• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První ultrazvuk. Bude už vidět miminko?

1. června 2016 
Ahoj, tak se chci zeptat na to samé :slight_smile: Poslední MS 2.6. a 12.7. se na testu objevila slabší druhá čárka.Na příští pátek (20.7.) jsem objednaná na UZ - myslíte, že bude něco vidět?? :fearful:
13. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tournesol to budeš 7tt, počítám-li správně, takže už by něco vidět být určitě mělo :wink:
13. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé, to by bylo fajn :slight_smile: Je to docela neplánované, protože mám syndrom polycyst. vaječníku, ale právě proto bychom byli moc rádi, kdyby to vyšlo bez prášků, laparoskopie atd. Těhu ještě od dr. potvrzené nemám, ale zvětšila se mi prsa a poslední dva dny je mi ráno pěkně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má niekto skúsenosti s tým, že lekár videl na ultrazvuku niečo, čo označil za plod ale v skutočnosti to plod nebol? :confounded:
28. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dnes jsem byla u paní doktorky,protože jsem si dělala test a vyšel mi pozitivní,dělala jsem si poslední dneska ráno a vyšel taky pozitivní... u Paní doktorky jsem byla,dělala mi ultrazvuk a říkala,že tam nic nejde vidět,tak mi sestra vzala hcg a že si mám zavolat ve čtvrtek tak doufám,že všechny 3.testy nelhaly,moc se na mimi těšíme.
12. bře 2013 ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra812 Ahoj, tak jak ti dopadla návštěva u doktora? Já jsem byla na krvi v pondělí a vyšlo mi, že jsem těhotná. K doktorovi se chystám příští týden a doufám, že bude vše ok. :slight_smile:
22. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
našla jsem na internetu tento článek a z více zdrojů jsem zaznamenala, že ultrazvuky nejsou zrovna prospěšné miminku.. tak jen o tom chci informovat, obrázek si udělejte samy..
:slight_smile:
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultrazvu k.pdf
27. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za špatně zkopírovaný odkaz, vkládám funkční:
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultrazvuk.pdf
27. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martule20 ahoj martule a holky gratluju k tehotenstvi:slight_smile: vypada to ze jsme na tom stejne dneska jsem byla u doktota a sel videt taky jen vacek...jsem nedockava s porad se stresuju uz se nemuzu dockat jak uvidim bit srdicko snad bude vsecko v poradku:slight_smile:
29. črc 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla bych se zeptat, minulý týden mi doktorka řekla, že jsem těhule cca 5-6 týden, příští týden jdu na kontrolu a chtěla bych fotečku z ultrazvuku, o tu fotečku si musím říct? Platí se za to něco? Není to blbí hned tak ze začátku dělat si fotečku? Viděla jsem právě zde že holky tu mají fotky už v 5 týdnu apod.. díky za info...
14. srp 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky , měla bych na vás prosbu 21.7 jsem měla MS do 25.7,což je u mě tato doba normální.S přítelem se snažíme o mimi teprve dva měsíce.Antikoncepci jsem nebrala už 3roky.Druhá MS se dostavila jen na chvilku 17.8-20.8 a to ve stylu špinění a růžového výtoku.Dnes jsem byla u p.doktora , dělal mi UT,ale tam nebylo nic vidět,tak mi vzala sestřička krev a v jednu si volám o výsledky.Je možné aby se nám to povedlo?Moc bychom si to přáli.
25. srp 2015 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Jsem tu uplne prvne, vcera jsem zjistila, ze jsem tehotna, dve krasne tluste carky :blush: takze se snazim posbirat, co nejvic informaci :blush: Byl to celkem fofr, 25.4. jsem vysadila prasky a uz je to tu. Zitra se budu objednavat k doktorce a oznamim ji tu novinu, tak jsem zvedava, co se bude dit. Hlavne, aby bylo vsechno v poradku.
1. čer 2016 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek