Porodnice Boskovice 1 zkušenost

Gynekologicko - porodnické oddělení nemocnice Boskovice (Porodnice Boskovice) poskytuje komplexní péči o pacientky s využitím dostupných moderních metod jak v oblasti diagnostické, tak i terapeutické.Porodnice Boskovice nabízí:


  • relaxace ve vaně
  • nadstandartní pokoje
  • možnost doprovodu u porodu

Související článkyVíce o porodnici Boskovice na modrykonik.czPoužité zdroje


  1. Oficiální stránky porodnice Boskovice 
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s porodnicí Boskovice

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Boskovice?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
dorkald
5. črc 2018

Porod v Boskovicích

Porod v Boskovicích bych určitě doporučila.

Rodila jsem v 09/2017, na sále neuvěřitelné profesionálky (i když byly velmi mladé), člověk se necítil nikterak jako blbec, když něco nevěděl nebo nemohl. Se vším pomohly, nabízely sami pomoc, alternativy, nechaly ale i dostatek soukromí a do ničeho nenutily. Prostě na to, že jsem se celý život bála porodu jak čert kříže, musím dnes říct (a říkala jsem i hned po porodu), že s tímhle týmem, který byl u mého porodu, bych klidně odrodila i dalších 20 dětí.

Na poporodním také velká spokojenost! Sestry velice milé, lékaři také.

Na novorozeneckém to bylo velmi individuální - některé sestřičky byly velmi milé a ochotné, některé byly protivné jak p...l, povyšovaly se a "hrály si na důležité". Když je ale hned od začátku "utřete", pochopí, že na Vás si vyskakovat nemají a drží se zpátky. Lékaři na novorozeneckém dle mého názoru všichni velice schopní, ovšem se zvyšujícím se věkem se snižovala míra příjemnosti, ale to je asi všude.

Takže za mě Boskovice zlatý špitál zejména kvůli klidu, soukromí, nepřipadáte si jak na běžícím pásu!!! To bylo to, co jsem na tom ocenila nejvíc spolu s perfektním personálem na sále i na poporodním. Na novorozeneckém se nebát ukázat, že nejste nějaká vypatlaná přehormonovaná m...a, se kterou musí jednat jak s nesvéprávnou a pak je to taky úplně v pohodě (byly tam z asi 12 sester jen 2 takové potrkané, takže žádný stress ;) ).
1 poděkování