Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #skutecnemamy

  Zruš hledání
  vanea
  30. zář 2020    Čtené 1932x

  Podzimní soutěž s Dove & Baby Dove!

  Krásné pondělní odpoledne!

  Dneska máme sváteční den a podzim už se ozývá naplno. Nevím jak u vás, ale u nás je taková ta pěkně ponurá atmosféra, kdy se balíme do deky, pouštíme si písničky, čteme pohádky a svítí nám tu akorát zapálené svíčky.

  A tak si říkám, že to je přesně ta chvilka na trochu toho soutěžení🙂 SOUTĚŽ to bude rychlá, její trvání UKONČÍM VE STŘEDU 30.9.2020 o půlnoci.

  Vyhrát velký balíček, který vidíte na obrázku, můžou DVĚ (dva) z vás! Najde se v něm něco pro vás, pro maminky, ale také pro vaše maličké (nebo i odrostlejší) děti. Ta, kterou vylosuji jako první, bude mít navíc výhodu většího balení 400ml u mycího gelu Baby Dove.

  Tak jdeme na to!
  Nejprve mrkneme na PRAVIDLA:

  - Dát LIKE tomuto článku
  - Odpovědět dolů do komentáře na soutěžní OTÁZKU
  - Zúčastnit se do půlnoci 30.9.2020
  - Dva výherce vybere generátor náhodných čísel

  SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

  Tentokrát mne zajímá, jestli nakupujete kosmetiku do zásoby, nebo vždy aktuálně dle potřeby. Já jsem totiž většinu svého života ten druhý případ a zásoby doplňujeme opravdu teprve v momentě, kdy doužíváme kosmetické výrobky (nebo se to blíží). V aktuální situaci samozřejmě nějaké ty přípravky máme i ve skříni a u Baby Dove si držím nějaké věci celoročně, ale to spíš proto, abych měla i co fotit, nebo dávat kamarádkám. U zbytku je to občas adrenalin:D Předpokládám ale, že budu v menšině. Každopádně jsem na to zvědavá, tak pojďme na to!

  Držím palce!🙂

  Irča&Adámek a #babydove
  #dove #skutecnemamy #soutez #odpoved_za_srdicka

  vanea
  Zpráva byla změněna    9. zář 2020    

  Možná jste si všimli, že na koníkovi probíhá testování NOVINEK od Baby Dove - sledovat můžete pod hashtagem #test_babydove3! Nová řada nese název "derma care" a je speciálně určena a vyvíjena pro problematickou pokožku našich nejmenších. ❤ Prozatím je na trhu tělový krém a mycí gel, který je zároveň vhodný i na vlásky.

  Oba tyto produkty získaly certifikát záruky vhodnosti přípravků pro pokožku se sklonem k ekzému. Jsou vhodné i pro novorozence, jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech. #peta My je máme možnost také vyzkoušet - zatím jsme se zvládli pouze namazat krémem🙂 Musím říct, že je hrozně příjemný a hned se vstřebá. Má trošku hutnější konzisteci než mají tělová mléka v ostatních řadách, ale ono asi logicky - je to krém. Oba výrobky jsou bez vůně, přesto mám pocit, že tam lehce cítím snídaňové vločky :D Večer ještě vyzkoušíme mycí gel, jsem na něj zvědavá! Užívejte krásný den🙂 #babydove #skutecnemamy

  vanea
  Zpráva byla změněna    19. srp 2020    

  Je to tady - #leto_s_ambasadorkami je za námi. 🏖🏝🏕

  Přiznám se, že letos jsem se trochu bála, jestli už to nebude ohrané a jestli ta naše letní akce ještě bude někoho bavit a tak...ale ono to snad překonalo léto minulé!! ♥️🤩 Možná je to tím, že se opět sešla supr parta a i články byly různorodé, takže jste si mohli vybrat "to svoje".

  Všem vám tímto moc děkuji za sledování i za účasti v soutěžích, které jsme pro vás vymyslely🥳 A musím taky zmínit holky, díky kterým to všechno zase jednou mohlo vzniknout:-* @hanica83 @ivakalinova @mariegroth @mummy88 @kikina7 @kristinandbaby @tratatundra @88petule @apacheee @michaelllas @petuliiik01

  Bylo to super a budu se těšit- třeba zase někdy příště 🥰Užijte si krásný zbytek léta!
  #babydove #skutecnemamy #dove

  vanea
  11. srp 2020    Čtené 1530x

  Léto s ambasadorkami - SOUTĚŽ s Baby Dove!

  SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA🙂 

  Krásný den všem,

  kteří se těšili na další ze série soutěží v rámci léta s ambasadorkami! Dnešek bude věnován jak vám maminkám/tatínkům, tak samozřejmě vašim nejmenším :-* Připraveny jsou dva balíčky, tak se tomu jdeme podívat na zoubek!

  Možná jste si všimli, že i můj tématický článek byl směřován do minulosti - mohli jste se společně se mnou ohlédnout do prázdnin, které jsme zažívali jako děti. Osobně na toto období moc ráda vzpomínám, a vždycky se mi rozsvítí oči, když mám na chvilku možnost vrátit se zpátky. A proto bude také moje soutěžní otázka věnována právě našemu dětství!

  Ještě předtím se ale pojďme mrknout na pravidla soutěže a na to, co můžete získat!
  Co je tedy potřeba:

  1.) ODPOVĚDĚT na soutěžní otázku do komentářů pod tímto článkem
  2.) Dát LIKE tomuto článku se soutěží
  3.) Dát LIKE také dnešnímu článku u @apacheee 
  ZDE.
  4.) Zapojit se do 23:59 12.8.2020

  5.) Dva výherce vybere generátor náhodných čísel následující den

  A co můžete vyhrát - ať už pro sebe a svoji rodinu, či své známé a přátele?

  Myslím, že obrázek malinko napověděl🙂 Teď už pojďme na soutěžní otázku:

  JAKÝ JE VÁŠ NEJVÝRAZNĚJŠÍ PRÁZDNINOVÝ ZÁŽITEK/VZPOMÍNKA Z DĚTSTVÍ?

  Víte?🙂 Může být pozitivní i negativní, krátký či dlouhý...nechám to na vás. Já mám pro sebe jako jednu z nejvýraznějších vzpomínek malého bráchu, zakouslého předníma zubama v dřevěném molu na Mallorce (ano, zuby tam zůstaly :D) a pak ještě jednu, kdy jsem ve 13 poprvé úplně sama cestovala a byla na velice dlouhé týdny bez rodiny=) Jo to byly časy!:D

  Tak šup šup - teď je řada na vás! 

  Těším se, na co budete vzpomínat nejčastěji=) Krásný den!

  Irča&Baby Dove

  vanea
  Zpráva byla změněna    29. črc 2020    
  **

  *!!SOUTĚŽ BABY DOVE ZDE!!

  **

  *
  Je to tady, ještě jsem to stihla!! =) Ráno tak na vás bude čekat krásná soutěž o hrací skříňku Baby Dove ❤ (viz minulý příspěvek) V ní je možné najít také dárečky pro vaše nejmenší, tak se můžete určitě těšit! Jako vždy, pravidla budou velice jednoduchá. Stačí dát like tomuto příspěvku a odpovědět na soutěžní otázku do komentáře=)
  SOUTĚŽ #babydove pro #skutecnemamy bude ukončena 31.7. 23:59 :-* Tak jdeme na to!

  🌜🌷SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: ZPÍVÁTE VAŠIM DĚTEM UKOLÉBAVKY? 🌜🌷

  Namísto obrázku tentokrát přidám oblíbenou reklamu, tu už jsem dloouho nepřipomínala a myslím, že se celkem povedla:-*

  ***!🌷SOUTĚŽ ZDE🌷!***

  Je to tady, slíbená bleskovka s #babydove! :-* Tato soutěž bude trvat pouze JEDEN DEN, tedy do zítra 12:00. Hrát se bude o krásný balíček s překvapením pro jednu z vás, tak jdeme na to! Vše, co musíte pro účast udělat, je dát LIKE tomuto příspěvku a přidat krátkou ODPOVĚĎ na moji otázku do komentáře🙂

  KOLIKRÁT ZA NOC SE VZBUDÍ VAŠE DĚTI? 🙂
  * Pokud ještě na své poklady čekáte, můžete napsat své zbožné přání, či tušení :D 🤰

  Velmi si přeji, aby tady alespoň párkrát přibylo číslo 0 ! :D U nás se spinkání ze začátku nedalo brát vážně, byla to spíš jen náhodná kratochvíle a ze mě byla taková bezduchá loutka 😂 Aktuálně, v necelých 3 letech, se Adámek budí 1-2x, což považuju za fajn věc=) Tak jsem zvědavá na vaše odpovědi! Hodně štěstí! #dove #babydove #skutecnemamy

  vanea
  21. dub 2020    Čtené 1379x

  Dubnová SOUTĚŽ s Baby Dove!

  Krásné poledne všem!
  Jak jsem slíbila, už dnes se spouští dubnová soutěž s #babydove, tak pojďme na to!

  JAK SE ZAPOJIT?

  Já už se na toto soutěžení docela těšila, tak snad i vy=) Tématem se budeme věnovat vám, maminkám, ale také vaší rodině. Co mě bude zajímat? Bude to jednoduché! Stačí napsat dolů do komentáře, jestli jste spíše ranní ptáče, nebo noční sova - a jak to mají ostatní členové rodiny? (Je mi jasné, že maminky jsou často nedobrovolně ranní ptáčata, ale zajímá mne to, jak je to doopravdy, kdybyste měly na výběr ) U nás je to třeba tak, že manžel je ranní ptáče, které jde spát klidně v 10 večer... a já sova. Nemám problém jít do postele ve 3 ráno. Horší je bohužel fakt, že Adámek vstává v 6 a nemám tak možnost se pořádně dospat. Často se říká, že se člověk může "přeštelovat", ale mě se to teda zatím nepodařilo, bojuju s tím vlastně odjakživa :D Když jdu spát před půlnocí, tak prostě neusnu. No, jsem zvědavá, jestli to má někdo z vás podobně🙂 

  O CO SE SOUTĚŽÍ?

  Tentokrát budeme soutěžit o dva balíčky výrobků Baby Dove, mezi kterými budou namíchané řady Calming Nights & Rich Moisture!

  Ráda pro začátek připomenu, že všechny z výrobků #babydove pro děti mají společné některé znaky, jako třeba hypoalergenní a pH neutrální složení s obsahem ¼ hydratačního krému, který pokožku krásně vyživuje a opečovává. Výrobky neobsahují alkohol, jsou testovány oftalmology, dermatology a pediatry. Žádný z výrobků Baby Dove či Dove, ani jejich složky, nebyly testovány na zvířatech. #peta

  A které výrobky konkrétně najdete ve výherním balíčku? 

  - Baby Dove Šampon Rich Moisture
  - Baby Dove Nappy Cream - krém proti opruzeninám
  - Baby Dove Sprchový gel Calming Nights
  - Baby Dove tělové mléko Calming Nights

  Máte se na co těšit! Teď už na závěr jen pár pravidel:

  PRAVIDLA SOUTĚŽE

  - Zapojte se jedním komentářem na dané téma pod tímto článkem
  - Dejte like tomuto článku
  - Zapojte se do půlnoci 24.4.2020
  - Losování proběhne generátorem náh.čísel do několika dní od ukončení soutěže

  Těším se na vaše příspěvky! Tak šup šup🙂 Držím palce!

  Irča&Adámek
  #babydove #skutecnemamy #soutez

  vanea
  27. bře 2020    Čtené 1605x

  Velikonoční SOUTĚŽ s Baby Dove!

  A je to tady!... Krásný večer všem!

  Dny plynou neskutečnou rychlostí, alespoň pro nás doma rozhodně. Stále je co dělat a ačkoliv nás aktuální situace měla "zastavit" či přibrzdit, moc to tak nevypadá. Celé dny něco děláme, samozřejmě doma, jen my tři. Občas je to docela na palici, to vám klidně podepíšu. Ale na druhou stranu je moc fajn, že můžeme tento čas využít společně a trávit jej jako rodina. 

  A protože vlastně neustále něco vymýšlíme, abychom se tu neukousali, poprvé za hodně let jsem docela zavčasu připravená na Velikonoce. A to mě přivedlo k nápadu na soutěž, která bude velikonoční, ačkoliv toto období je ještě relativně daleko a letos bude zřejmě dost soukromou, domácí záležitostí. Ale víte co? To vůbec nevadí - ostatně, slavit se dá i doma. A tak určitě neuškodí malá příprava na část roku, která je pro někoho otravná, pro někoho zbytečná...a pro někoho krásná a tradiční.

  Jdeme na to. Soutěžit se bude o TŘI balíčky pro tři z vás, jejich obsah je zatím překvapením🙂 Určitě se ale máte na co těšit! Naplněny budou jak výrobky #babydove , tak #dove ! A ať to neprotahuju - zajímat mě budou hned dvě věci, odpovědět stačí jen na jednu z nich.

  1.) Váš názor na Velikonoce? (slavíte, neslavíte, jsou zbytečné, nebo držíte tradice?)

  2.) Jakým způsobem barvíte vajíčka, pokud je barvíte? (slupky cibule, barvy, nálepky?)

  Nebude to ani tentokrát nic moc složitého, bude úplně stačit přidat komentář pod tento článek. Ještě si to pro jistotu shrneme do PRAVIDEL.

  - Přidat komentář s odpovědí alespoň na jednu z otázek
  - Zúčastnit se do půlnoci 31.3.2020
  - Dát like tomuto článku

  - Pokud podpoříte naši skupinku a stanete se členem, budu moc ráda🙂 podmínkou to ale není (ráda upozorním, že i tam jede soutěžní téma měsíce, do kterého se můžete zapojit!)

  Losování proběhne pomocí generátoru náhodných čísel a soutěž bude vyhlášena do pár dní po jejím ukončení. Budu se moc těšit na vaše příspěvky! Všem zúčastněným budou rozposlána srdíčka.

  Mějte se krásně, Irča & Adámek & #babydove
  #soutez #skutecnemamy

  Tak si říkám, že je to letos s těma jarníma výletama a cestováním jakési ohrožené :D Ale snad to nebude tak horké, jak se zdá🙂 Buď jak buď, ve skupince #babydove je vyhlášené nové téma měsíce, které se bude věnovat právě výletům a oblíbeným lokacím, které s rodinou i sami rádi navštěvujete v rámci ČR🙂! Tentokrát bude moci jedna z vás získat balíček #dove pro sebe, nebo třeba pro svoji kamarádku, maminku, sestru.... 🌹 Jak budete chtít ! https://www.modrykonik.cz/group/8327/

  Čas je jako vždy, do konce měsíce:-* #skutecnemamy #babydove

  vanea
  25. únor 2020    Čtené 1689x

  Únorová SOUTĚŽ s Baby Dove!

  Krásné dobré ráno všem!

  Máme tady úterý, a ačkoliv jsem se těšila, že slibovanou soutěž vydám včera, zásah vyšší technické moci mi dovolil přidat ji až dnes. Ale to vůbec nevadí, jdeme na to!

  Tato soutěž má pracovní název "Vítáme jaro", protože to už se pomaloučku, polehoučku přibližuje, ačkoliv samotné téma soutěže tomu bude přiblížené jen malinko - ale to uvidíte za chvilku! A hádejte, co bude obsahem krásného balíčku, který přijde jedné z vás? Anoo, dle obrázku už asi tušíte🙂 

  Stále mám k dispozici posledních pár kousků Baby Dove hrací skříňky (jak hraje se můžete podívat třeba u nás ve skupince, kde přidávala video jedna z minulých výherkyň - děkujeme!!), která obsahuje Tělové Mléko, Šampon a Krém proti opruzeninám, vše řady Rich Moisture s krásnou vůní Hugs&Kisses. A jedna z nich, naplněná výrobky, je připravená pro tuto příležitost.

  A teď už pojďme na soutěžní otázku, na kterou je třeba odpovědět do komentářů pod tímto článkem! A protože je jaro pro mne symbolem něčeho nového, nového začátku, přeneseme se k tomu. Tyto začátky mi totiž připomínají chvilky, kdy byl Adámek malinký. A zajímá mě, jaké byly tyto začátky u vás🙂 

  SOUTĚŽNÍ OTÁZKA TEDY ZNÍ: Jaký byl váš první den s miminkem? Jak jste se cítily? Co vás překvapilo? Pamatujete si? =) A pokud ještě doma poklad nemáte, jak si tento den představujete?

  Stačí napsat pár slov do komentářů, samozřejmě se ale můžete i rozepsat. Budu se těšit na vaše příspěvky!! Držím palce!

  Pravidla soutěže:

  - Přidat odpověď formou komentáře pod tento článek

  - Zapojit se do 27.2.2020 do půlnoci

  - Dát like tomuto článku

  Vylosování proběhne generátorem náhodných čísel v následujících dnech po ukončení soutěže. Mějte se krásně!

  Irča & Adámek & #babydove 

  VYHLÁŠENÍ LEDNOVÉ SOUTĚŽE S #babydove ! ❤

  Tak jsem vás pár dní napínala:D! Ale je to tady a vezmu to hopem. Jako vždy mi "radil" generátor náhodných čísel, který tentokrát vybral čísla 4 & 12 ! aneb @simdan a @verunkanatalka ❤ Holkám moc gratuluji, brzy budu psát kvůli odeslání výhry.

  No a pro všechny ostatní mám, samozřejmě krom velkého DĚKUJI za účast, také dobrou zprávu - brzy bude další soutěž, bude tak šance znovu zkusit štěstí:-* Užívejte si krásný začátek týdne, budu se těšit zase příště! #skutecnemamy

  vanea
  11. pro 2019    Čtené 1351x

  Vánoce s ambasadorkami - Výsledky soutěže s Baby Dove!

  Jak jsem slíbila, máme tady výsledky souteže!

  Dvě z vás se tentokrát můžou těšit na krásný balíček s výrobky Dove i Baby Dove, pro vás, vaše mrňousky i větší děti. 

  Losování jsem slíbila generátorem náhodných čísel, tak jdeme na to!

  Zúčastnilo se vás krásných 329, což je naprosto neuvěřitelné číslo, proto vám musím moc a moc poděkovat, udělali jste mi všichni velkou radost🙂! Vaše odpovědi jsem si postupně procházela a nutno podotknout, že se spousta cukroví poměrně opakovala. Pro mě je to znamení, že klasika v tomto ohledu nestárne a poctivé české cukroví je zkrátka velká dobrota! Zase se o kousíček víc těším na ono sváteční mlsání.

  A teď už losování!

  Vyhrála čísla 1 a 313, což jsou @denny27 & @crashboombang , které splňují pravidla:-*

  Holky moc vám gratuluji, brzy se ozvu s formulářem k vyplnění adres a podobně🙂 A pro vás ostatní je zde stále spousta příležitostí! Sledujte tag #vanoce_s_ambasadorkami , pod kterým můžete najít ještě běžící soutěž:-* Ve skupince Baby Dove probíhá až do konce prosince téma měsíce, ve kterém lze také získat nějaký ten oslnivý balíček🙂 Tak šup šup! Ať vám nic neuteče!

  Krásný večer všem!

  Irča&Adámek&holky ambasadorky&Baby Dove
  #babydove #soutez #skutecnemamy

  vanea
  9. pro 2019    Čtené 1993x

  Vánoce s ambasadorkami - SOUTĚŽ s Baby Dove!

  Krásné pondělní ráno!

  Pomalu ale jistě nám začíná další adventní týden, kdy už většina z nás začíná péct a chystat vše nezbytné na svátky - samozřejmě v případě, že jste ještě nezačali. Já začala včera. A s radostí oznamuji, že nepořádek na fotce z naší kuchyně (v článku) již není aktuální!=) A s daleko lepším pocitem, vám teď můžu přichystat krásně vánoční soutěž o opravdu velké balíčky!

  Jak to bývá u nás?

  Každý rok, okolo devátého prosince, začínají přípravy u nás doma. Pro někoho je to pozdě, pro někoho brzy. Pro nás tak akorát. Pořádný úklid jsem plánovala někdy od září, ale nakonec se na něj dostalo až teď... Takže jsem uklidila to nejnutnější a skončila, protože víc toho nestihnu. A nějak mě to netrápí, mělo to tak být🙂 Pro můj dobrý pocit je potřeba jediné - mít vypucovanou kuchyň a obývák s ložnicí. Což máme. A já můžu začít péct🙂Jak jste si mohli všimnout v mém předešlém článku, začínáme každoročně vanilkovými rohlíčky. Minulý týden jsme si to s Adámkem natrénovali, teď už máme praxi a můžeme se do toho pustit oficiálně. 

  Pokud by někoho zajímalo, jaké druhy cukroví pečeme, není jich moc a nejsou vlastně vůbec ničím zvláštní. Na rozdíl od spousty lidí z okolí, nemáme rádi plněné cukroví. Plním vlastně jen úlky a linecké, zbytek je suchý a hodně ořechový. Pro příklad přidávám seznam z loňska, letos to nebude jinak:

  Kakové kuličky P.N., Úlky, Linecké, Vanilkové rohlíčky, Ořechové kopečky, Masarykova kolečka, Medové perníčky, Ořechové hubinky, Ořechové hrudky, Husarské knoflíčky s pomerančovou kúrou.

  Na cokoliv ráda poskytnu recept, klidně mi napiště pod článek: ZDEStejně tak uvítám jakýkoliv recept s podobným názvem, jsem zvědavá, jestli se poodkryje něco podobného=)  A teď už opravdu jdeme soutěžit!

  Jak se zapojit do soutěže s Baby Dove & Dove?

  Možná vám malinko napověděl úvod tohoto článku. Ano ano, pokud jste si mysleli, že se budeme bavit o cukroví, kápli jste na to. Pro zapojení do soutěže bude stačit, když do komentáře pod tímto článkem odpovíte na soutěžní otázku:

  JAKÉ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ CUKROVÍ?

  Můžete jich vypsat klidně více, pokud si snad nedokážete vybrat🙂 Odměnou za zapojení se, bude krásný balíček pro dvě z vás! Jeho obsahem bude:

  Dove sprchový gel Indulging Secret Oat&Honey 250ml
  Dove HB tělové mléko Indulging secret 250ml
  Dove Baby tableta na umývanie Rich 75g
  Dove Baby mycí gel Sensitive 50ml
  Dove Baby vlhčené ubrousky Rich 50ks
  Dove Baby mycí gel Rich 200ml
  Dove Baby šampon Rich Moisture 200ml
  Dove Baby krém proti opruzeninám 45ml
  Dove Baby mycí gel Calming Nights 400 ml NOVINKA 
  Dove Baby tělové mléko Calming Nights 400 ml NOVINKA

  Těšíte se? Já určitě! Moc všem držím palce a jako vždy jsem zvědavá na soutěžní příspěvky. Tak směle do toho🙂! Už si jen připomeneme pár bodů, které rozhodně nevynechávejte:

  Pravidla soutěže

  - Odpovědět na soutěžní otázku do komentáře pod tímto článkem
  - Dát like tomuto článku
  - Dát like krásnému článku od Katy @tratatundra : Když pečou děti: Skořicové sušenky
  - Zapojit se do půlnoci 9.12.2019  

  Vítěze vybere generátor náhodných čísel:-* Tak šup šup, ať vám to neuteče!

  Krásné svátky přeje Irča & Baby Dove a samozřejmě ostatní holky ambasadorky:-*

  vanea
  5. pro 2019    Čtené 1915x

  Vánoční pečení s Adámkem - Vanilkové rohlíčky

  Už je tady! Nejpohádkovější a nejtajemnější období z celého roku. Čas, kdy si můžeme něco přát, kdy se na okamžik zastavíme... a vrátíme zpět. Zpět do doby, kdy jsme byli ještě malí a mohli snít o kouzlech, pomáhat mamince s pečením a kdy jsme věřili, že budou naše tajná přání splněna spravedlivým Ježíškem. Zavřete na chvilku oči a zkuste se se mnou vrátit. Cítíte? Vůně skořice, koření, teplo vycházející z kuchyně...

  Dneska se můžete těšit na vánoční pečení se mnou a s Adámkem!

  Jak už nejspíš z názvu tušíte, nebudeme péct nic složitého. Ale neměla jsem na výběr. Každý rok, po vzoru mé maminky, začínám péct jako první cukroví právě vanilkové rohlíčky. Je tedy jasné, že tradici nebudu měnit ani pro ambasadorské vánoční tvoření. Letos je teda budu péct ještě jednou, protože tentokrát jsme si to jen nacvičili. Ale cvičili jsme poctivě a já měla velkého pomocníčka.

  Vanilkové rohlíčky nám i letos pootevřely dvířka Vánoc. S Adámkem jsme absolvovali dlouhý rozhovor, kdy já jsem vysvětlovala, že bude pomáhat a budeme se těšit na Ježíška ... on koukal a reagoval na části, kde se mluvilo o tom, že budeme jíst. Dobře naladěni jsme se už v úterý večer (no "už", hezky na poslední chvíli) pustili do tvoření těsta. Mělo by se totiž odležet a nejlepší je, když nemusíte plánovaně čekat a prostě se na to vyspíte. Zatímco já drhla kuchyň, která byla zasypaná moukou a opatlaná máslem, Adámek vyspával, aby se na dnešek dobře připravil. Má přece ten důležitý úkol, že jo...

  Tvoření rohlíčků, nebo v naší verzi spíš podkoviček, je velká sranda. Těsto totiž od babiček až po nás, cpeme do mlýnku na maso. Nějak asi nejsme schopní to "ušoulet" v ruce, potřebujeme prostě asistenční stroj. Ale pozor. V něm nikdy maso nebylo a ani nebude! Je čistě na cukroví - i s krásnými vzory. Jen jeden z nich se ale hodí pro toto těsto, jiné vzory a tvary by se rozpadly. Vše jsme tedy připravili a šli na věc..

  Nenechte se zmást fotkama. Ani u nás to nebylo úplně růžové, zalité sluncem a třpytkama. Ani ta duha nebyla :D Adámkovi bylo strašně líto, že těsto mizí v útrobách mlýnku. Docela dlouhou dobu jsem teda trávila popisem toho, co se vlastně děje, zatímco on ronil krokodýlí slzy a pečení bylo na pokraji ohrožení. Nakonec ale uvolil, že můžeme pokračovat. A vyšly nám docela hezké podkovičky, co říkáte?🙂 Abych popsala proces - těsto nacpete vrchem do mlýnku a točíte kličkou - to je ta chvíle, kdy se hodí asistent. Pokud teda zrovna neusoudí, že bude lepší po vás házet těsto. Z předem nastaveného vzorku vám leze těsto, které musíte chytat, aby se nerozpadlo. Když usoudíte, že pruh těsta je dostatečně dlouhý, aby udělal na plechu podkovu, uříznete jej. A na plechu stočíte do podkovičky. 

  Asi je zbytečné psát, že malí asistenti si za svoji práci berou odměnu ve formě těsta, či už hotového výrobku.

  A no jo, recept. Jdeme na něj;)

  Vanilkové rohlíčky
  20 dkg hladké mouky
  14 dkg tuhého másla (másla, ne hery!)
  7 dkg vanilkového cukru
  7 dkg vlašských ořechů

  Vše spojíme, necháme uležet v lednici a pečeme v předehřáté troubě - na 150° asi 20 minut. Obvykle peču 3 dávky, tento malý talířek byl z jedné - 2 plechy. Je dobré je na plech dávat dál od sebe, rohlíčky se totiž zvětší.Na závěr můžete obalit v moučkovém cukru - my to ale neděláme, protože nám to nechutná.

  Tramtadá! nezbývá, než popřát dobrou chuť i vám! Budu moc ráda, pokud se dolů pod článek pochlubíte i vašimi recepty či způsoby, jakými děláte rohlíčky vy. Znáte způsob s mlýnkem? Věřím, že nejsme jediní, kteří si ním pomáhají🙂 

  Doufám, že jsme vás s Adámkem malinko vánočně naladili a těšíte se na tyto krásné svátky stejně jako my. Určitě ještě bude prostor vám popřát jejich poklidný průběh a spoustu lásky, zdraví, dobrého jídla a společnosti vašich blízkých, ale jsem ráda, že to můžu popřát i teď - hezky se to hodí🙂 Mějte se rádi, myslete na sebe, dělejte si radost:-* Nejen o Vánocích. 

  Užívejte si adventní čas, sledujte nás tady na koníkovi - a soutěžte, kdo ví, třeba právě na vás čeká nějaký ten balíček radosti od jedné z nás ambasadorek :-* 

  Irča&Adámek&Baby Dove

  vanea
  23. lis 2019    Čtené 1356x

  Vyhlášení soutěže s Baby Dove!

  Krásný podvečer, máme tady výsledky=))

  A musím přiznat, že tentokrát to losování nebylo vůbec jednoduché! Adámek mi protestoval, zkoušeli jsme to několikrát, dokonce i s tátou ( :D ) a ve většině papírky spíš promíchal a pomuchlal, takže ačkoliv prvotní fotky můžou vypadat hezky, ve videu z losování (které bude jako vždy ve skupince) uvidíte, že to zas taková idylka nebyla :D Nakonec jsem losovala já, zatímco bylo všechno okolo (včetně nás) špinavé od perníčků v čokoládě. Které navíc jako úplatek nefungovaly.

  Každopádně! Vylosováno máme a tři maminky se můžou těšit na své balíčky:

  Moc a moc gratulujeme! Radost k Mikuláši budete mít i od nás:-* Brzy se vám ozvu s výherním formulářem🙂 Všem ostatním moc děkuju za krásnou účast a příspěvky - spousta z nich mě vrátila do dětství a věřím, že pokud jste si je i vy pročítali, tak jste našli nějakou podobu🙂

  A nebojte, i pro ostatní mám krásné zprávy! Už v úterý bude další soutěž a pozor! Bude trošku pohádková! Tak se máte na co těšit, já se těším a jsem zvědavá už teď. 

  Přejeme krásný zbytek víkendu!
  Irča&Adámek&Baby Dove

  vanea
  22. lis 2019    Čtené 809x

  Baby Dove Calming Nights - pro klidný spánek miminka🙂

  Krásné dobré odpoledne milé maminky!

  Už před nějakým časem jsem avizovala příchod novinek Baby Dove Calming Nights, o které už jste si mohly zasoutěžit v několika minulých soutěžích (aktuálně můžete také v tématu měsíce v naší skupince Baby Dove). Ráda bych vám je však představila podrobněji, jak si to dozajista zaslouží🙂

  O tom, že se "něco" chystá, jsem tušila už delší dobu a napjatě jsem čekala, kdy to přijde. Počátkem října se tak stalo a přišel mi email s bližšími specifikacemi. Zanedlouho zazvonil zvonek s balíčkem, abychom mohli s Adámkem tyto kouzelné novinky otestovat a tak trošku jsem věděla, s čím vás vlastně seznamuji🙂

  Jaké byly první dojmy?

  Můžu upřímně říct, že hned po otevření obou novinek jsem se nadchla! Mám sice ráda jistou pravidelnost a přípravky i vůně, na které jsem zvyklá, ale tady není o čem přemýšlet. Vůně je opět krásně jemná, ale úplně jiná, než na kterou jsme zvyklí u Baby Dove Rich Moisture. (jak už víme, řada Sensitive je bez parfemace, tu tedy nezmiňuji). 

  Oficiálně voní Calming Nights po heřmánku, cítím ale daleko více - krásnou sladkost, přitom ne nijak výraznou. Vůně není vlezlá, není to nic, co pak na miminku cítíte další dva dny. Nedráždí smysly svojí silou a nejen večer bude určitě skvěle zvolená - pro klidný a ničím nerušený spánek těch nejmenších. Je pravdou, že manžel byl lehce skeptický "....to jako bude Adámek vonět nějak jinak? Já jsem si zvyknul, že voní tím modrým...." :D .... ale nakonec to zvládnul taky, protože to opravdu není nijak silné, spíš naopak. 

  Jak je už u Baby Dove zvykem a asi jste pochopili, i tato řada tedy přichází ve dvojici - Mycí gel a Tělové mléko - oboje vhodné od prvních dní miminka(samozřejmě pokud pro něj z nějakého důvodu není lepší využít řadu Baby Dove Sensitive, pro citlivou pokožku a bez parfemace)

  Oficiální představení produktů

  Mycí gel i Tělové mléko mají dle oficiálního popisku "vůni teplého mléka a uklidňujícího heřmánku, který pomáhá vašemu miminku relaxovat před spaním."

  • pečuje o pokožku miminek,
  • napomáhá klidnějšímu spánku,
  • mycí gel jemně myje a čistí pokožku a vlásky,
  • zklidňuje, vyživuje a hydratuje pokožku,
  • dermatologicky a oftalmologicky testováno,
  • neobsahuje barviva a sulfáty,
  • vhodné ke každodennímu použití
  • mycí gel nedráždí očička
  • tělovým mlékem můžete miminko jemně namasírovat

  Jako všechny Baby Dove výrobky, i Calming Nights jsou testovány oftalmology, dermatology a pediatry, nejsou testovány na zvířatech, jsou hypoalergenní a mají pH neutrální složení.

  Co se týká příjemnosti aplikace jak gelu, tak tělového mléka, oboje je srovnatelné s předchozími řadami. Mléko není hutné, lehce se nanáší a nezanechává mastný film, za což jsem já strašně ráda. Během chviličky se vsákne, takže Adámek může hned do pyžámka a já nemám pocit, že nesmím na nic sáhnout minimálně další půl hodiny. Na namazání celého tělíčka navíc stačí mléka opravdu maličko.

  Mycí gel se také nanáší velice lehce a dvouletý rošťák už hravě zvládne aplikaci pumpičkou i samotné namydlení některých částí těla🙂 

  Pokud vás zajímá, kde můžete aktuálně produkty koupit, našla jsem je prozatím hlavně online, na stránkách mall.cz (vyhledávejte jako Calming Nights), nebo parfum.cz / parfemy.cz / krasa.cz. Až je zahlédnu i fyzicky, nebo mi přijde více informací, samozřejmě se s vámi ihned podělím🙂! 

  Z mé strany je to prozatím vše! Můžete si počíhat na další soutěže, ve kterých se toto duo určitě objeví - Další bude třeba příští úterý;) Nezapomeňte sledovat naši skupinku Baby Dove - Pro skutečné mámy :-*

  Irča&Adámek&Baby Dove

  Ve skupince Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/ se nám pomalu ale jistě rozbíhá krásné, listopadové Téma měsíce! 🍂😍

  Tentokrát si společně zavzpomínáme na naše "požehnané" období, kdy jsme teprve očekávaly příchod našich nejmenších na svět - také se můžete podělit o aktuální zkušenost, pokud své miminko netrpělivě vyhlížíte. Odměnou bude balíček plný překvapení pro více z vás, tak se nezapomeňte zúčastnit :-* Třeba se do některého vmísí také vzácná novinka Calming Nights ❤👶 ;)

  #babydove #skutecnemamy

  vanea
  4. lis 2019    Čtené 1352x

  Vyhlášení říjnové soutěže s Baby Dove!

  Krásné odpoledne všem!🙂

  Původně jsem měla za to, že vůbec nebudu stíhat a tento článek přidám až večer, ale opak je pravdou, nějak jsme to s Adámkem zvládli dřív. A to znamená, že máme vylosováno! 

  Nebudu to zbytečně protahovat, i tentokrát byly všechny vaše odpovědi plné zajímavých informací a zážitků, se kterými se určitě ztotožní spousta maminek. Vám, které s uspáváním nemáte téměř žádnou práci, závidím, ale zároveň vám to samozřejmě moc přeju=) A vám, které s tím snad stále bojujete, posílám hodně sil a ujištění, že jednoho krásného dne ti broučkové určitě začnou usínat lépe a dají i v noci prostor pro spánek svých maminek. Já si na to počkala rok a půl, což není úplně nejhorší, ale řeknu vám, že to nebylo zrovna nejjednodušší, vyzkoušeli jsme snad postupně úplně všechno.

  Tak. A teď je na čase přestat vyprávět a sdělit výsledky! Všem ještě jednou moc a moc děkuju za krásnou účast. Losování probíhalo Adámkem (na video se můžete podívat ve skupině Baby Dove - Pro skutečné mámy )

  - Výherkyně č.1: @zdenkakom

  - Výherkyně č.2: @nixelka

  - Výherkyně č.3: @jerry009

  Gratulujeme!! Brzy vám bude odeslána zpráva s více informacemi a postupem odeslání výher🙂 Srdíčka už byla odeslána, pokud nepřišla, dejte mi vědět:-*

  Krásný zbytek dne! Brzy se přihlásím s další soutěží🙂
  Irča & Adámek & Baby Dove

  vanea
  11. srp 2019    Čtené 1109x
  Image title

  Dovolená s ambasadorkami začíná!

  Dámy a pánové,

  vítejte na palubě BlueHorse Airlines.

  Dovolenková sezóna je v plném proudu a my se v následujících dnech společně vydáme do zajímavých destinací, kdy rozhodně nemineme Island, Gibraltar nebo třeba Izrael.

  Po celou dobu letu se o vás budeme starat my, letušky – Irča, Míša, Ivča, Mony, Hanka, Marci, Týnka a Katka. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit. Postupně vám ukážeme zajímavá místa a přineseme vám i možnost zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny.

  V rámci tohoto letu, prosím, lajkujte a živě debatujte nad navštívenými destinacemi. Sdílení zkušeností je žádoucí a nemine se odměnou.

  Pravidla našeho zajímavého letu kolem světa jsou jednoduchá a znáte je z akcí minulých. Opakování je ale matka moudrosti, proto prosím věnujte pozornost následující demonstraci nouzových a záchranných prostředků:

  • Každý den vyjde článek jedné z letušek, který vás provede zajímavým dovolenkovým místem.
  • Každý den také vyjde soutěž jedné z letušek, díky které můžete vyhrát atraktivní ceny.
  • Pro zařazení do soutěže je potřeba obojí lajkovat (článek i soutěž) a zároveň odpovědět na soutěžní otázku.
  • V případě poklesu tlaku v kabině se nad vašimi hlavami objeví kyslíkové masky. Masku přitáhněte k sobě, nasaďte si ji přes nos a ústa a klidně dýchejte. Vždy nasazujte masku nejprve sobě, a až poté pomáhejte svým dětem!
  • V případě ztráty wifi signálu či přerušení dodávek elektřiny, se neprodleně přemístěte na místo náhradní, kde výše zmíněné funguje.

  Dámy a pánové, děkujeme za vaši pozornost, připoutejte se prosím, pohodlně se usaďte a užijte si let!

  Irča & Baby Dove

  vanea
  29. črc 2019    Čtené 1668x
  Image title

  Blesková SOUTĚŽ s Dove & Baby Dove

  A máme tady pondělní poledne!

  Určitě už jste byly zvědavé na dnešní soutěž, kterou jsem vám slibovala v minulém týdnu. A je tady! Bude se opět jednat o bleskovku, která bude končit zítřejší půlnocí, tj 30.7. 23:59!

  Soutěžit budeme o balíčky pro dvě maminky, v každém bude jeden z nových antiperspirantů Dove (kokos/matcha) a tableta Baby Dove, pro vaše malé drobečky! Vše, co bude nutné pro zapojení do soutěže se dozvíte zde:

  - Like tomuto článku

  - Fotka z letního výletu, nebo domácí pohodičky, zkrátka na téma "LÉTO"

  - Přidat odpověď na soutěžní otázku do komentáře pod tímto článkem do stanoveného času

  A jaká že ta otázka je? 

  Tak šup! Čas se krátíí.. Mějte krásný týden:-*

  Irča & Dove & Baby Dove

  vanea
  24. črc 2019    Čtené 1400x
  Image title

  Vyhlášení bleskové soutěže s Dove!

  Ahoj holky, krásné ráno!

  Říkala jsem si, že to dneska vyhlásím hezky brzy, ať vás nenapínám dlouho🙂 A je to tady! Tři z vás se můžou těšit na voňavý balíček. A kdo to bude?

  Čísla : 3, 16 a 87. Aneb: @makynaeliska @martinka0209 a @vikiivanova ! Holkám moc gratuluji - brzy čekejte zprávu🙂 

  Pokud jste nebyly vybrány, nic není ztraceno! Už příští týden bude možné si zasoutěžit o dva balíčky s novinkami, tak to tady sledujte :-*

  Mějte se krásně, užívejte tropy ... a pokud jste stejní jezevci a zalezloši jako já a sluníčku se vyhýbáte - přeju, ať je ve vašem úkrytu co nejpříjemněji :D 

  Irča & Dove & Baby Dove

  vanea
  22. črc 2019    Čtené 2039x
  Image title

  Letní blesková SOUTĚŽ s Dove!

  Krásné pondělní ráno🙂 Léto se nám opět začíná hlásit ke slovu a s jeho "návratem" je připravená i blesková soutěž s Dove! Tentokrát to bude něco pro vás = pro maminky, tetičky, budoucí maminky, babičky...zkrátka něco pro vás, pro ženy;)

  Téma jste si vybraly samy a já se rozhodla to samozřejmě respektovat🙂! 

  A o co půjde? O dva krásné výrobky z řady Dove Nourishing Secrets, které budou moci vyhrát hned tři z vás! Oba nádherně voní po medu i ovesných vločkách a bude o vás příjemně pečováno. Konkrétně jde o sprchový gel a tělové mléko Indulging Ritual Oat milk & Honey. Jako obvykle bude stačit přidat do komentáře pod tento článek příspěvek s odpovědí na soutěžní otázku🙂 A ta zní:

  Jaké máte ranní a večerní "rituály"? Zkrátka a dobře - co se děje, když ráno vstanete a večer se rozhodnete jít spát=) 

  Můžete se klidně rozepsat a nakombinovat kosmetickou péči i s tím, že je vaším rituálem třeba každovečerní procházka, nebo snad ráno běh, ještě dřív, než se stihnete víc připravit do krásného dne🙂 Jsem moc zvědavá, co budete psát! 

  Pravidla:

  1) Odpovědět na soutěžní otázku do komentáře pod článek

  2) Dát like tomuto článku

  3) Zapojit se do půlnoci 23.7.2019 (Tj zítra 23:59 poslední příspěvek)

  Mějte se náramně, držím palce!! 

  Irča, Ada, Dove & Baby Dove

  vanea
  21. čer 2019    Čtené 1480x
  Image title

  Vyhlášení III. soutěže s Baby Dove & Dove

  Krásné páteční odpoledne🙂 Je to tady, skončila poslední soutěž tohoto měsíce! Další bude zase až v červenci, ale stále máte možnost zapojit se do tématu měsíce v naší #babydove skupince (KLIK).

  Tak, to by bylo! A teď už se můžeme vrhnout na vyhlášení. Upřímně jsem se sama zamýšlela nad tím, jestli mám raději sprchu nebo vanu, ale skončila jsem, stejně jako většina z vás, u osvěžující sprchy, kterou začínám a končím každý den. Je ale pravdou, že v zimě nedám na horkou vanu dopustit. Dost ale bylo zamýšlení🙂

  Náš generátor opět losoval a vylosoval následující čísla:

  109, 14 a 111. ANEB @bettych @lucikg a @pavla_emma 

  Všem moc GRATULUJU! A ostatním moc děkuju za účast, srdíčka máte jistá🙂 

  Mějte se všichni krásně a budu se těšit zase příště!

  Irča, Adámek & Baby Dove

  vanea
  20. čer 2019    Čtené 1853x

  III. Červnová soutěž s Baby Dove & Dove

  Dobré ráno vám všem, kteří netrpělivě čekáte na dnešní soutěž s #dove!

  Ano, je to tak! Dneska budeme dělat radost vám, maminkám🙂 Dove před nedávnem vyslal do světa nové zástupce řady Nourishing Secrets a právě vy budete mít možnost si o dva krásné kousky zasoutěžit. (U nás v obchodě jsem je zatím nepotkala, máte tedy ideální příležitost, pokud je to i váš případ!🙂 ) Pojďme na to!

  Řeč je o novinkách, které jsou inspirované drsným severem a exotickým Japonskem! V našem konkrétním případě budete mít možnost vyzkoušet od každého něco🙂 Sprchový gel Indulging Ritual s medem a ovesnými vločkami, podle tradičních rituálů severských žen, jejichž kůže je vystavována extrémním podmínkám a využívají právě této kombinace. A jako druhé překvapení je připraveno kouzelné tělové mléko s obsahem Matcha - Tělové mléko Awakening Ritual s vůní sakury. Vše bez sulfátů, parabenů a ftalátů. 

  Pokud vás tato dvojice zaujala, hned tři z vás budou mít možnost vyhrát a vyzkoušet sprchový gel i tělové mléko🙂 Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

  Co máte raději? Koupel, nebo osvěžující sprchu? 🙂

  Pravidla: 

  - Dát like tomuto článku

  - Vložit do komentáře pod tímto článkem odpověď na soutěžní otázku

  Tak! To je vše! Máte radost? Tak šup, honem honem, jdeme soutěžit! 

  Čas máte do 9:00 do zítra, 21.6.2019

  Irča, Adámek & Baby Dove & Dove

  vanea
  20. čer 2019    Čtené 1406x
  Image title

  Vyhlášení II. červnové soutěže s Baby Dove

  Dneska jsem se snažila, aby byly výsledky co nejdřív, tak jsem tu s nimi!

  Ve včerejší soutěži s #babydove mohly hned tři z vás vyhrát balíček a brzy se dozvíte, kdo to bude.🙂 

  Zapojilo se vás neskutečné množství, mám hroznou radost! A všem strašně moc děkuju🙂 Navíc jsem ráda, že spousta z vás má doma tatínky, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu a koupou vaše drobečky, nebo u toho asistují🙂 

  Tak! A teď už jdeme losovat. Jako obvykle mi posloužil generátor náhodných čísel a tři z vás pod těmito čísly, se mohou radovat: 58 a 17 aneb @dinoja a @bookwomen . U čísla 42, které bylo také vylosované, se bohužel nepodařilo dohledat like, který byl podmínkou soutěže, tedy proběhlo nové losování posledního čísla🙂

  A je to číslo 5! Tedy @adel2507

  MOC GRATULUJU! Doufám, že vám balíček udělá radost, budu moc ráda, pokud se pak o své zkušenosti podělíte třeba u nás ve skupince Baby Dove :-* 

  Pro ty, na které se dnes neusmálo štěstí, mám skvělou zprávu - i dnes je možné se zapojit do soutěže s #dove o dvojici novinek pro vás, pro maminky! Zapojit se můžete zde (KLIK). Budu vám držet palce!

  Užívejte si krásné slunečné dny,

  Irča, Adámek & Baby Dove