Domácí vajíčkový salát v 18tt, mám se bát?

haklicek
24. únor 2015

Dobrý podvečer maminky,vím,že je tu takových dotazů spousty a spousty ale chci se zeptat,mněla jsem šílenou chuť už několik dní na vajíčkovou pomazánku / salát .No tak jsem si ho dnes udělala ale chci se zeptat,vadí,že ty vajíčka byly ještě vlažné,když jsem tam dala majonézu? Jde mi jen o ta vlažná vejce+majonéza jestli z toho něco nemůže být ☹ Možná to řeším až moc,ale spíš než co jiného potřebuji uklidnit 😀 jsem hroznej plašan v určitých věcech ☹ Děkuji všem za příspěvky 🙂 Hezký zbytek dne 🙂

evcann
24. únor 2015

@haklicek Ahoj, opravdu to řešíš až moc. Neber to tak vážně. Vše v rozumné míře. Určitě to nevadí. 🙂

palkovaadela
24. únor 2015

Já bych to taky tak nehrotila 🙂 jen si dej nic z toho být nemůže maximálně když se toho přejíš 🙂

haklicek
autor
24. únor 2015

moc děkuju ženský 🙂 já vím,že to moc hrotím...u první jsem neřešila nic takového ale teď jako bych mněla prostě větší strach i z takových malicherností .. nešlo mi o ten vajíčkový salát jako takový - je domácí a čerstvý..ale jen že jsem to flákla do vlažných vajec tu majonezu..no :-/ ... si připadám jako blázen 😀 snad se mi myšlení po porodu vrátí tam kde bylo 😀 Všem díky !! :-*

hany_bany
24. únor 2015

nestresuj 😉 Co může způsobit problém, tak třeba když uděláš velký hrnec bramborového salátu ještě z horkých brambor, tak pak to potrvá, než to zchladne uprostřed a může se tam něco rozvinout. Ale vajíčková pomazánka bude bez problémů 😉

palkovaadela
24. únor 2015

Ono kdyby tomu salátu něco bylo po smíchání majonézy a vlažných vajíček tak si myslím že by to bylo vidět i cítit hned 🙂 a navíc já to tak občas taky dělám když jsem nedočkavá a chuť je silnější než moje trpělivost 😀

haklicek
autor
24. únor 2015

@palkovaadela přesně tak...ta chuť byla prostě silnější než rozum v tý chvíli 😀

lv
24. únor 2015

pokud máš domácí majonézu ze žloutků, tak bych možna měla lehce obavu, ale vlažné vejce+majonéza nic neudělá.

aklin
24. únor 2015

Bohužel chutě se nedají ovládat. Myslím, že vůbec nevadí jak jsi to zkombinovala.

dana3262
24. únor 2015

@haklicek ve zdravý výživě kupuju výbornou veganskou majonézu soya free 🙂 jen tip..

simbelmine
24. únor 2015

Kdybych mela napsat, co vsechno takzvane nevhodneho/nedoporucovaneho jsem v tehotenstvi snedla, bylo by to asi nadlouho... 🙂. Neres to 😉

miruskapivonka
25. únor 2015

domácího bych se vůbec nebála 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru