Vodnatý výtok po globulus cum natrium tetraborici?

vodvarkova
1. říj 2013

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo podobnou zkušenost jako já... jsem 26+4tt, v kultivaci z pochvy my vyšly kvasinky, i když jsem neměla žádné problémy, lékař mi napsal přípravek Macminor, a po něm příšerné pálenía svědění celý den tak jsem ho vysadila, asi alergie.
Tak mi doporučil Globulus cum natrium tetraborici, s nimi žádné pálení a nic podobného nemám jen se vždkycky vzbudím cca3h po aplikaci uplně mokrá, třeba celá vložka.... tekutina je čirá, bez zápachu .... mám strach zda nejde o plodovku.... ale říkám si že přes den vůbec nic, tak je mi divné že by mi odtekla vždycky jen po té globuli.... poradťě prosím... díky

llluckaaa
1. říj 2013

@vodvarkova To je dobře, že jsi jela, aspoň si už s tím nebudeš dělat starosti. Já tě úplně chápu, v prvním těhotenství jsem potratila a v tom druhém jsem se hodně bála, aby se něco nestalo. Ale všechno dobře dopadlo 🙂 A u tebe to taky dobře dopadne 😉

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@llluckaaa díky moc mi vaše podpora pomohla se rozhoupat a jet... snad už to bude všechno v pořádku.... on někdo kdo má těhu bez potíží tyhle starosti nepochopí.... díky že jsou i lidé kteří pochopí, poradí a pomohou....

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova jasne, neni zac, hlavne, ze je to ok... jsi aspon klidnejsi, ne? 🙂

mitote
1. říj 2013

@saminomimino promin, ale me praskla voda 23+4, takze podle Tebe je kravina kdyz ma nekdo takove obavy? Tenkrat se me tu take pulka lidi vysmala, ze se me tolik vytoku po cipkach nezda.... Minimalne me to od Tebe prislo nevhodne, akorat mela strach o miminko a o to, jeslti je vse v poradku. Trocha empatie by neskodila

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote jo určo jsem klidnější, ale zarazil mě zda tam nechci zůstat... jsem z toho nějaká přešlá, ale určitě jsem ráda že je vše ok...

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova ja si myslim, ze oni to automaticky nabizi.... tak podepsat po tom reverz nechtel ne?

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote ne to určitě nechtěl, jen řekl že pro můj klid, abych byla v klidu že mužu zůstat na pozorování, byl opravdu velmi ochotný a hodný...

azalka123
8. črc 2016

Holky, ty globule vám pomahají? dnes jsem je dostala také, tak večer vyzkouším, jen by mě zajalo, za jak dlouho se dostane úleva 🙂 Děkuji

prostejina
17. srp 2016

Přidávám se k těm, který se po zavedení teto globule lekly výtoku, jely radši na pohotovost a potvrdil se odtok plodovky. Jakmile se vám nebude zdát mnozstvi výtoku, neváhejte a jeďte to nechat zkontrolovat..

zaza15
2. únor 2017

Prosím, můžete napsat, jestli vám ty globule pomohly. Já jsem je dostala od doktorky na tři dny, ale pořád mám výtok a mírné svědění. Tak nevím, jestli pokračovat dál. Na konktrolu jsem objednaná až za 3 týdny. Taky jsem po nich neměla tak moc mokrou vložku, jak se výše popisuje. Díky moc za reakce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru