Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Kroměříž

6 zkušeností

Porodnice v Kroměříži jako nová otevřená v polovině 90. let 20. století. Porodnice se ve svých nabízených službách snaží o upřednostňování individuálních potřeb rodičky1 a novorozence7 a nabízí moderní trendy ve vedení porodu28.

Co porodnice Kroměříž nabízí:

Porodnice Kroměříž

Co si vzít s sebou do porodnice?

Vedení porodnice

funkcejménoe-mailtelefon
primářMUDr. Jaroslav Přibíkjaroslav.pribik@nem-km.cz573 322 353
vrchní sestraMarie Šedámarie.seda@nem-km.cz573 322 258
staniční sestraBc. Klára Čečatková- 573 322 453

Více o porodnici Kroměříž na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Kroměříž
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s porodnicí Kroměříž

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Kroměříž?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
moncidlo2
8. čer 2019

Spokojenost

V kroměřížské porodnici jsem přivedla na svět miminko císařským řezem. Péče je tu výborná jak o miminko, tak o maminku. Milý personál, který Vás neodmítne a pomůže. Sice někdy jsou dny trochu uspěchané, např. s jídlem, a paní uklízečka přijde kdykoliv, a někdy úplně nevhodně, ale to byl jen malinký mráček na nebi.

Jinak kvalitní péče doktorů, sestřiček a dalšího personálu.

Já osobně děkuji!
1 poděkování
toninkova
24. zář 2015

Vynikající personál

Moje osobní zkušenost s kroměřížskou porodnicí - v neděli večer jsem byla přijata s odteklou plodovou vodou, příjem PA Bezděková a Dr. Drobílková - přístup vynikající, v pondělí kontrakce žádné - další směna tedy PA Židlíková - opět přístup vynikající, úterý - vyvolávaný porod - dr. Řezníkovou vyvolán, následný porod PA KOPEČKOVÁ - nikoho lepšího jsem si nemohla přát, ochotná, trpělivá, s Dr. Drobílkovou, která mě zašívala, to byla výborná spolupráce, i když, co si budeme vykládat, nejdůležitější je tam stejně sestra, doktor je jen takový "asistent". :-)

Ale opravdu, kdybych rodila deset dětí, všech deset porodím v Kroměříži. :-D

Přítel u porodu bez problému, bonding samozřejmý, oddělení poporodní sestry příjemné, novorozenecké oddělení všichni na svém místě, ohleduplní, taktní, trpěliví, rooming in samozřejmý, péče o dcerku nadmíru skvělá. Vyšetřené obě snad na všechno, no prostě není na co si stěžovat.
:-D

Vybavení příjemné, vše po ruce, nic mi nechybělo.

:-D :-D :-D
0 poděkování
kejtyna
9. dub 2015

Velká spokojenost

Kvůli vývojové vadě miminka jsem si hodně dlouho rozmýšlela, kde rodit. Hodně mi doporučovali rodit ve velké nemocnici v Brně, zvažovala jsem Zlín a po řadě konzultací s odborníky na vadu malé jsem se nakonec rozhodla pro Kroměříž. Už od prvních monitorů jsme si užívala skvělou péči, o které mi všechny kamarádky které v Kroměříži rodily básnily.

Porod samotný, ač byl skvělý, tak přinesl jediný škraloup na mém jinak skvělém zážitku s porodnicí. Monitor nezachytával mé kontrakce, takže porodní asistentka mi tvrdila, že ještě nerodím, protože nemám kontrakce. Kvůli komplikovanému porodu na vedlejším pokoji mne dost dlouho nezkontroloval doktor a ve chvíli, kdy ho PA požádala, byla já, nerodící a bezkontrakcí, otevřená na 7cm. Od chvíle, kdy PA zjistila, že opravdu rodím, byla najednou péče zase naprosto skvělá.

Malá se narodila s vývojovou vadou páteře, hned po porodu ji kontroloval tým dětských lékařů včetně přimáře, a hned po kontrole jsem ji dostala na dlouhý, dvouhodinový bonding.
Šestinedělí také skvělé, žádná nepříjemná sestra, v radách na kojení se všechny shodovaly. Během našeho pobytu udělali lékaři malé všechna nutná vyšetření a konzultovali s odborníky v Brně. Troufám si říci, že jí věnovali mnohem víc péče, než by dostala v oné velké porodnici.

Říká se, že ač sama Kroměřížská nemocnice dobrá není, tak porodnici mají skvělou, a já nemohu jinak než souhlasit. Spokojenost ve všech ohledech, určitě další dítě budu rodit tam.
0 poděkování
pavlapastekova
30. led 2015

Já a porodnice v Kroměříži

V kroměřížské porodnici jsem rodila plánovaným císařem v prosinci 2014 a musím říct, že jsem ani nečekala, že budu tak spokojená. :-)

Při hospitalizaci výborný přístup sester ( jedna byla sice taková zapšklá, ale jen se mnou sepisovala papíry, takže mi to nevadilo - ale jako nebyla nepříjemná ). Při operaci parádní chování celého týmu vedeného MUDr. Vaculou, který měl velmi dobrou náladu. :-) Na šestinedělí parádní přístup sestřiček, i když byly některé rázné - ale tím, jak byly rázné, mi dodaly sebevědomí a já jsem získala jistotu, že kojit zvládnu i s kloboučkem. :-)

Velký dík patří i paní Valachové, která mi s kojením pomohla úplně nejvíc. :-) Jestli budu ještě někdy rodit, tak určitě opět v Kroměříži. :-) I když byl docela šrumec, protože se tam rodily děti jak na běžícím pásu, všichni se chovali jako profíci :-)

Za sebe doporučuju jednoznačně tuhle porodnici. :-)
3 poděkování
misspotter
20. črc 2014

Luxusní služby

Ahoj holky, já jsem byla tak nadšená z prostředí a práce zaměstnanců Gynekologicko-porodnického a Novorozeneckého oddělení, že jsem vedení Kroměřížské nemocnice a.s. napsala děkovný dopis. :o)

Určitě doporučuji :o)
Jana
2 poděkování
pajka00
20. led 2014

Porody v Kroměříži

Ahoj, mé zkušenosti s porodnicí v Kroměříži jsou trojnásobné. Poprvé to bylo v roce 1992, pak 1995 a naposled v 2010.

První dva byly ještě ve staré porodnici, kdy byly 2 sprchy a 2 záchody na celé oddělení a miminka se nechávala matkám jen přes den a tatínci začínali "asistovat" u porodu.Třetí byl už v nové.

Kdybych měla všechny 3 porody srovnat - není ani tak důležité, jaké je prostředí, ale přístup porodníků. Samozřejmě, že nová porodnice, co do vybavení, je někde jinde než před 20 lety, ale přístup se nezměnil. Nemůžu proti přístupu v Kroměříži říct ani půl slova. Všichni byli naprosto skvělí, doktoři a sestry vstřícní, péče dobrá. Sestřičky na poporodním u miminek moc milé a hlavně, poradily co a jak s mimčem, jak začít kojit, ulevit, když to bolí.

Prostě, ten kdo si na Kroměříž stěžuje, nemůžu s ním souhlasit, protože já kdybych rodila počtvrté -j akože už nebudu - určitě si zase vyberu Kroměříž :-)
0 poděkování