dost háklivej na jeho nevyžehlený trička, ještě že jich má dost :sweat_smile:
6. led 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
6. led 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no já taky, moje teta zehli i ponozky ale tohle se v rodine fakt nepodedilo :wink:
a taky nehrozi ze bych ji to soupla :slight_smile:
6. led 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Že je to výborná pohádka? Jsem moc ráda, že se i tyhle pohádky začaly vydávat na dvd, když jsem zjistila, že vyšla, musela jsem jí hned mít... Já pohádky a romanťáky moc ráda :wink:
6. led 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky many :slight_smile: :slight_smile: jak je ve 20tt??? To uz je videt co cekas ne?
6. led 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek