Potřebuji uklidnit - těhotenství je pro mě velmi náročné a jsem teprve ve 4. měsíci

renatkaa1996
28. říj 2020

Ahoj holky, spis asi potrebuju jen motivaci😂ale jsem v 7 mesici tehotenstvi, bricho ani tak velke nemam.. maly ma kilo a neco malo😁 ale ja jsem hotovaa, trosku dyl stojim a uz me tahnou silene zada, pak si lehnu a mam pocit, ze musim cekat tak 5 minut nez se mi prokrvi nohy 😄 chodim jak kachna a desim se toho, co bude za mesic 😭😄v noci nevim jak lezet, jelikoz boky uz mam totalne prolezele a na zadech je to velmi nepohodlne .. pokladam si nohy polstarem a bricho perinou.. no jako ja vim, ze bude hur.. ale nevim jestli to do te doby preziju🤣tlak mam nizky takze mam kazdou chvili pocit, ze se vyvratim😭😄 uklidnete me, ze to bude dobry 😄

nita1984
28. říj 2020

@renatkaa1996 nebude, bude hůř 🤷‍♀️ ale stojí to za to ❤

renatkaa1996
autor
28. říj 2020

@nita1984 no uz aby tady byl❤️

nita1984
28. říj 2020

@renatkaa1996 nerouhej se. Pěkně v termínu ✊✊✊

luciesvag
28. říj 2020

Bude hůř, me zbývá ještě měsíc a to je něco. Zablokovány kyčle, záda a dneska do toho krk a další těhu problémy. Jsem zvědavá kdo to za mě odrodí 🙂)).

mourovatakocka
28. říj 2020

@renatkaa1996 Nemusí být nutně hůř 🙂 Každá to máme jinak, třeba budeš mít ty poslední týdny v pohodě 🍀

mamikry
28. říj 2020

@renatkaa1996 Mně při spaní hodně ulevoval těhotenský polštář, takové to velké C. 😉

agony28
28. říj 2020

Co bych za to dala 🙄🥺🥺

inkheart
28. říj 2020

Závěr těhotenství je asi vždy otrava, ale neboj, brzy se dočkáš miminka a bude dobře (jen budou tedy jiné "problémy" 😁)

lolam10
28. říj 2020

A co zkusit fyzioterapii?ja jsem mela sileny bolesti mezi 2. a 3.trimestrem a skoro jsem nemohla chodit(k tomu 2 deti takze sance na odpocinek nula) a fakt mi to strasne pomohlo.nejak me odblokovala a od te doby to je vyrazne lepsi.navic i cvicim preventivne na zada cviky oc mi dala a kupodivu je mi lip jak pred 2 mesici a to jsem uz ve 36.tt...

renatkaa1996
autor
29. říj 2020

@lolam10 v dnesni dobe covidove me vezme malokdo😒

renatkaa1996
autor
29. říj 2020

@luciesvag mam stejny pocit s tim, ze jeste prijdou horsi problemy😄ale drzim palce uz to je za par❤️

fandysek_1
29. říj 2020

@renatkaa1996 možná půjdu proti proudu, ale chcete to cvičit a pohyb. Možná i přidat železo a vitamín C. Zkusila bych sehnat toho fyzioterapeuta, online jogu pro těhotné nebo lehké protahování.

me_druhe_ja
29. říj 2020

@fandysek_1 Souhlas! Při prvním jsem sportovala hodně až do konce (Nordic walking, plavání, jóga) a cítila jsem se fyzicky skvěle. 🙂 Nicméně u toho prvního těhotenstvi je ten konec fakt otrava a táhne se to....Jsem myslela, že nikdy neporodim.😃

andyskarsgard
29. říj 2020

Hele tohle máme všichni.. Já jsem ve 34 tt, neustale v noci křeče do noh, nebo mě tlačí hlavičkou dole, plus mám tehu cukrovku tak se ani normalne najíst nemůžu (jsem už druhý měsíc na dietě, plus teď mám už inzulín) ,.. Jsem strašně ve stresu, a chci už porod.

renatkaa1996
autor
29. říj 2020

@fandysek_1 hybu se prave hodne do 6teho mesice jsem pracovala u pasu a fakt makala 😄zelezo beru i horcik.. ale ta joga no to je pravda! Akorat si to nejak neumim predstavit 😄

lolam10
29. říj 2020

@renatkaa1996 samozdrejme ze vas vezmou.to je jako u zubare.akorat mate rousku...

fandysek_1
30. říj 2020

@renatkaa1996 tak to je právě ten důvod, proč tě vše bolí. Tělo bylo zvyklé na pohyb a najednou je konec. Můžeš chodit jen na procházky. Za chvilku máš u sebe malé a pak se tomu zasměješ.

priefi
30. říj 2020

@renatkaa1996 ještě to chvíli výdrž 😉 zkus protahovat záda cvikem kočička, protahuje se na balónu, odpočívej, když to jde a na nízký tlak hodně pij. Každopádně na ještě bude hůř, nenadarmo se říká, že těhu trvá 8 měsíců a jeden rok 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru