Porodnice Boskovice

2 zkušenosti

Gynekologicko - porodnické oddělení nemocnice Boskovice (Porodnice Boskovice) poskytuje komplexní péči o pacientky s využitím dostupných moderních metod jak v oblasti diagnostické, tak i terapeutické.

Porodnice Boskovice

Porodnice Boskovice nabízí:

  • relaxace ve vaně
  • nadstandartní pokoje
  • možnost doprovodu u porodu

Související články

Více o porodnici Boskovice na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Boskovice
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s porodnicí Boskovice

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Boskovice?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
ajka53
7. pro 2018

Pozitivní zkušenost

Rodila jsem tady v říjnu císařským řezem. Musím říct, že jak operační tak oddělení šestinedělí skvělé, na všem se domluvíte, personál velmi ochotný a milý.
Menší výtku mám pouze k oddělení novorozeneckému, občas si sestry (ne všechny) hrají na důležité. Kolikrát se mi zdálo, že místo podpory vás lehce "stírají" a jsou zbytečně nepříjemné.

Celkově bych ale neváhala rodit tu znova.
  • milý a velmi ochotný personál na odd. šestinedělí
  • některé sestry na novorozeneckém
0 poděkování
dorkald
5. črc 2018

Porod v Boskovicích

Porod v Boskovicích bych určitě doporučila.

Rodila jsem v 09/2017, na sále neuvěřitelné profesionálky (i když byly velmi mladé), člověk se necítil nikterak jako blbec, když něco nevěděl nebo nemohl. Se vším pomohly, nabízely sami pomoc, alternativy, nechaly ale i dostatek soukromí a do ničeho nenutily. Prostě na to, že jsem se celý život bála porodu jak čert kříže, musím dnes říct (a říkala jsem i hned po porodu), že s tímhle týmem, který byl u mého porodu, bych klidně odrodila i dalších 20 dětí.

Na poporodním také velká spokojenost! Sestry velice milé, lékaři také.

Na novorozeneckém to bylo velmi individuální - některé sestřičky byly velmi milé a ochotné, některé byly protivné jak p...l, povyšovaly se a "hrály si na důležité". Když je ale hned od začátku "utřete", pochopí, že na Vás si vyskakovat nemají a drží se zpátky. Lékaři na novorozeneckém dle mého názoru všichni velice schopní, ovšem se zvyšujícím se věkem se snižovala míra příjemnosti, ale to je asi všude.

Takže za mě Boskovice zlatý špitál zejména kvůli klidu, soukromí, nepřipadáte si jak na běžícím pásu!!! To bylo to, co jsem na tom ocenila nejvíc spolu s perfektním personálem na sále i na poporodním. Na novorozeneckém se nebát ukázat, že nejste nějaká vypatlaná přehormonovaná m...a, se kterou musí jednat jak s nesvéprávnou a pak je to taky úplně v pohodě (byly tam z asi 12 sester jen 2 takové potrkané, takže žádný stress ;) ).
2 poděkování