Tak na to jsem opravdu nemela ani pomysleni.
Já čekala až 4m po porodu... Šílený muka 🤣🤣🤣
Ja pokazde az po sestinedeli, a i to bylo hodne opatrne 😬
Po prvním jsem neměla ani pomyšlení,po druhém by chuť byla,ale radši jsme počkali.Přece jen to šestinedělí k něčemu je a já se bála
No tak já teda po posledním (šestým) porodu nemám chuť na sex dodnes a to už je to 13 měsíců. 🙈
Po 4 týdnech a byl to ten nejlepší sex 😝 ale byla jsem zahojená, bez očistek, úplně fresh a bylo to fakt jak úplně poprvé 😂
Ja se tedy rpiznam, ze po porodu byl sex to posledni na co jsem myslela, cele šestinedělí jsem byla na houpacce, kdy si ze me hormony delali srandu a vse me hned rozbrecelo, ta zmena byla velka, az az se to postupne zacalo klidnit, prisla i chut, ale az 4m po porodu. A to jsem v tehotenstvi byla silene nadrzena 😂
Ja mela cisare, po deseti dnech nas pustili ze spitalu, nekrvacela jsrm... Bylo to ve stredu 28 zari .. V patek jsem na nej hupsla 😁😁😁😁😁
A podotykam, ze to byl naprosto uzasny sex, jako poprve... Byl opatrny, ale ta touha, vasen.. No proste neco uzasnyho... Ted po peti letech od porodu je to sice stale uzasne, ale nikdy uz to nebude jako ten den 😇☺☺☺
Po prvnim porodu asi po 5 tydnech u druheho pak dodrzeno a jeste pretazeno, zaprve jsem mela pomerne dlouho ocistky a za druhe sita i uvnitr a vse bylo hoooodne citlive dost dlouho
já dodržela, podle mě to má nějaký důvod, to doporučení.
I po bezbolestnem porodu bez poranění se v sestinedeli moje myšlenky ubiraly úplně jiným smerem 🙂
Nedodrželi, to se nedalo...Měsíc jsme vydrželi.
Počkala bych po skončení ocistku a to bylo u mě vždy aspoň na 2-3 týdny, týden mi přijde hodně brzo.
Ja to tam měla celé šestinedělí tak oteklé, že jsem neměla ani pomyšlení..
U obou porodu jsme cekali jen 4 tydny 😉
Nedodrželi, ani jednou 😉
Ano, ale jen proto, že po obou porodech to bylo to poslední, na co sem měla chuť 🙈 takže tvůj apetit takhle krátce po porodu obdivuju 😂 ale já měla očistky skoro celý šestinedělí, tak si to neumím představit, to by se nelíbilo ani jednomu z nás.
Dodrželi, bylo to asi až 2 měsíce po porodu. Ale z toho důvodu, že jsem měla na konci vyvolávání zánět krve, proto byl císař. A 4 dny po císaři jsem dostala trsnsfuze. Ocistky jsem přestala mít po 5 týdnech, ale pořád se mi motala hlava a bylo mi blivno, jinak by to bylo dřív 🙂
Porodila jsem bez jakýhokoliv škrábanečku, takže ani steh, ale vydržela jsem teda aspoň 4 týdny. Myslim si, že “tam dole” je to po porodu náchylný k infekcím atp., takže ten měsíc je pro mě minimum.
Ale chuť byla veliká.
Tak já teda první cca 3 měsíce neměla vůbec chuť, pak sice chuť přišla, ale ještě dalšího půl roku trvalo, než jsem si to vůbec dokázala užít 🙈 A to jsme jednou rodila přirozeně, jednou císařem a v tomhle směru to bylo úplně fuk 🤷♀️
Takže obdivuji tvůj apetit 😁 Řekla bych klasické "poslouchej své tělo". Pokud tě nic nebolí, nejsi nějak poraněná a manžel má dostatek sebekontroly, není důvod to nezkusit 😉 přinejhorším to nepůjde...
Dodrželi jsme u obou, ale to jsou ty hormony 🥰😂
Nedodrželi. V podstatě hned po návratu z porodnice alespoň nejake náhradní techniky, asi po 3 týdnech už se vším všudy 🙂
My taky ani jednou nedodrželi, poprvé po 14 dnech a podruhé asi po 10 😆😆 ale teda bylo to dost rychlí 🤭🤭
Jo, ale ja spinila cele sestinedeli 🤷🏻♀️U obou porodu...
O pár dní nedodrželi ani jednou, ale fakt třeba dva tři dny.
Ale po prvním porodu to bylo hoodně těžké, přesně jak píšeš. Byla jsem po nástřihu, tak jsme to neriskli, ale chuť jsem měla neuskutečnou už asi druhý den po porodu 😀
Nedodrželi ani jednou 😀 většinou mezi 10.-14. dnem už jsem to nevydržela 🙈
Ne, chuť na sex jsem měla už v porodnici, krvácela jsem krátce a trochu a vydrželi jsme asi 4 týdny, což byl náš nejdelší půst a bylo to k nevydržení. A jsem přesvědčená, že ta sexuální abstinence měla velký podíl na mém poporodním blues a naopak, první sex mi blues prakticky vyléčil🙈
Cca po 4 týdnech 😂
U všech 3 po 4-5 tydnech. Ne krvacela jsem, nespinila a porody bez poranění. Dřív bych nechtěla, už kvůli infekci
Dodrželi, po císaři jsem na to neměla ani pomyšlení 🙂 navíc jsem krvácela 2 měsíce po porodu 🙄
Já měla po obou porodech na manžela chuť hnedC jak jsem přišla z porodnice, ale šestinedělí jsme vždycky dodrželi
Ano, lebo som patrila k tym "stastnym", co mali od druheho dna po porode len slabucke spinenie ale fakt trvalo snad 5-6 tyzdnov 🤦🏻♀️ Ako bolo to po par dnoch na slipovku ale proste mi prislo ze telo sa stale nedocistilo..
Já to dodržela, protože jsem šestinedělí strávila na nedonosencich
Konečně pořádná otázka 😀 ... oba porody CS - u 1.dodrželi, neb jsem měla poporodní blues jak vyšité. U 2.nedodrželi a jakmile skončily očistky, tak jsme šli na věc (po necelých 3 týdnech). Cítila jsem se dobře, tak proč čekat? 🙂
Týden po porodu? To snad není ani fyzicky možné, ne? 🙈Každopádně my jsme vydrželi 3 týdny, pak jsem se cítila skvěle, nic mě netrapilo, nic tomu nebránilo.. Bylo to jak poprvé 😄Ale týden si představit nedokážu 🙈
Sex v dobe mensteuace mi prijde nechutna, ocistky jsem mela skoro celou dobu a to hodne takze ne. Sex v zadnym pripade. Nelibi se to me ani muzi.
Dodržujeme už sedminedelí😆😆😆 ale to je spis velkym poranenim a manzel moc nebyl doma, tak nebylo kdy.
Ano. Já se necítila...
Ano dodrželi, já se po císaři dost bála,měla jsem utkvělou myšlenku,že mi ten šev praskne 🤦😁😁😁 a po vag. porodu mi dělal problém i blbí tampon ....
Díky nástřihu jsem nebyla schopná ani po 6ti nedělí a pak skoro půl roku při tom docela trpěla. Podruhé jsem měla poranění, takže 6ti nedělí se to hojilo.
Ano dodržela,byla jsem po císaři a fest me bolelo břicho snad měsíc,jizva byla hodne citliva,ale tak ja jsem cíťa 😁 A pak na sex nebylo ani pomyšlení,byla sem pořád nervózní (z kojení,z jizvy,z tchýně neustale za zadkem 🤷). Ale pokud si nebyla nejak extra šitá a cítíš se ok, tak to zkuste, přinejhorším to utneš během no 😀
Nedodrželi ☺️
Dodrželi jsme, i o něco dele
Myslím,že tak ten 5.tyden po porodu dvojčat jsme na to vlítli 🤣
Vzdy jsme pockali az po prohlidce po sestinedeli a pak jsme byli jako pubertaci😁
My dodrželi asi 3 týdny, ale hlavně záleží, jak se na to kdo cítí. Mě bylo dobře, bolesti jsem neměla, tak jsem v tom neviděla problém 😉
Ja sem chtela ale on ne ....dodrzely jsme ale pak hned na to vlitly🤣🤣🤣
Ano- ze začátku očistky, pak hned MS...
Měla jsem oba porody bez poranění, ale nějak jsem si to neuměla představit. Měla jsem očistky celé šestinedělí a stejně nebyla chuť.
V podstatě ano, skoro celé šestinedělí jsem krvácela a taky jsem stále měla stehy.
Nejenže jsme nedodrželi 6nedělí, vydrželi jsme několik měsíců. 🙈🤣🤷♀️ Dcera se narodila začátkem července, první pokus byl někdy říjen / listopad. Opravdu jen pokus. 🤣🤦♀️
Teda Ivuš, ty jsi ďábel, čím jsi vytlačila před týdnem ty 4,5 kg, že už máš dneska chuť 😄🙈
Ivi, dodržela, kvůli zdraví. Bohužel nevím kdy to bylo pak poprvé, ale moc dobře si pamatuju, že se mi to po tom porodu fakt hodně zlepšilo, byla větší chuť a víc se mi to líbilo.
U prvního az dlouho díky šití, neměla jsem na to ani pomyšlení a taky jsem dlouho a dost krvacela...
U druhého bych hned, ale dodrzeli jsme.
Ty jo ty porodis takovej 'kus' a hned máš chuť, kde ji beres? 😂😂🥰😘
Nedodrželi jsme ani u jednoho 😁 naštěstí jsem měla porody bez nastrihu, takže ani škrábanec. Ale po týdnu to určitě nebylo 😄
No po týdnu bych se fakt bála, navíc očistky 🤭😵💫 vydrželi jsme měsíc, pak už to bylo ok 👇🏻😉
Ani jednou nedodrželi 😂😅
Z mé strany !!!
Já mohla hned druhy den 🥺🤣🤣🤣
Poprvé jsem byla hodně šitá, ale chuť byla už po týdnu. Vydrželi jsme 5 týdnů. A bylo to super. U druhého přišla chuť taky celkem brzy, ale bolelo mě to ještě 3 měsíce po porodu.
První přirozený porod, velký nástřih a ještě po šestinedělí mi to přišlo “živé”, takže až po několika měsících. Druhý porod cs a hned po 5 týdnech.
Dodrzela, vždy až po kontrole lékařem po 6nedeli
Sice jsem byla nadržená jak stepní koza,ale dlouho jsem se čistila,takže jsem nakonec vydržela 7 týdnů. Poprvé jsem byla zaštupovaná jako ponožky, takže i po 6 neděli to celkem bolelo.
Vydrželi 3 týdny
2 porody a vždy jsem měla očistky cca 8 týdnů....takže ano, dodrželi...
Já dodržuju už skoro šestým rokem 😂
Ivi po prvním porodu před deseti lety i když jsem byla šitá jsem byla doslova nadržená jak stepní koza 🤣🤣. Šestinedělí jsme nedodrželi, vlítli jsme na to po dvou týdnech 🤣🤣
U dcery jsme vydržely po šestinedělí. Byla císařem a tak nějak jsem se dlouho hojila. Moc nám těch 6 týdnů už nepřišlo. Otvírala jsem se v 31tt takže jsme od té doby stejně nemohly sex. Ležela jsem dlouho v nemocnici aby nedošlo k předčasnýmu porodu. U syna to byly 4 týdny 😁
Nedodrželi ani u jednoho ze tří dětí. Neměla jsem poranění ani siti,ocistky taky nebyly nijak dlouho,takže jak jsme chtěli,tak jsme na to vlitli ☺️
Nedodrzeli jsme. Pokazde jsem byla hodne sita, u prvniho syna sex 4 tydny po porodu a jizvu jsem citila, u druheho syna jeste vetsi siti, sex po 5 tydnech a take jsem jizvu jeste citila. Kdybych sita nebyla, tak v pohode. 🙂
A jak teda? 🤣🤣🤣
@billythekid no, neblbni, zase nejsem po týdnu blázen. Ještě chvíli vydržím teda 😁🙈
Ale jako, říct bych si dala 😜
@billythekid
@ivakalinova hej ,zrovna u obeda jsem si říkala co ta Ivus 😆😆😆😆😆😆
Já bych asi nevydržela 😂😂😂a třeba zvolila jinou možnost 🤣🤣🤣
@murynka tak jiná možnost byla hned po návratu z porodnice 🤭
@ivakalinova to jsi dobrá, já byla po příchodu z porodnice polomrtvá. 😀
@murynka že? Nakousne to a pak ani nedá vědět, jestli se země už zachvěla. 😀
@ivakalinova tak jasný možnost je vždy ,ale zda byly využita 😆😂😂😂😂😂😂
Byla využita 😂
@billythekid já byla mrtvá po prvním porodu, to bylo peklo. Teď se cítím opravdu výborně, jak kdybych vůbec nerodila. Hodinky říkají denně 7-10 km nachozeno. Spodek úplně v pohodě. Akorát únava z nevyspání, to je teda brutál 😁
Holky jste teda odvazne a dobre,ze takto brzo po porodu na to klidne skocite ..ja co si vzpominam u prvniho syna,tak jsem na to nemela ani pomysleni a myslim,ze to nebude jine ted u druheho porodu. A celkove bych s tim urco pockala alespon ze zdr.duvodu ..ale zas pokud se na to nekdo citi a je to uplne v pohode,tak proc ne 😀 😉
Tak ses dočkala 😉😀
@mischalinka no jeje 😆

Vzhledem k šití vnitřního poranění jsme vydrželi cca 4-5 týdnů