Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ustává výtok ve 2. trimestru, máte zkušenost?

partyzanka91
3. led 2014

ahojky, ještě skoro do předevčera jsem mívala téměř pořád několikrát děnně takový bílý hustý hlenovitý výtok (prý je v těhu úplně normální, doktora jsem prosila o kultivaci ale říkal že není nutná). No a teď ten výtok najednou ustal a jsem spíš suchá a tak se dost bojím jestli to není špatně a jestli mi nemizí nějakej ten těhotenskej hormon. Furt se k tomu v myšlenkách musím vracet.
Sestřičce na gyn. jsem se po telefonu svěrila že se bojím o srdíčko miminka atd. a že někdy je ten strach dost silný a uklidní mě jen utz, ale tam se mi nechce pořád chodit i mimo plánované prohlídky. Doporučila mi AngelSounds ale nevím kde tady v Praze bych ho sehnala, ptal jsem se různě ve zdravotních potřebách a kolikrát o tom ani vůbec neslyšeli. Přes internet se mi ho kupovat nechce, moc takovým nákupům neholduju. A zvláš´t v tomhle případě. nechce se mi kupovat zajíce v pytli, potřebovala bych si ho vyzkoušet a tak (cena není zrovna nejnižší) a navíc chtějí při internetových obchodech kolikrát první peníze a až pak odešlou zásilku (asi se bojej že by byli škodní na poštovném kdybych si dobírku nevyzvedla, což chápu. Ale na druhou stranu co když zaplatím a nic nedostanu, nebo mi pošlou něco jiného). No takže jestli někdo víte o zdravotní pomůckách v praze kde bych ho mohla osobně sehnat tak dejte prosím vědět díky moc.
A prosím řekněte jak je to s tím výtokem, když ustane, pokud to víte a máte zkušenost já se moc bojím že to není v pořádku ☹

zuza2008
3. led 2014

ahojky, toho bych se určitě nebála. tohle se teda aspoň u mě střídalo - chvilku byl, pak nebyl, a to celé těhu.

dora13
3. led 2014

@partyzanka91 co se tyce vytoku, taky ho chvilku mam a chvilku nemam, nemyslim si, ze by to mel byt nejaky problem.

a co se tyce angel sounds, da se to koupit celkem hodne i v bazarech za docela solidni cenu, pokud te to uklidni. moc nechapu tvuj dotaz ohledne internetovych obchodu, je prece logicky, ze nejdriv posilas penize a potom az dostanes zbozi, ne? to je tak vzdycky. nakupuju na internetu celkem casto a u zadneho obchodu se mi jeste nestalo, ze by neposlali zbozi, takze toho bych se fakt nebala...(svuj nazor na angel sounds tu psat nebudu, to by zase rozpoutalo ohnivou debatu, o kterou nestojim 🙂 )

lv
3. led 2014

výtok není ničeho zárukou.. jak píšeš, je v těhotenství běžný, normální, ale ne nezbytný průvodce úspěšným těhotenstvím..
...jo holka, teď už se budeš bát pořád..jestli je plod v pořadku, pak porod, mrňousek, pak možnost úrazu, neštěstí..vítej mezi matkami..jinak na netu nakupuju taky a v pohodě.

majka43
4. led 2014

@partyzanka91 Já koupila angelsounds na aukru, za docela slušný peníze. Taky se mě ještě nestalo, že bych něco zaplatila a nic nedostala a nakupuji většinou přes net, nebaví mě běhat po obchodech.

Sem začni psát odpověď...

Odešli