Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Baby Dove Rich Moisture

Mateřství je cesta - úžasná, krásná a vzrušující. Ale také ji provází nejistota a množství doporučení z okolí. Vždyť to dobře znáte. Tlak okolí, rodiny, množství názorů. Ale ať si zvolíte jakoukoliv cestu, bude tou správnou, protože bude vaší. A víte, kdo vám skutečně věří na vaší cestě mateřstvím? Značka Dove.

Věděly jste, že dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých?

  • je náchylnější k podráždění a onemocnění,
  • je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých,
  • obsahuje 2x méně hydratujících látek,
  • vlhkost se ztrácí až 5x rychleji.

Díky těmto specifikům odborníci v Dove vyvinuli řady Baby Dove péče o pokožku, které budete mít možnost otestovat v pohodlí svých domovů. Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou, pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že poskytuje pokožce nezbytné vyživující přísady. Výrobky Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou s ohledem na citlivou dětskou pokožku.

Řada Rich Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml a 400 ml - s příjemnou dětskou vůní zajistí tento mycí gel jemné očištění pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

Baby Dove Šampon Rich Moisture - šampon s neutrálním pH, který hydratuje pokožku hlavy děťátka při každém mytí vlásků. Šampon neštípe do očí a prošel oftalmologickým testem.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture - je dermatologicky a oftalmologicky testována pod dohledem pediatrů. Obsahuje až ¼ hydratačního krému, což odráží celkovou filozofii značky Dove.

Baby Dove Krém na opruzeniny - krém lehké konzistence rychle neutralizuje pH a pomáhá chránit pokožku před začervenáním a zapařením.

Všechny produkty Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry a jsou hypoalergenní. Nová kosmetika Baby Dove poskytuje dětské pokožce potřebnou hydrataci a jemnost s ohledem na její speciální potřeby a citlivost a vám dodává důvěru, že jako maminka děláte pro své dítě to nejlepší.

Jak si vedla kosmetika Baby Dove Rich Moisture u maminek z Modrého koníka se dočtete zde:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Baby Dove Rich Moisture

Máš zkušenost s Baby Dove Rich Moisture?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost