Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stérimar Baby Na ucpaný nos

Mužská rýmečka je terčem mnoha vtipů a naše protějšky si často dobíráme. Ale ruku na srdce dámy, i nám dokáže rýma pěkně znepříjemnit život a zpomalit chod domácnosti. A když jde ještě navíc o naše děti, chceme se téhle “smrtelné” nemoci vyhnout obloukem. Období rýmy a nachlazení je zase tu a vy možná přemýšlíte, jak sebe i vaše nejmenší tentokrát ochránit před neustálým smrkáním a ucpaným nosíkem. Je to jednoduché, zapojte se do testování Stérimar!

Stérimar Baby Na ucpaný nos

Ať už je váš nos velký, malý, křivý, špičatý nebo kulatý, je vstupní branou dýchacího systému a každý den plní velmi důležitou funkci. U dospělého člověka přefiltruje denně 10-15 tisíc litrů vzduchu, pracuje neustále a bez odpočinku. Nos je také prvním místem, které přijde do kontaktu s nevítanými patogeny. Pokud si svůj nos hýčkáte a udržujete ho zdravý, dokáže se do jisté míry těmto původcům nemocí ubránit. K tomu, aby byl váš nos v dobré kondici, pomůže především mořská voda. Mořská voda je lidskému tělu přirozená, protože má velmi podobné složení jako krevní plazma. Obsahuje minerály jako hořčík, síru, vápník, draslík, brom a uhlík, dále aminokyseliny a mikroorganismy, které mají antibakteriální a antibiotické účinky na naše tělo.

Značka Stérimar vznikla už v roce 1975, kdy Francouz Francoise Herlemont spustil výrobu mořské vody ve spreji. Umožnil tak všem, kteří se nemohou často koupat v moři a dýchat mořský vzduch, pocítit blahodárné účinky mořské vody. Spreje Stérimar jsou vhodné jako prevence rýmy a jsou účinné i v případě, že vás trápí ucpaný nos.

Stérimar Baby Na ucpaný nos

Před ucpaným nosem jste možná vaše nejmenší nestihli ubránit, ale můžete jim ulevit právě sprejem Stérimar Baby Na ucpaný nos. Sprej obsahuje mořskou vodu v hypertonické koncentraci (mírně slanější než jsou buňky lidského těla) a je 100% přírodní. Pomocí vyšší koncentrace soli přirozeně uvolní ucpaný nos dětí.

Složení tohoto spreje je obohaceno o měď a mangan. Měď má antibakteriální účinky, je tedy vhodným pomocníkem při infekční bakteriální rýmě (typickým projevem je žluto-zelené zbarvení hlenu). Tento sprej můžete bez obav použít u dětí od 3 měsíců do 3 let. Díky speciální trysce a velmi jemnému vstřiku je bezpečná i pro nejmenší nosánky.

Uvolňuje ucpaný nos bez rizika poškození nosní sliznice a vzniku závislostí. Chrání před komplikacemi rýmy. Zároveň zlepšuje účinnost léků aplikovaných do nosu. Může se užívat dva až šestkrát denně.

Jak byly spokojené se Stérimarem maminky z Modrého koníka?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se Stérimar Baby Na ucpaný nos

Máš zkušenost se Stérimar Baby Na ucpaný nos?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost