Dlouhodobý klid na lůžku

mitenka9
2. srp 2019

Holky, už 14 týdnů ležení k udržení těhotenství s povolením wc,sprcha..dalších aspoň 6 týdnů přede mnou..máte to některá podobně?

widowblack
2. srp 2019

@mitenka9 měla jsem to první těhotenství - od 2/3 měsíce ... no a skoncila sem tak skoro do konce 😏 ale holku mám zdravou a krásnou 😉 stojí to za to to vydržet

mitenka9
autor
2. srp 2019

@widowblack mám to už podruhé 🤔😂,u prvního od 30tt,mám zdravou holčičku,teď čekám dvojčata...zdá se to jako nekonečné..

bianka34
2. srp 2019

Byla jsem hospitalizovana pro zkráceni čípku a bolestem v 31 tt , dávali do mě kapacky magnesia. Byla jsem tam necelý týden. Propouštěli mě s tím, že za dva týdny určitě porodím a že mám dodržovat maximální klidový režim plus bráni magnesia v tabletach 3x2. Klid na lůžku mi vydržel asi jen týden, potom jsem litala po obchodech, uklizela a tak. No držím se doteď (37tt) a to s dvojčaty. Držím palečky ať to doklepete co nejdál.

mitenka9
autor
2. srp 2019

@bianka34 to zní skvěle...však se chystám 36+0 se zvednout a šup šup zařizovat pokojík,protože nemám vůbec nic kvůli režimu🙂

widowblack
2. srp 2019

@mitenka9 já se druhému těhotenství chtěla úplně vyhnout , právě kvůli tomu prvnímu špatnému . Po 12 letech sem se rozhodla že to tedy zkusím ještě jednou s tím že sem na tom fyzicky líp a zatím to vypadá pozitivně . Tak doufám že ty to budeš mít za těch pár týdnů take lepší 😉

nazka
2. srp 2019

@mitenka9 a od jakého tt lezis?

mitenka9
autor
2. srp 2019

@nazka od 17tt od cerkláže čípku :(

nazka
2. srp 2019

@mitenka9 to je dlouhá doba 😐

katherine177
2. srp 2019

Měla jsem v prvním těhotenství, byla jsem na kapačkách, ležela jsem v nemocnici od 24.tt do 36.tt,mohla jsem jen na wc a do sprchy ,postel byla zvládnutá,hrozil předčasný porod ,nakonec jsem porodila ve 38.tt

katherine177
2. srp 2019

Postel byla zvednutá

sister05
2. srp 2019

9m v posteli, záda v háji, nuda v Brně 👍👌 Pak se mi převrátil denní režim. No sranda. Ale cajk, když musíš,tam musíš. To zvládneš,neboj ❤👍👌

olga_
2. srp 2019

@mitenka9 U dvojčat jsem měla klidový režim od 29. týdne, od 32. jsem do 36. ležela v nemocnici. Starší syn (tehdy 3 a půl roku) doma. Jo, je to svým způsobem nekonečné, ale zrovna u dvojčat jsem si říkala, že pro mě bude o dost jednodušší vytrpět (i) tu nemocnici 3 v 1 než trčet v nemocnici s nedonošeňátky. To mě drželo nad vodou. Jinak jsem teda asi milionkrát za den hypnotizovala kalendář, promazala mobil, podívala se na mraky seriálů... Dvojčata se narodila 37+6 a oba měli téměř tři kila 😉.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru