Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bi-Oil

S Bi-Oil, oblíbeným olejem všech maminek, jsme do testování zapojily celé rodiny, které si mohly tento všestranný přípravek vyzkoušet na své pokožce. Bi-Oil testovaly i babičky na své vrásky, dívky i chlapci ho zase vyzkoušeli na svá rozbitá kolena. Bi-Oil zkrátka pomáhá všem generacím!

Bi-Oil je mezinárodně uznávaný speciální olej, který pečuje o pokožku lidí na celém světě, zlepšuje vzhled jizev, strií a sjednocuje odstín pokožky. Bi-Oil získal 349 ocenění v oblasti péče o pokožku a už ve 24 zemích si drží prvenství - je nejprodávanějším produktem na jizvy, který si získává důvěru dalších spokojených zákaznic. Výborně funguje také na vrásky a dehydratovanou pokožku.

Jeho jedinečné složení je kombinací rostlinných extraktů a vitamínů v olejovém základu. Díky přelomové ingredinci PurCellin Oil je složení lehké a nemasné. Bi-Oil prošel posouzením bezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady o kosmetických přípravcích.

Bi-Oil je oblíbeným olejem všech těhulek, ale je vhodný nejen pro ně! Použijte ho na jizvy způsobené sekcí, běžné jizvy z poranění a na péči o pleť s vráskami. Bi-Oil je vhodný pro celou rodinu, protože na své si přijdou dětičky, vaše maminka, babička, a nebo dokonce i manžel.

bi-oil

Dokazují to, konec konců, i ženy z reklam. A víte proč? Protože v nich vystupují reálné a spokojené zákaznice, běžné ženy jako my všechny, které si své zkušenosti nenechaly pro sebe, ale podělily se o ně se svým okolím.

Zajímá vás, co si o oleji Bi-Oil myslí české rodiny? Přečtěte si recenze deseti žen, které ho podrobily až dvanáctitýdennímu testu v kruhu svých nejbližších.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Bi-Oil

Máš zkušenost s Bi-Oil?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost