Jet na pohotovost?

lucie7324
8. črc 2021

Ahoj,dnes jsem tu řešila šílený otoky nohou,které vím,že jsou ke konci a kór v létě docela normální,ale mám je už tak moc oteklý,že mě to hrozně bolí a včera lehce krev na papíře. Na gynekologii jsem se nedovolala,mají dovolenou. Malého cítím,vše je v pořádku,ale doma na mě všichni nalíhají,že mám jet na pohotovost pro jistotu,že ty nohy jsou hrozný,tlak nevím jaký mám,nemám tlakoměr,ale říkají mi,že jestli nepojedu,že je to nezodpovědný,tak já nevím jestli jet,je pravda,že ty nohy mě opravdu bolí a i štípou na dotek a teď mám ale i dost velké výtoky, takový žluto zelený. Jinak se cítím ale v pořádku

ee.liska
8. črc 2021

@lucie7324 zavolej tam, popiš svůj problém a uvidíš 🙂 Stejně tě určitě budou chtít vidět 🙂

svorly
8. črc 2021

Jed, radsi zbytecne nez si to pak vycitat

keksik002
8. črc 2021

@lucie7324 určitě jedte.. a drzim pesti

klokanka31
8. črc 2021

@lucie7324 Určitě jeď na pohotovost.

kocila
8. črc 2021

@lucie7324 zavolat do porodnice…

veroniquecz
8. črc 2021

Radši 10x zbytečně, než 1x pozdě. Jeď.

klokanka31
8. črc 2021

@kocila Jenže po telefonu jí můžou říct cokoliv, lepší aby jí osobně zkontrolovali, změřili ten tlak...

veroniquecz
8. črc 2021

@kocila tam ji řeknou ať dojede....

mamikry
8. črc 2021

@lucie7324 Urcite se nechte zkontrolovat

pavlusak
8. črc 2021

@lucie7324 urcite na pohotovost!!! A kazdopadne nechat zmerit tlak!!! Nemusi to byt nic, jen to vedro, ale taky to muze byt akutni preeklmpsie( vlastni zkusenost)!

lachtanice86
8. črc 2021

Taky mam šílené otoky, ja si pořídila tlakoměr, pro jistotu, tak vím že je to teplem a tim ze hodne běhám a stojím na nohách.

nita1984
8. črc 2021

Já takhle jela 2*. Vždycky jsem si připadala jako histerka a vždycky to bylo o průser a já zůstala v nemocnici

mourovatakocka
8. črc 2021

@lucie7324 Tak jak? 🍀

nazka
8. črc 2021

@lucie7324 jeď prosím. Já měla preeklampsii, vím, o čem mluvím. Jed radši zbytečně než pozdě.

danvitka
8. črc 2021

Jela bych. Ale abych tě uklidnila já jela rodit s otokem tak velikým a že jsem si neobula ani žádné boty takže jsem tam přišla bosa 🤣

adel2507
8. črc 2021

@lucie7324 Já jsem k tomu měla ještě příšerně vysoký tlak (i když jsem se cítila docela dobře) a byl to důvod k vyvolání porodu. I po porodu mě dost hlídali a v propouštěcích papírech jsem pak měla napsanou preeklampsii. Není to sranda.

natysnovec
8. črc 2021

🍀🍀🍀🍀

lucie7324
autor
8. črc 2021

@mourovatakocka nakonec jsem jela,nejde přeci o mě,ale o malýho,ale pěkně mě seřvali. Sice si mě tu nechali,aby zjistili,z čeho ty otoky mám,ale pan primář mě akorát seřval,že co tady chci večer,že jestli si nechci přijet rovnou opulnoci a koukal na mě a jednal se mnou,jak když mi prostě nic není. Furt nedokázal pochopit,proč jako jsem přijela večer.

petramana
8. črc 2021

@lucie7324 to je .... 🤦🤦🤦

mourovatakocka
8. črc 2021

@lucie7324 Boha jeho, to je ale vůl. Tak když to nic není, pane doktore, tak já pojedu jinam. Já je někdy fakt nemám ráda. Moc držím palce a ozvi se, až zjistí, co se děje 🍀 (snad to není nic vážného)

ee.liska
8. črc 2021

@lucie7324 tak super, hlavně, že ti nic není 🙂

klokanka31
8. črc 2021

@lucie7324 Co to s těma doktorama poslední dobou je?😡

adel2507
8. črc 2021

@lucie7324 Stejně je dobře, žes jela, i když má doktor blbou náladu a chová se arogantně.
Já jsem naopak měla pocit, že jsem v pohodě a že jdu jen na kontrolu a doktorka hned, že mě v takovém stavu nemůže pustit domů a musím co nejdřív porodit. Člověk prostě neví..

ai30
8. črc 2021

@lucie7324 Vubec se tim netrap, kdyz clovek narazi na hulvata, tak nic nezmuze.

natysnovec
9. črc 2021

@lucie7324 kreten🤦‍♀️🤦‍♀️

sebestka
9. črc 2021

@lucie7324 Dobře, pane doktore, tak mně to dejte písemně, že jsem vás vyrušila..., už bych na něho psala stížnost řediteli. Ono to zase asi taková banalita není, když si tě tam nechali.

klea81
10. črc 2021

@lucie7324 tak takhle nechtěli přijmout kamarádku s dlouhodobými otoky a gynekolozkou na dovolené až skončila po akutním císaři i s dítětem na ARU. Zanedbana preklamsie 🙄Manželovi po porodu řekli, že netuší jestli matka a dítě vůbec přežije. A to se ještě musela doprosovat o přijetí přes známou PA 🤦‍♀️Dopadlo to dobře, ale mohli mít na svědomí 2 životy.

nazka
10. črc 2021

@klea81 hele tohle nikdy nepochopím.. Já myslela, že od toho ti doktoři jsou, aby pomáhali.. 🤦‍♀️

lilian2111
10. črc 2021

@klea81 šílený! 🙈😳

danvitka
10. črc 2021

@klea81 hrůza. Mě se vždycky líbí hlavně ty články, že pacienti chodí už příliš pozdě.... Ne nechodí! oni už tam půl roku prosí o léčbu 🥶

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru