Ve 22tt mi hrozí předčasný porod

lilie16
12. bře 2017

Ahoj holky, potrebuji poradit a povzudit.
Jsem ve 22tt a dnes me hospitalizovali v nemocnici.
Rano jsem mela malicko ruzovy vytok a tlak v brichu a proto jsem jela na pohovost, kde si me nechali z duvodu hroziciho predcasneho porodu. Jsem otevrena na 1cm. Musim jen lezet a cekat.
Prosim,kdo zazil a jak dopadlo cele tehu?
Dekuji

luciekiki
16. dub 2017

Tak jak jste dopadly holky? Já jsem 27tt třetí den v nemocnici s otevřená na 1cm břicho ztvrdlo jednou. Za dva dny znova kontrola teď čípek 1,5cm pokud se nezlepší jdu na steh. Nejhorší je ze se tak bojím o malou ze mě i každé její kopnouti vyřeší 😞

lilie16
autor
16. dub 2017

@luciekiki u me to bohuzel dopadlo spatne. Ve 22+3 jsem porodila. To ale urcite neni tvuj pripad, ja mela rozsahly zanet, ktery to nejspis vse zpusobil. Drzim palce a myslim na tebe.

lucinka58
16. dub 2017

@luciekiki drž se, jsem na to podobně.... dneska naštěstí 28+0. na svátky jsem doma, ale uvidíme jestli ve středu znovu hospitalizují.... jinak podle kámošky která dělá na neonatologii je už 27 v pohodě kdyby něco... drž se a přeju nám oboum nejlépe přenášení 🙂

marketa11112
16. dub 2017

@lilie16 to me moc mrzi...

marketa11112
16. dub 2017

ja zacinam 27. tyden.. uf. cipek pry dri.. ale ted mam silenou virózu, silenou rymu..dusim se.. vylezl mi hemeroid od smrkani, taks emodlim za cipek.. na kontrolu mam jit za 11 dni, tak je pocitam... snad budu mit stesti a vydrzi...

luciekiki
16. dub 2017

Děkuji moc naštěstí je mi dobre břicho netvrdne takže mi dávají magnezko jen v pytlicku ne v kapacce. Opravdu poctivě lezim vstávám jen na wc jídlo a když přišla návštěva. Snad to v úterý bude lepší nevím co bych mohla udělat víc. Možná ze bych ale po tom stehů byla klidnější ale to až v úterý. Děs to čekání

luciekiki
16. dub 2017

@lucinka58 četla jsem ze 27tt by mělo být mimco v pohodě ale ještě ji domlouvam aby tam zůstala alespoň měsíc tak snad mě poslechne 🙂

lucinka58
16. dub 2017

@luciekiki Ani mi nepovídej - já ji říkám to samé 🙂 Teda říkám ji ať tam je aspoň 8 týdnů, že to pak bude úplně v pohodě 🙂 Ona se má v bříšku dobře - pěkně tam skotačí 🙂 Ale neboj, já se děsím té středeční kontroly. Teda dneska jsem přemýšlela jestli pro jistotu nejet na pohotovost - znovu se mi objevil výtok a trošku tvrdne břicho. No uvidím jak to bude probíhat do večera a rozhodnu se 🙂 A napíchali ti už kortikoidy na plíce? U mě se zatím teda čeká tak uvidíme 🙂 Přeju ať je všechno u tebe v pořádku a malá se drží co nejdýl 🙂

luciekiki
16. dub 2017

@lucinka58 ještě nic řekli ze počkají do úterý nejdříve steh pak by se vidělo. Hlavně aby se už nezkracoval čípek no 1,5 cm už je málo ale prý jsou i ženský co už neměly skoro žádný a donosily tak nevím, blbej svátek zítra

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru